Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> admini: skandal roku Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <hardtmuth> admini: skandal roku
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja mam do wyboru tylko różne formy łącza TPSA. Nawet zwykłej kablówki nie chcieli mi podłączyć.
  
Re: admini: skandal roku
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Ja mam do wyboru tylko różne formy łącza TPSA. Nawet zwykłej kablówki nie chcieli mi podłączyć.


a lacze radiowe - jest coraz bardziej popularne - jedna osoba stawia serwer a ty sie tylko podpinasz cool.gif
  
Re: <Schyzol> admini: skandal roku
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Tylko że najbliżej mieszkająca osoba, która by była chętna mieszka ponad 3kM odemnie, a do tego ma do wyboru TPSA i Aster, a Aster ma jeszcze droższe i gorsze łącza. Poza tym jak bym się podpioł do kogoś to bym nie miał publicznego IP.
  
Re: admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Schyzol :
Tirinti :
Ja mam do wyboru tylko różne formy łącza TPSA. Nawet zwykłej kablówki nie chcieli mi podłączyć.


a lacze radiowe - jest coraz bardziej popularne - jedna osoba stawia serwer a ty sie tylko podpinasz cool.gif


no i ktoś musiałby zostać adminem serwera, a przecież tego unikamy jak ognia wink.gif eusa_wall.gif
  
Re: admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
Schyzol :
Tirinti :
Ja mam do wyboru tylko różne formy łącza TPSA. Nawet zwykłej kablówki nie chcieli mi podłączyć.


a lacze radiowe - jest coraz bardziej popularne - jedna osoba stawia serwer a ty sie tylko podpinasz cool.gif


no i ktoś musiałby zostać adminem serwera, a przecież tego unikamy jak ognia wink.gif eusa_wall.gif


Serwer na Windowsie XP? eusa_wall.gif
  
Re: <Tirinti> admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Wspomniałeś gdzieś, że systemy M$ nie wymagają administratorów. To powiedz mi taką rzecz:
mianowicie po cholerę wydzielane są jakiekolwiek grupy użytkowników w systemie Winxxxx? (zaznaczam, że jest tam też grupa Administratorzy, która przecież nie jest potrzebna).

Może i nie dotyczy to internetu i sieci ale jakoś mi się tak przypomniało po tym jak przeczytałem o tym że systemy M$ strasznych administartorów nie wymagają.
  
Re: <ulan> admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 00:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




na 2003 serwer crazy.gif
  
Re: <Bzdury> admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 00:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Jeden shit tongue.gif
  
Re: admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 03:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
Schyzol :
Tirinti :
Ja mam do wyboru tylko różne formy łącza TPSA. Nawet zwykłej kablówki nie chcieli mi podłączyć.


a lacze radiowe - jest coraz bardziej popularne - jedna osoba stawia serwer a ty sie tylko podpinasz cool.gif


no i ktoś musiałby zostać adminem serwera, a przecież tego unikamy jak ognia wink.gif eusa_wall.gif


masz 2 wybory:
1. mozesz dzonic do tp`y albo innej firmy ktora daje ci lacze - i sie skarzyc... co szczerze oni maja gdzies... i nic nie uda ci sie zlatwic o ile nie masz znajomosci
2. mozesz miec goscia ktory bedzie tym wszystkim rzadzil i wierz mi szybciej cos zyskasz u niego niz u tp`sy..ja mam radiowe i jesli ma jakis problem to 1 tel i jest po sprawie
poza tym wszytskie zabezpieczenia sa na jego glowie a nie na twojej.. cool.gif
  
Re: admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 03:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Bzdury :
Schyzol :
Tirinti :
Ja mam do wyboru tylko różne formy łącza TPSA. Nawet zwykłej kablówki nie chcieli mi podłączyć.


a lacze radiowe - jest coraz bardziej popularne - jedna osoba stawia serwer a ty sie tylko podpinasz cool.gif


no i ktoś musiałby zostać adminem serwera, a przecież tego unikamy jak ognia wink.gif eusa_wall.gif


Serwer na Windowsie XP? eusa_wall.gif


na czym bys nie postawil serwera i tak bedzie to mialo plusy i minusy - wszystko zalezy od tego do czego ma to sluzyc
  
Re: admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Schyzol :

na czym bys nie postawil serwera i tak bedzie to mialo plusy i minusy - wszystko zalezy od tego do czego ma to sluzyc


Jakbys byl dluzej na tym forum, zrozumialbys ironie tego posta.
  
Re: admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




ulan :


Jakbys byl dluzej na tym forum, zrozumialbys ironie tego posta.


wiesz nie wszyscy rozumieja wszystko i tak szybko tak jak Ty cool.gif
  
Re: admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Schyzol :
wiesz nie wszyscy rozumieja wszystko i tak szybko tak jak Ty cool.gif


ROTFL
  
Re: <ulan> admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 19:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja mam serwer na 2003, ale jest z nim więcej problemów niż z XP. XP to zdecydowanie najlepszy obecnie system dla serwera. Zobaczymy co będzie z Longhornem.
  
Re: <Bzdury> admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Z przyzwyczajenia nazwali tak tą grupę. Zresztą już lepiej być adminem niż (d)rootem.cool.gif
  
Re: <Tirinti> admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 19:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nie bede z tym polemizowal bo nie widze najmniejszego sensu.
  
Re: <Schyzol> admini: skandal roku
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




masz 2 wybory:
1. mozesz dzonic do tp`y albo innej firmy ktora daje ci lacze - i sie skarzyc... co szczerze oni maja gdzies... i nic nie uda ci sie zlatwic o ile nie masz znajomosci
2. mozesz miec goscia ktory bedzie tym wszystkim rzadzil i wierz mi szybciej cos zyskasz u niego niz u tp`sy..ja mam radiowe i jesli ma jakis problem to 1 tel i jest po sprawie
poza tym wszytskie zabezpieczenia sa na jego glowie a nie na twojej..


1. Ja dzwonię do TPSA kiedy zauważę problem.
2. Jak zauważę problem to zgłaszam go adminowi, a jak on zauważy, że ja zauważyłem to dopiero dzwoni do TPSA, chyba że on wcześniej zauważy.
Ale niestety on robi zabezpieczenia i jego zabezpieczenia utrudniają mi życie. Od choćby wczoraj ściągałem z nowego fserva i musiałem odblokować port. Zrobiłem to odrazu, a tak bym musiał czekać aż mi admin łaskę zrobi, albo mnie oleje.
Poza tym 512 to mało i nie ma tu czego dzielić, a DSL 1Mbps wychodzi drożej od 2xNeostrada, dlatego właśnie mamy z kolegą po Neostradzie.
  
Re: admini: skandal roku
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 00:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Nie bede z tym polemizowal bo nie widze najmniejszego sensu.

lol.gif
  
Re: <Schyzol> admini: skandal roku
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A Ciebie co tak ubawilo miszczu?
  
Re: admini: skandal roku
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




ulan :
A Ciebie co tak ubawilo miszczu?


jak chcesz ze mna pogadac na pw zapraszam - nie robmy czata na tym forum wink.gif
  
admini: skandal roku
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010