Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Najdelikatniejszy dotyk Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Marek D.> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
EDDY, musi być jakimś mutantem albo wynaturzeniem,

Tak to jest jak się na polu kapusty rosło jako chwaścik. wink.gif A o korzeniach już była mowa na forum o sporcie. biggrin.gif
Cytat:
WACHEM, przeszło 2 metry

Mamo, kup mi takiego! biggrin.gif

Chociaż lepiej nie – nie chcę faceta, który ma większego wacka ode mnie samej. crazy.gif
  
Re: <little_wild_girl> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A czemu nie! shock.gif
Pomyśl jak przyjemnie mogłoby być, znaleźć się w splotach takiego. wink.gif lol.gif
Chujowy uścisk nabrałby nowego znaczenia! lol.gif
  
Re: <Marek D.> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 17:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jak to ,,a czemu nie”? Podejrzewam, że to nic przyjemnego.
Wach by mnie rozerwał shock.gif i chujnia by tylko z tego była, nic wiecej. crazy.gif lol.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 20:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif
Moi KOCHANI !!!!
Na boki to "chodzi" ale ten wątek. zly.gif
Już wszyscy sobie pogadali wesolutko, więc przywołuję do porządku OK wink.gif
Jak coś to przypominam - NAJDELIKATNIEJSZY DOTYK !!! - może być nie koniecznie "maszyny", ale ....... niech będzie o dotyku - tym delikatnym - hm.. najdelikatniejszym.
Ciekawe czy o takim osobistym dotyku też potraficie gawędzić - MĄDRZE !!! i otwarcie smile.gif
  
Re: <kazia> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Pewnie potrafimy ale watpie czy na forum publicznym tongue.gif
  
Re: <kazia> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 20:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Ciekawe czy o takim osobistym dotyku też potraficie gawędzić - MĄDRZE !!! i otwarcie

A o jakim dotyku chcesz Kaziu usłyszeć??
Czy o dotyku wilgotnego ciepłego koniuszka języczka, delikatnie przemykającym po powierzchni sromu?
Czy o tym mocniejszym, ale równie delikatnym, rozsuwającym wargi sromowe, jak drzwi chińskiej pagody??
A może o delikatnym muskaniu ustami warg, porównywalnym ze szczypaniem wodnej roślinki przez małą rybkę?
Lub zdecydowanym, odpowiadającym namiętnemu pocałunkowi!
Czy też o tym bardziej odważnym i penetrującym, przecierającym szlak, dla twardego brutala?
A może o ferii dotyków i ich kombinacji, wywołujących ferię odczuć, nieprawdopodobnie silnych, jak na wywołane tak skromnymi bodźcami.

O jakim chcesz Kaziu. Możemy rozmawiać o całej podróży języczka harcownika i figlarza, od ust poczynając, na stopach kończąc. Omawiając każdy przystanek po drodze.
  
Re: <Marek D.> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Oscar!!! Od razu dostrzegłam Twój talent w pisaniu o min-kach! Nikt nie pisze o pipkach lepiej niż Marek. lol.gif
Marnujesz się, książki pisz Waść. biggrin.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Nie zachecaj go do pisania HH! eusa_naughty.gif lol.gif biggrin.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Oscar!!! Od razu dostrzegłam Twój talent w pisaniu o min-kach! Nikt nie pisze o pipkach lepiej niż Marek. lol.gif
Marnujesz się, książki pisz Waść. biggrin.gif lol.gif


A jakiż to problem? Wszak to ten sam język, co słowa w zdania układa, owe pipki pieścił! biggrin.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Nie zachecaj go do pisania HH! eusa_naughty.gif lol.gif biggrin.gif


A ja tam wciąż z nadzieją czekam na dalszą część opowiadanka. smile.gif
  
Re: <Berger> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 23:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ponoc juz jest, tylko przelania na monitor wymaga wink.gif .Wiec moi drodz naciski na autora trza powiekszyc.
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 04:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




od dawna wiedzialam ze marek mnie jusz niczym nie zaskoczy biggrin.gif eusa_clap.gif
  
Re: <little_wild_girl> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Widzisz malutka, tak to jest jak komuś już tylko pisanie pozostało. biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Widzisz malutka, tak to jest jak komuś już tylko pisanie pozostało. biggrin.gif biggrin.gif


A to zdanie to wynik autopsji jest? lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Wujek Zed> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 14:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Panowie kurwa! Ja tu próbuję intymny nastrój wprowadzić, jakosik do topicu wąta nawiązać, a WY tu spam uprawiacie! lol.gif lol.gif biggrin.gif
  
Re: <Marek D.> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Ty kurde Marek jakie opowiadania co jest Ja nic nie wiem shock.gif ...
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
Ty kurde Marek jakie opowiadania co jest Ja nic nie wiem shock.gif ...


To poczytaj sobie... biggrin.gif
  
Re: <ulan> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurde ulan! Tu o delikatnym dotyku ma być! Łowca to hard-core! lol.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Kurde ulan! Tu o delikatnym dotyku ma być! Łowca to hard-core! lol.gif


Pytal to uzyskal informacje, coby nie bylo ze kulturki wink.gif nam brak
  
Re: <ulan> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




  
Najdelikatniejszy dotyk
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010