Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Homo Twist - reaktywacja Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Soffe_U :
na forum tego głupiego programu...

To jest kompletnie inne forum. Uzupelniamy sie w jakis sposob, nie krzyzujac sobie drog. Nie niszcz tej harmonii, prosze.

Cytat:
i czy dwa zespoły na raz przypadkiem nie wypadną cienko i słabo...

Sztuka ma swoje wlasne niematematyczne prawa.
  
Re: <Soffe_U> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




PRZYKRA WIADOMOSC!

Dzis dostalem SMS- BAL U WOLANDA 28.02.2004 nie odbedzie sie bo...MM napisal dopiero jeden utwor. Przesuniety jest na marzec..
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




pan.pasztet :
PRZYKRA WIADOMOSC!

Dzis dostalem SMS- BAL U WOLANDA 28.02.2004 nie odbedzie sie bo...MM napisal dopiero jeden utwor. Przesuniety jest na marzec..


Spoko, Mateusz, my juz o tym wiemy od dawna biggrin.gif Ale faktycznie na forum info o tym jeszcze nie padlo. confused.gif
  
Re: <gROszeCK1> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




nie wszyscy wiedzą, np. ja to nie "my" wink.gif

hmm... ile razy już zostało to przekładane? eusa_eh.gif

jak dobrze pójdzie, to może w warszawce wystawią to po wakacjach lol.gif
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




opfer :
jak dobrze pójdzie, to może w warszawce wystawią to po wakacjach lol.gif


A ja sie nie zdziwie jesli w samym Chorzowie w tym terminie lol.gif lol.gif
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
opfer :
jak dobrze pójdzie, to może w warszawce wystawią to po wakacjach lol.gif


A ja sie nie zdziwie jesli w samym Chorzowie w tym terminie lol.gif lol.gif


Boze tylko nie w wakacje, bo mnie nie ma. Trza bedzie Macka zapytac i troszke pogonic. wink.gif
  
Re: <Alicja> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Ja mysle ze jednak wiosna...
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




Majka :
Ja mysle ze jednak wiosna...


przyszłego roku lol.giflol.giflol.gif
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Soffe_U :
świetnie ze Homo Twist się reaktywuje, pozostaje tylko obawa jak wielu "starych" fanów stracił Maleńczuk swoim występem w idolu...na forum tego głupiego programu wszyscy sa na nie...z małymi wyjątkami...i czy dwa zespoły na raz przypadkiem nie wypadną cienko i słabo...niczym dym po wielkiej (niegdyś)potędze...


Nie można od razu przekreślać sztuki MM tylko dlatego ze wystąpił w tym programie i zarobił parę groszy....przynajmniej ma za co kupić nowy sprzęt!!!!!!!! wink.gif
  
Re: <moyra> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




Nie przekreślam jego twórczości...ale chodzi mi o to że większosć ludzi moze przekreślić JEGO (mam nadzieję ze tak niebędzie); ten głupi program ogladało wielu ludzi, ale w większej części ludzie młodzi, a niestety to oni są głównymi odbiorcami na rynku...a może nie jest aż tak źle? może przesadzam? może trzeba tak jak kazała Maga-zatrudnić ogrodnika i dać spokój? Maleńczuk był, jest i będzie najleprzy! chamstwo w państwie go nie pogrązy
ps. a książka jest super
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Soffe_U :
w większej części ludzie młodzi, a niestety to oni są głównymi odbiorcami na rynku...


Niestety? hrumpf... Wypraszam sobie crazy.gif wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




Drogi groszku! Mówiłam o młodych ludziach słuchających m.in.ich troje..he he a zresztą ja nie jestem taka stara...ale słucham MM...no to zapędziłam się w kozi róg he he ...to powiem inaczej - ludzie chyba ostatnio stracili gust. lol.gif
  
Re: <moyra> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
looker
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #696
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Hehe, to będzie elektryczna wiolonczela ;] nigdy nie słyszałem o takim instrumencie... ale homo-twist to potęga na skalę granic wrażliwości ludzkiej, ja tam się ciesze, ze będzie reaktywacja... :)
  
Re: <moyra> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mareczek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #320
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




moze na wiolonczeli zagra zona janerki ? .)
homojanerka? .)
  
Re: <GrzEla> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 18:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mareczek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #320
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




gra tez w nowym projekcie r.brylewskiego 52um
  
Re: <mareczek> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Mowil, ze libido mu nie pozwala miec kobiety w zespole, wiec chyba niiii ... wink.gif
  
Re: <mareczek> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 00:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
looker
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #696
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




ja bym tam dodał fagot maleńczuka ;] wychodzi mu przednio, szczegolnie w Kolacyji :)
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




no! niech spiewa, gra na gitarze, dmucha w fagot a nogami wali w kongi biggrin.gif
  
Re: <gROszeCK1> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 00:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




człowiek-orkiestra biggrin.gif cool.gif
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 00:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




opfer :
człowiek-orkiestra biggrin.gif cool.gif

Czyli czlowiek z wiekiem tongue.gif
  
Homo Twist - reaktywacja
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010