Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> MALENCZUK W GDANSKU!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
MALENCZUK W GDANSKU!!
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 00:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
harold84
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #599
Posty: 41


[ Osobista Galeria ]




Koncert świetny, poswiecony Niemenowi... napiszcie tu swoje oceny. Wedlug mnie Malenczuk jest genialny, a jego koncerty sa za kazdym razem wydarzeniem..
  
Re: <Agnieszka> MALENCZUK W GDANSKU!!
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
harold84
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #599
Posty: 41


[ Osobista Galeria ]




Koncert byl wspanialy... chyba nawet lepszy niz jesienia Pudelsi... Malenczuk byl w zlym humorze z powodu śmierci Niemena... ale i tak zrobil to co do niego nalezalo... jeszcze dzis ciagle w glowie gra mi jego muzyka...polecam
  
Re: MALENCZUK W GDANSKU!!
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




A wiec ja napisze cos wiecej.... biggrin.gif
A wiec tak po 1-spotkałysmy sie z Monia z Olsztyna (chodz mieszka w Poznaniu:)) , oraz BaHę przyszła pani psycholog tongue.gif ....
Po 2-sam koncercik był zajefajny !!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif choć MM byłw nieco wisielczym nastroju spowodowanym śmiercia Czesława Niemena sad.gif to dał z siebie wszystko!!!!!(choć ciągle krążył w klimatach "śmiertelnie "poważnych)....
Po 3- bardzo podobały mu sie nasze (pandy i moje) koszulki z napisem "Pan Maleńczuk" podobały( choć Groszek drwił z naszego pomysłu tongue.gif ) powiedział ze jest bardzo wzruszony...(ahhh chyba za dużo wypił).
Pozatym z nowinek to w reaktywowanym Homo Twiscie ma grać rzecz jasna Franz i Kuba Rutkowski poprócz tego jeszcze jeden basista i drummer o imieniu Dominik(?)chyba nie pamietam dobrze drunken_smilie.gif ...
A po $ niech Panda sie pochwali wiec nie bede dużo pisac z wyjatkiem tego ze byl zachwycony je szkicem który mu podarowała (stwierdził ze wyglada lepiej niż w rzeczywistości smile.gif ) ale o tym niech opowie Panda - twórca tego wielkopomnego dzieła wink.gif !!!
To było na tyle w wersji na maksa okrojonej...
No ale musimy zachować co nieco w tajemnicy.... wink.gif
  
Re: MALENCZUK W GDANSKU!!
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




No coz skoro nie mam wyjscia to sie pochwale tongue.gif wink.gif
Mialam narysowany szkic MM, ktory dalam Moyrze, byla TAK zachwycona , ze stwierdzila iz jesli nie dam takiego samemu MM to bedzie nieodzalowana strata.Tak wiec zrobilam, wzielam na koncert (pilnowana przez Moyre) i tak czekalysmy na nadarzajaca sie okazje az w koncu po koncercie przemycilysmy go za kulisy. Jak go MM zobaczyl to nie mogl uwierzys ze tak ladnie wyszedl i ze byl kiedys taki piekny i mlody wink.gif
choc wczoraj byl zdolowany to na ten czas humor mu sie poprawil i zaproponowal zebysmy zostaly.Mialysmy farta bo z okazji wiadomo jakiej mial dola i nikogo nie chcial przyjmowac ani dawac autografow. Powiedzial ze dla nas zrobi wyjatek ale my nie chcialysmy... to sie troche zdziwil. No ale po co nam skoro juz takowe posiadamy smile.gif No to tak w skrocie wszystkiego zdradzac nie bede tongue.gif
  
Re: <moyra> MALENCZUK W GDANSKU!!
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronnie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #408
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




też widziałam rysunek pandy i faktycznie... nawet lepiej niz w rzeczywistości;) Krótkie włoski przede wszystkim<lol> Utalentowane dziewcze z niej <lol>

A koncert bardzo mi się podobał. Fajnie, ee możbna było sobie posiedzieć i miałam nawet swoich ludzi od latania po bvrowar...(fotograf:D, który zresztą prześle pandzie zdjęcia). Spodziewałam się, ze taki własnie będzie nastrój koncertu, z powodu smierci Czesława Niemena... Niemena pamięci żałobny rapsod, o który się upominałam, był swietnym zakończeniem koncertu.....

pozdowiania...
  
Re: MALENCZUK W GDANSKU!!
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Panie Maleńczuk!
Pan to potrafi, za każdym szarpnieciem struny wdzierać się do najbardziej bolących zakamarków mojej duszy
Pan tak podstępnie wrzuca mnie do więzienia własnej podświadomości, gdzie nie ma odsłuchu, pogłosu, sekcji jest tylko nieznośny, monotonny szept lęku przed życiem
Pan zakłada kajdanki na szukające uczieczki w iluzję dłonie
I każe mi tańczyć jakąś niekończącą się plasanicę
Potem kłania się Pan nisko i znika jak światła na scenie
Zostawia mnie Pan sam na sam z ujadającymi myślami...
  
Nagrywal ktos??
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
harold84
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #599
Posty: 41


[ Osobista Galeria ]




Czy ktos z Was wie moze jak zdobyc nagranie audio lub wideo z koncertu MM ???
  
Re: Nagrywal ktos??
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




harold84 :
Czy ktos z Was wie moze jak zdobyc nagranie audio lub wideo z koncertu MM ???


Nie nagrań nie , ale będziemy miały (oby!) profesjonalne zdjęcia z koncertu!!!! biggrin.gif
  
Re: <moyra> Nagrywal ktos?
PostWysłano: Piątek, 21 Kwietnia 2023, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
harold84
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #599
Posty: 41


[ Osobista Galeria ]




macie te zdjęcia @moyra ?
  
Re: <harold84> Nagrywal ktos?
PostWysłano: Sobota, 29 Kwietnia 2023, 09:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




po 2o latach ? serio ?
  
Re: <J@ger> Nagrywal ktos?
PostWysłano: Sobota, 18 Listopada 2023, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
harold84
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #599
Posty: 41


[ Osobista Galeria ]




no tak, to byl bardzo dobry koncert. dzis juz takich nie ma
  
MALENCZUK W GDANSKU!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010