Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Athlon 2000 + i mnoznik
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Athlon 2000 + i mnoznik
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 03:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomziT
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #601
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




witam niedawno zaczołem interesowac sie tym co mozna wycisnac z mojego kompa i mam jedno pytanie dlaczego kiedy daje mnoznik wiecej niz 12.5 zostaje on wykrywany jako np. 5.0 jest to dla mnie dziwne zjawisko ale moze ktos moze mi to wyjasnic i ewentualnie powiedziec jak to zmienic. Obecnie mam ustawione na FSB 180 i mnoznik 12.5 wsystko działa nawet sprawnie tylko tem troszke zawysoka wiec własnie kompletuje chłodzenie wodne wiec prosze tez o jakas rade
  
Re: <TomziT> Athlon 2000 + i mnoznik
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 09:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




to jest normalne zjawisko na Athlona na rdzeniu 0.13 ... powyżej trza "palić" wink.gif
  
Re: Athlon 2000 + i mnoznik
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomziT
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #601
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




No to znaczy ze to juz max ci omzna z niego wycisnac?
  
Re: Athlon 2000 + i mnoznik
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 21:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomziT
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #601
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




A co sadzicie o zmianie Athlon 2000+ na Athlon XP 2500+ BARTON (FSB333/128+512kBcache) czy moze jadnak narazie jednak nie zmieniac. Ile mozna go podkrecic? prosze o podanie waszych opini na jego temat
  
Re: Athlon 2000 + i mnoznik
PostWysłano: Niedziela, 11 Lipca 2004, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rOg@s
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1230
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




nikt nie jest wrozka i ci nie powie na ile dany procesor mozna podkrecic biggrin.gif jezeli juz myslisz nad zmiana procka ze zwyklego 2000XP+ na bartka , to wez tylko i wylacznie mobilnego bartka chodzacego na obnizonym napieciu 1,45 V :) te procasery sa wrecz stwozone do OC :) a tak wogule warunkami dobrego Oc sa: dobra plyta (ja osobiscie polecam cos na nForce) , dobre pamieci , pozadny zasilacz i co najwazniejsze wiedza :)
  
Athlon 2000 + i mnoznik
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010