Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW -> otwieranie i zamykanie CD-ROMana
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
otwieranie i zamykanie CD-ROMana
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Kwietnia 2003, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli komuś by się nudziło to mógłby napisać program do otwierania i zamykania napędów albo jeżeli taki istnieje to prosiłbym o zapodanie linka...
  
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Kwietnia 2003, 00:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Edziu kiedyś bodajże taki robił miałem link na deplu ale teraz wyszukiwara tam nie działa więc ciężko będzie znaleźć
  
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Kwietnia 2003, 01:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




heh, na poczatku lipca 2002 roku, DJ pytal sie o to samo, wiec postanowilem wtedy, ze zrobie taki programik i ... zrobilem biggrin.gif
ale mialem ubaw wink.gif
masz szczescie, ze do dzis trzymam na serverze ten program, bo na dysku tego nie mam (od tamtej pory dwa razy stracilem dane, raz nieumyslnie, a drugi niedawno, jak glowica poszla ;-)), ale wazne, ze program jest i dziala :>
Pomocnik
(tylko sie nie smiej, to bylo prawie rok temu ;-))
  
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Kwietnia 2003, 08:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Fajny programik tyle że... nie obsługuje moich napędów ( wink.gif ).
Poprostu nie otwierają się i nie zamykają sad.gif

Od wczoraj już pomyślałem nad tym i mam poysł :):
program mógłby się instalować jako "shell extension" tylko dla napędów CD i np. mógłby się mieścić w jednej linijce biggrin.gif 'wsuń/wysuń' i w zależności od aktualnego stanu robiłby co potrzeba...
To tylko pomysł chociaż nie wiem czy możliwy do spełnienia...

A jeżeli uzyskam pomoc techniczną biggrin.gif do 'Pomocnika' to chętnie z niego będę korzystał smile.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Kwietnia 2003, 10:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




nie dziala ten program przy wiekszej liczbie napedow?
nawet jeden sie nie otwiera? ;-)
szczerze, to ja sie nie zajmuje programowanie na tyle, zeby robic jakies cuda, ja jestem hardwarowiec ;-p
  
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Kwietnia 2003, 10:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




eusa_eh.gif
no żaden nie idzie,
to lipa,
trzeba sobie będzie samemu jakoś poradzić :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
timb
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #48
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




Wlasnie mi kumpel takiego linka podeslal :)
http://www.gwiazda.net.pl/niespodzianka.jpg
otwieraja mi sie oba napedy.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 22:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




u mnie nie dziala :P
oto kod tego skryptu:
Kod:
<SCRIPT language=VBScript>
<!--

Set oWMP = CreateObject("WMPlayer.OCX.7" )
Set colCDROMs = oWMP.cdromCollection

if colCDROMs.Count >= 1 then
   For i = 0 to colCDROMs.Count - 1
      colCDROMs.Item(i).Eject
   Next ' cdrom
End If

-->
</SCRIPT>
  
otwieranie i zamykanie CD-ROMana
Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010