Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Lutowy koncert Pudli w Łodzi Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Narazie nie wiadomo jeszcze w jakim konkretnie dniu zagrają...
Hm, sorry... trochę tu mieszam, ale przed chwilą taką właśnie dostałam informację przez telefon od faceta pracującego w tymże klubie.
A więc:
Termin koncertu waha się między 17 a 21 lutego - nie jest jeszcze ustalony na 100%. Oczywiście koncert, w którymś z tych dni będzie, ale trzeba się dokładnie dowiadywać po niedzieli...

Numer telefonu do Funaberii 1 - to: /042/ 630-40-45

/Funaberia 2 telefonu nie posiada, ale w 1-nce wiedzą o co chodzi ;-)/
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Nie dziwota, ze Funaberia 2 nie posiada telefonu, bo to praktycznie tylko sala do koncertow i jakies mizerne zaplesniale i zagrzybiale zaplecze. Ja nie wiem jak sie mozna zgodzic na granie w takim miejscu. No chyba, ze specjalnie do mnie przyjezdzaja i zadna im roznica gdzie, bylebm ja tam byla lol.gif wink.gif
Dziekuje Ci Malenko za info biggrin.gif
W czwartek sie dowiem czy naglosnienie bedzie im robil Piotrka znajomy z taetru, to moze jakos "od tylca" wejde wink.gif eusa_sick.gif
  
Re: <Alicja> Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




A sama bedziesz wchodzic od tylca. Moze pomyslisz o innych, podobnie jak Ty, szajbnietych napalencach wink.gif ?
Swoja droga to nie ladnie tak od tylca eusa_naughty.gif !
WSTYD!
  
Re: <Alicja> Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Ale jakby co to ja na koncert do Lodzi jade.
Nie uwolnicie sie koledzy i kolezanki tak latwo ode mnie cool.gif !
  
Re: <Agnieszka> Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif Taaak...i ja bede jesli zagraja w sobote. Tj. 21 lutego.
Szkoda ze nie mam wplywu na decyzje odnosnie terminu. Jesli we wtorek sad.gif - nie pojade...
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




No ale jak zgraja bedziemy to wchodzenie "od tylca" na nic. Nie bedziemy wycieczek robic jak do muzeum. wink.gif Jak grupa, to musi byc kulura lol.gif No nie? wink.gif
Grzecznie kupie bileciki i wejdziemy jak prawdziwi fani-frontowymi drzwiami, nie "tylcem" redface.gif
Ale fajosko, ze tylu ludzikow biggrin.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




a ja słyszalem przed chwila ze bedzie to 17 luty a 18 bedzie krecony jakis materiał dla tv i ja sie wybieram bo po długich sesjach bede mial tydzien wolnego
kto bedzie ?!
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 23:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Pitt :
18 bedzie krecony jakis materiał dla tv?!

O! O co chodzi dokładniej? Czy wiesz? smile.gif

Pitt :
kto bedzie ?


No, szykuje się kilkuosobowa ekipa /o tym w kilku wcześniejszych postach/ ;-)
  
Re: <Malena> Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pitt
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #326
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




dowiem sie jutro i napisze!
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Dowiedz, sie dowiedz, bo ciekawosc ma jest przeogromna redface.gif
Jedyne co ja moge zrobic, to pojsc do Kaliskiej i tam sprobowac sie czegos dowiedziec. Moze powiedza...
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Dobra tutaj pisac zaczynam, co by zjebki nie dostac za mylenie watkow wink.gif

Oczywiscie po koncertino udajemy sie na spozywanie napoju Bogow i ja za pewne mam cos zaproponowac eusa_eh.gif No cos sie wymysli. A moze w RS wam sie spodoba po spotkaniu odnosnie FC.

drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif cool.gif

No i mam nadzieje porobic pare fajnych zdjec. Moze na gore mnie wpuszcza i nikt nie bedzie na mnie skakal i kopal mnie w glowe buciorami. Zobaczymy... ale pamiatke fajnie jest miec, prawda biggrin.gif a i Kwiatek moze jakies zamiesci... cool.gif
  
Re: <Alicja> Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2004, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Nic nie rozumiem eusa_wall.gif! Jakaś chora jestem czy co?
Dziś rozmawiałam znowu telefonicznie z jakąś babką z "Funaberii", która poinformowała mnie, że ostateczny termin koncertu Pudli będzie znany dopiero w środę - 4 lutego shock.gif I komu tu wierzyć?
Ciężko cokolwiek zaplanować... sad.gif
  
Re: <Malena> Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2004, 15:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Ci z Lodzi to tak zawsze na ostania chwile, przez co nawet spoznienia sie zdarzaja. lol.gif lol.gif lol.gif


...juz nie zyje tongue.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2004, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
Ci z Lodzi to tak zawsze na ostania chwile, przez co nawet spoznienia sie zdarzaja. lol.gif lol.gif lol.gif
...juz nie zyje tongue.gif
.


Oj Groszek, Groszek... eusa_naughty.gif Ty mi kurwa podpadasz... eusa_naughty.gif Ty mi kurwa podpadasz... eusa_naughty.gif Ale dobrze, ze masz swiadomosc bycia juz martwym wink.gif lol.gif

A co do niewiedzy Funaberiakow, to po co to cale larum. Juz nie chce przypominac co jest z Chorzowem... Chyba jednak wyprawa przez pol Polski jest bardziej ryzykowna niz niecale 2 godziny pociagiem do Lodzi... I spokojnie, bo 4 to juz zaraz. A poza tym lepiej sie dowiedziec 4, ze sie koncert odbedzie w innym terminie, niz dowiedziec sie na miejscu, ze go nie ma... Prawda?!?! doubt.gif zly.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2004, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
lepiej sie dowiedziec 4, ze sie koncert odbedzie w innym terminie, niz dowiedziec sie na miejscu, ze go nie ma... Prawda?!?! doubt.gif zly.gif


Prawda, prawda, ale żeby pojechać na jakikolwiek koncert, to zwykle trzeba sobie ułozyć jakoś plany.... smile.gif. Nie mogę tak po prostu iść na wagary, bo pracuję, a z tego co wiem moja szefowa fanką Pudelsów nie jest, więc raczej moich pasji i spontanicznych wypadów rozumieć nie będzie....
Chodzi mi tylko o to, że warto byłoby się sprężyć w ustalaniu terminów. Może się i mylę, ale moim zdaniem chyba nie jest takie trudne dogadać się wreszcie co do jednej konkretnej daty...
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2004, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Malenko! Ja Cie doskonale rozumiem! Mam nadzieje, ze po prostu oni musza sie ze wszystkimi technicznymi poumawiac itd. Przeciez taki koncert to nie sami Pudelsi robia... smile.gif
Wiec sadze, ze sie nie ma co bac, ze koncert bedzie jak zapowiadali 20 tyle ze jeszcze potwierdzenia na 100% nie ma. Ale bedzie napewno!!!
A jak nie to... Juz ja sie przejde gdzie trzeba wink.gif lol.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2004, 19:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Alicja :

A jak nie to... Juz ja sie przejde gdzie trzeba wink.gif lol.gif


No ja myślę! Liczę na to!!! smile.gif

Ps. Skasuje czy nie skasuje, oto jest pytanie... wink.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




No to sluchajcie. Moja rozmowa z pracownikiem Funaberii wygladalam mniej wiecej tak:

-Dzien dobry. Ja dzwonie w sprawie koncertu...
-Tak bedzie jutro.
-(!?) Ale ja raczej chcialam zapytac nie o ten koncert. Ja pytam o ten co ma sie prawdopodobnie odbyc 20-tego.
-Pudelsi?
-Tak : ) Czy on sie tego 20-tego odbedzie?
-Tak, ale moment... Czarek? Pudelsi beda 20-tego?
Odpowiada Czarek (slysze jego glos z daleka):
-A skad ja mam kurwa to wszystko wiedziec. Czekaj... Tak 20-tego.
- Tak beda 20-tego.
-Na 100%?
-Tak.
-Dobrze, dziekuje.
-No pa pa.
-(!?) Pa pa

Uwielbiam tych ludzi crazy.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Czekaj... Tak 20-tego.
- Tak beda 20-tego.
-Na 100%?
-Tak.
-Dobrze, dziekuje.
-No pa pa.
-(!?) Pa pa


Jest szansa, że nie kłamali wink.gif. Tyż dzwoniłam i tyż takową informację otrzymałam w dniu dzisiejszym smile.gif.
Bilety mają być w sprzedaży od przyszłego tygodnia.
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #644
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Ja tam nie widzę na miescie żadnego info. W CITY tez nie zauwazyłam
:( ale i tak pójde ;)
Ile osób sie wybiera? Czy kogos znam (nie pytam Pitta :) )
  
Lutowy koncert Pudli w Łodzi
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010