Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Lutowy koncert Pudli w Łodzi Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Sobota, 07 Lutego 2004, 04:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Tak...ja sie juz nastawilam na 20...i mam w zwiazku z tym nadzieje ze ten wieczor - rozczarowania wieczorem nie bedzie...tzn. ze nie przeloza w ostatniej minucie daty koncertu...ze pan Czarek sie nie myli... smile.gif crazy.gif






tzn. chcialam powiedziec ze ja sie wybieram,... biggrin.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2004, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Lodzian zainteresowanych koncertem 20.02 w Funaberii informuje, ze bilety dostepne sa tylko w tym klubie (Lady Peron nie sprzedaje, ba nic o tym koncercie nie wie). W przedsprzedazy po 15 PLN w dniu koncertu po 18 PLN.
A komu mam bilety kupowac, kto jest spoza Lodzi? Na odpowiedzi czeka moj priv : )
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Niedziela, 15 Lutego 2004, 02:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Chcialam tylko poinformowac, ze zupelnym przypadkiem natknelam sie na plakat oglaszajacy koncert 20 w Funaberii. Gdzies wcisniety w kat...eh!
Plakat ten sam- trasa promujaca WS.
Tyle ze tytul wieczoru brzmi: "Goraczka piatkowej nocy"
Boze! Mam nadzieje, ze ani Maja ani Groszek(z tych co maja inklinacje) ani nikt z pozostalych Wielkich - Obecnych goraczki miec nie bedzie...mimo wszystko wink.gif
Ale info jest!
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Wtorek, 17 Lutego 2004, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Dziewczyny!
Czy cwiczycie pissssssszczenie przed koncertem?!
Cwiczcie! Cwiczcie!

biggrin.gif
Ja tam cwicze!

Moze dostaniemy Fryderyka w kategorii: najglosniej piszczace fanki cool.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Wtorek, 17 Lutego 2004, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :
Dziewczyny!
Czy cwiczycie pissssssszczenie przed koncertem?!


Majka tak lol.gif ...
i zapewniam ze jesli goraczka, to tylko z emocji... biggrin.gif tom razom...
od dwoch dni (poza cichym leniem ukrytym) nic mi juz nie dolega...


(czy aby Fryderyka bysmy chcialy? wink.gif lol.gif )
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Wtorek, 17 Lutego 2004, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Chcialam tylko poinformowac, ze zupelnym przypadkiem natknelam sie na plakat oglaszajacy koncert 20 w Funaberii. Gdzies wcisniety w kat...eh!


Cytat:
Ale info jest!


Bilety już w sprzedaży!!! Dla mnie już wczoraj kumpela kupiła, tralala! smile.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Wtorek, 17 Lutego 2004, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Majka :
Agnieszka :
Dziewczyny!
Czy cwiczycie pissssssszczenie przed koncertem?!


Majka tak lol.gif ...
i zapewniam ze jesli goraczka, to tylko z emocji... biggrin.gif tom razom...
od dwoch dni (poza cichym leniem ukrytym) nic mi juz nie dolega...


(czy aby Fryderyka bysmy chcialy? wink.gif lol.gif )


No nie wiem czy my...?
Ja tam bym chciala do trojkata...
wink.gif
...ale nie koniecznie z Fryderykiem cool.gif

A Fryderyka tez bym chciala,
postawilabym go sobie na komodzie i podziwiala jego ksztalty...
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2004, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Po zajrzeniu do portfela, stwierdzilam, ze jestem w takiej dupie finansowej, ze Lodz sobie daruje. Bylaby to w mega ekstrawagancja gdybym w zaistnialych okolicznosciach pozwolila sobie na kolejny wyjazd do Lodzi.
sad.gif .
Pozatym na Przyjemnosc trzeba sobie zasluzyc... lol.gif
Ale, zaraz Chorzow, wiec jakos to przeboleje
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2004, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :
Po zajrzeniu do portfela, stwierdzilam, ze jestem w takiej dupie finansowej, ze Lodz sobie daruje. Bylaby to w mega ekstrawagancja gdybym w zaistnialych okolicznosciach pozwolila sobie na kolejny wyjazd do Lodzi.
sad.gif .
Pozatym na Przyjemnosc trzeba sobie zasluzyc... lol.gif
Ale, zaraz Chorzow, wiec jakos to przeboleje


Chyba kurwa raczysz zartowac. Co Wy sobie ze mnie jakies jaja robicie czy co?
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2004, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Agnieszka :
Po zajrzeniu do portfela, stwierdzilam, ze jestem w takiej dupie finansowej, ze Lodz sobie daruje. Bylaby to w mega ekstrawagancja gdybym w zaistnialych okolicznosciach pozwolila sobie na kolejny wyjazd do Lodzi.
sad.gif .
Pozatym na Przyjemnosc trzeba sobie zasluzyc... lol.gif
Ale, zaraz Chorzow, wiec jakos to przeboleje


Chyba kurwa raczysz zartowac. Co Wy sobie ze mnie jakies jaja robicie czy co?


A co Ty tak kurwujesz i do tego w liczbie mnogiej!?
Przeciez only ja "daje dupy" tym razem redface.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2004, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




ech

ale po Agnieszcze moga pasc jak muchy inni:(
szkoda by bylo


ja tam jade:)
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2004, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka tez...ona sobie tylko ze mnie jaja robila eusa_clap.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Środa, 18 Lutego 2004, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :
Dziewczyny!
Czy cwiczycie pissssssszczenie przed koncertem?!


Majka :
tak lol.gif ...
i zapewniam ze jesli goraczka, to tylko z emocji... biggrin.gif tom razom...


Po przeczytaniu fragmentu jednego z wywiadów zamieszczonych ostatnio na forum, w którym to Maciej M /jak zwykle ;-)/ prosto z mostu rzuca co następuje :-):
"Na scene wychodzę wyłącznie, żeby zobaczyć piszczące laski. I póki one będą piszczeć, póty ja będę wiedział, że to co robię, ma sens, że jeszcze nie zszedłem na psy"
stwierdziłam, że chcąc, nie chcąc po prostu MUSIMY to piszczenie poćwiczyć i stanąć na wysokości zadania! Inaczej się nie da, dziewczęta!!!
No, bądźmy ludźmi do cholery! wink.gif lol.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2004, 01:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




http://www.reymont.pl/koncerty

Maciek Maleńczuk wraz grupą Püdelsi wystąpi w Łodzi, co bez wątpienia jest zasługą niebywałego sukcesu albumu "Wolność słowa". Krążek "Wolność słowa" już przed premierą oczekiwany był jako materiał wyjątkowy, co zapowiadała tytułowa piosenka promująca album w mediach. Odważne teksty Maleńczuka spowodowały, że w wielu rozgłośniach radiowych nałożone zostało nieformalne "embargo" na wykonanie "Wolności słowa", co brzmi dość dwuznacznie.
Zespół występuje w składzie:
Maciej Maleńczuk - głos, Püdel Düpą - gitara, Fixteresa-Krigsmarina (Olaf Deriglasoff) - gitara, bas, Arturpsychodrama (Artur Hajdasz) - bębny, Tekla Małgorzata Frankenstein von Thekiel - bas.

albo mnie oczy mylą albo ci ludzie żyją w innym świecie crazy.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2004, 01:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Powinno sie zadzwonic do Püdli i przekazac im te radosna informacje. A moze wrecz uswiadomic. Tylko biedny Franz (wiesz Magusiu, ten niemiec o angielskim nazwisku wink.gif) jakos pominiety zostal. Ale moze oni po prostu technicznych nie wymieniaja z nazwiska lol.gif

Co za kompromitacja crazy.gif

Ciekawe swoja droga, ze do tego mariazu dodane jest jeszcze zdjecie z Ande la more...eh

Moze to jekas nowa trasa promocyjna polaczenia wszystkich wcielen MM?
To trzeba na to koniecznie isc. cool.gif
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2004, 01:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Przy info o kreceniu klipu do Uwazaj na niego nuta.pl tez zrobila podobne fopa ;-)
  
Re: <gROszeCK1> Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2004, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




ale na wkładce do płyty "dolina lalek - tribute to kryzys" email do olafa ma końcówkę @homotwist.art.pl - dobra zróżba?!
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2004, 23:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Umawiamy sie przed Fanaberia o godzinie 19 z haczykiem. Albo lepiej moze w Rolling Stonie, co by nie zmarznac. Podobno to ma byc pierwszy koncert, ktory zacznie sie baz zadnego opoznienia wink.gif wiec beda wpuszczac ludzi juz od 18.
Jak pamietam przyjezdzaja:
Maja
Agnieszka
Maga
Malena
i...? Jeszcze ktos?
  
Re: <Alicja> Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2004, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




No, nie wiem... Ja słyszałam od koleżanki, że wejście od 19.00.
  
Re: Lutowy koncert Pudli w Łodzi
PostWysłano: Piątek, 20 Lutego 2004, 00:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Nooooo nie przesadzajmy. Funaberia to nie Stodola. Kolejki nie bedzie. Jak bedziemy tam za 15 osma, to tez sie nic nie stanie : )
  
Lutowy koncert Pudli w Łodzi
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 2 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010