Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Śniło mi się ;>
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Śniło mi się ;>
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Kwietnia 2003, 09:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio śnią mi się ludzie, których nigdy nie widziałam :> Z forum oczywiście :>

W sobotę śnił mi sie Tirinti, który przyszedł do mnie cytuję: "w celach prokreacyjnych", a potem przyszedł EDDY, który miał głowę Myszki Miki, ale to był EDDY. EDDY chciał pożyczyć książkę do Postępowania Administracyjnego, ale nieporysowaną, a moja była porysowana. A wszystko było niebieskie jak skórka tego forum :>

No. To tyle narazie cool.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Kwietnia 2003, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Heh... mi siem dzisiaj śnił czt na ktoory ludzie wchodzili li i jedynie w celu wyrażenia swojej opinioi o mnie...roożne były te opinie muszem przyznać ... lol.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Kwietnia 2003, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




no nie, ja mialem glowe Myszki Miki? lol.gif eusa_sick.gif
BTW Ty sie juz uzaleznilas od internetu tongue.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Kwietnia 2003, 10:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Też mi odkrycie ;-)) Już dawno ;-)) Ja lubię miec nałogi ;-) Jestem od nich uzależniona cool.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Kwietnia 2003, 10:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




hm, no fakt, ale to w takim razie sie juz uzaleznilas od tego forum wink.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ja sie uzaleznilem od d.pl, ale teraz cos mi wszystko przechodzi nie mam czasu nawet popisac na forum :(, na zadnym z moich for a jest ich pare :)
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




a mi wczoraj neta w domu po 8 miesiącach obiecanek założyli - już po mnie :>
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




kurcze niezłe sny .. ale Ja wole na jawie .. mowa o prokreacji biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 23:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




A kto nie woli ;)
  
PostWysłano: Sobota, 31 Maj 2003, 01:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ARCANA
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #86
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




heheh...spytaj Eddy'ego jakie ja mam sny...
opowiadalam mu i ...szydzil przez caly dzien!
Mowil ,ze wsadzi mnie w szlafrok (ale taki...zawiazywany na plecach ;))))
  
PostWysłano: Sobota, 31 Maj 2003, 01:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

Mowil ,ze wsadzi mnie w szlafrok (ale taki...zawiazywany na plecach ;))))

przydaloby sie czasem tak Ciebie zwiazac wink.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 31 Maj 2003, 01:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ARCANA
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #86
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




heh...w jakim celu?? wink.gif
  
PostWysłano: Sobota, 31 Maj 2003, 01:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Ty juz wiesz w jakim wink.gif
(koniec Off Topicu ;))
  
Re: Śniło mi się ;>
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 04:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




trini :


W sobotę śnił mi sie Tirinti, który przyszedł do mnie cytuję: "w celach prokreacyjnych"


to musialo ci sie przysnic lol.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Czerwca 2003, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elwirka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #98
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

W sobotę śnił mi sie Tirinti, który przyszedł do mnie cytuję: "w celach prokreacyjnych", a potem przyszedł EDDY, który miał głowę Myszki Miki, ale to był EDDY


lol.gif Nieżle! Eddy z głową Myszki Miki! Czyli całkiem wesoły sen!
Ale mam nadzieję, że jak trochę tu posiedzę to nie będę miała takich snów!!!! eusa_eh.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2003, 08:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Muszę Cię zmartwić, ale gdybym tu i TAM ;) nie siedziała, to nie miałabym takich snów :> Kiedyś to miałam normalniejsze - chodzenie z gołą dupą po mieście itp, a teraz miewam sny z ilością spojrzeń i odpowiedzi na górze snu crazy.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2003, 09:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




ze co ? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif wink.gif
  
Śniło mi się ;>
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010