Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> prosze o rade P IV 1.8
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
prosze o rade P IV 1.8
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Abdenago
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #613
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




dysponuje procesorem P4 1.8, plyta soltek sl 85DR-C, 2x 256 DDR ram i niestety karta TNT 2 M64 32 MB sad.gif , bedzie to mialo chulac pod XP pro, jak narazie do tego VM- WARE i tu wrzuce jakiegos linuxa do nauki, 2003 enterprise i wina 2000, bardzo bym pragnal aby podkrecic tego grata do granic mozliwosci wink.gif tak jenak by dzialal stabilnie, bo nie wiem , plyta ma cos takiego jak auto overclocking, i wykrywa jeszce z 20% potencjalu procesora, tymczasem kiedy podkrecam na samej plycie tylko z 5% juz nie mam np. dzwieku, wszystko sie wiesza zly.gif , moze dlatego ze system tzn. uslugi xp byly skonfigurowane domyslnie, nawiasem mowiac, wie ktos moze jak to wszystko skonfigurowac aby dzialalo po ludzku drunken_smilie.gif, bede wdzieczny za kazda rade czy slowa krytyki eusa_eh.gif pozdrawiam serdecznie!
  
Re: prosze o rade P IV 1.8
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 12:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZET
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #571
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Powiem tak mam aktualnie taki sam procek do tego plyte ASUS P4B533-E i udalo mi sie z niego wycisnac 2,4 na boxowym coolerze. Moim zdaniem po prostu musisz sobie siasc i knuc. Badaj rozne opcje ustawienia magistrali/napiecia proca/pamieci etc. w koncu dojdziesz do satysfakcjonujacego stanu. Jesli chodzi o automatyczny o/c to jest to raczej lipa mialem okazje to testowac na ASUSie P4P800 i p4 2.4. Przy auto o/c nie udalo mi sie z niego wiele wycisnac natomiast jak sam sobie wszystko ustawilem bylo duzo lepiej 3 Ghz pekly spokojnie :). Zycze powodzenia.

Pozdroofka
  
prosze o rade P IV 1.8
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010