Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> wywalilo moje dane Mozilli
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wywalilo moje dane Mozilli
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Normalnie nie ma nic.
Mejli, zapamietanych hasel, cache'a, nic a nic. Nie ma ich w mozilli, ale w katalogu profilu sa shock.gif
Kompletnie nie rozumiem tej sytuacji.
Ktos pomoze?
  
Re: <gROszeCK1> wywalilo moje dane Mozilli
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 01:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




przekopiuj do innego katalogu te dane z profilu potem stwórz nowe konto pocztowe w Mozilli tj. to samo co miałeś i przekopiuj do nowo powstałego profilu zawartości starego ... u mnie działa wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> wywalilo moje dane Mozilli
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 01:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Juz sobie w podobny sposob z mailami poradzilem, dzieki.
Niestety historia, hasla itp. ulegly zniszczeniu i nie rozumiem czemu confused.gif

Coprawda skonczylo mi sie miejsce na partycji /home i w tym wypatruje przyczyny tego balaganu, ale czy to mozliwe, ze przez cos takiego gina dane w linuksie?
  
Re: <gROszeCK1> wywalilo moje dane Mozilli
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 01:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




jak zabranie miejsca na dysku nie może zapisać plików tymczasowych i potrafi rozwalić system raz tak miałem confused.gif
  
wywalilo moje dane Mozilli
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010