Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Bug w IE Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Bug w IE
PostWysłano: Środa, 30 Kwietnia 2003, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




może to i stare jest ale zróbcie sobie pliczek html z zawartością:
<input type>

wywala ie5 i explorera :)
  
PostWysłano: Czwartek, 01 Maj 2003, 12:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




< input type >
miało być. Oczywiście bez spacji między znakami mniejszości/większości. Plik html ma składać się tylko z tego kodu.[/b]
  
PostWysłano: Piątek, 02 Maj 2003, 01:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




< html >< body >< input type >< /body >< /html >
I już niewykrzacza. A napisanie samego < input type> to błąd tworzącego stronę. Niestety MS jest często posądzany o błędy powstałe z winy programistów piszących aplikacj pod Windows a niemających z MS nic wspólnego.
  
PostWysłano: Piątek, 02 Maj 2003, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




mimo wszystko coś w tym jest że się wykrzacza
  
PostWysłano: Piątek, 02 Maj 2003, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jest.
Jest dowód, na to, że ten kto tak pisze strony nieumie ich pisać. Jak zamiast benzyny nalejesz oleju napędowego to rozwalisz silnik. Czy to świadczy o błędzie w konstrukcji samochodu?
Jakby IE sprawdzał kod strony od kątem wszystkich możliwych błędów to by się strony strasznie długo otwierały.
  
PostWysłano: Piątek, 02 Maj 2003, 22:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




A teraz otwierają się błyskawicznie... lol.gif
  
PostWysłano: Sobota, 03 Maj 2003, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a mozilla sie pewnie od tego nie zawiesi...czyli wynika ze sprawdza wszystko co i jak w zrodle, a laduje strony tez szybciej niz IE, ha i co teraz ? :D
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

a mozilla sie pewnie od tego nie zawiesi...


sprawdź i wtedy napisz jak będziesz miał pewność.
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
Cytat:

a mozilla sie pewnie od tego nie zawiesi...


sprawdź i wtedy napisz jak będziesz miał pewność.



i sprawdzilem i pieknie mozilla pokazuje okienko na input, a IE sie wlacza i zaraz zamyka, who`s the best ? :D.
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
a mozilla sie pewnie od tego nie zawiesi...czyli wynika ze sprawdza wszystko co i jak w zrodle, a laduje strony tez szybciej niz IE, ha i co teraz ? :D

nawet jak dziala, to bezsensu jest to co mowisz.
Na podstawie jednego bledu wyciagasz takie wnioski.
W IE wykryja wszystko, bo wiekszosc go uzywa, mozilla, Bog wie jakie ma bledy.
BTW w Operze, ktora kazdy tak chwali, sam wykrylem sporo bledow w JS.
A Mozilla laduje strony szybciej?? (mowa o wykonywaniu sciagnietego juz kodu) Przeciez na najtrudniejszych stronach i tak to trwa tak malo ze nie zobaczysz roznicy.
  
Re: Bug w IE
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
może to i stare jest ale zróbcie sobie pliczek html z zawartością:
<input type>

wywala ie5 i explorera :)


a tak poza tym to bardzo fajny bug. Mozna wrzucic komus do autoruna i beka...
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




oj widac, nieraz zwiesza sie cala przegladarka od operacji na kodzie, moze nie trafiales na takie strony.

juz na tym forum zostaly poruszone dwa bledy IE, ktore w mozilli niczym zlym sie nie objawiaja, ja opery nie chwalilem bo jak mialem ja pierwszy raz to od razu mi sie nie spodobala, a zanim mialem mozille uzywalem NS, ale jak dowiedzialem sie o mozilli i obsludze paneli co bardzo przyspiesza buszowanie po necie, nie zastanowaielm sie dlugo, teraz jak nieraz musze wlaczyc IE, bo np gg, albo jakies skrypty sa ktore nie dzialaja pod mozilla bo storny sa robione profesjonalnie only 4 IE, to czesto wale w srodkowy myszy aby linka otworzyc w panelu, a w IE ? co by bylo otworz w nowym oknie <LOL>, albo wejsc do linka i potem sie cofac... no comment.

tez w bankowosci netowej, czesto IE nie wyraibia i sie wykrzacza, gdyby mozilla dzialal to by bylo duzo lepiej, ale niestety storna jest robiona profesjona\lnie only 4 IE.
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




moze nie trafilem...
watkow o tych bledach nie czytalem, bo mam malo czasu. Za to pamietam taki blad na deplu. W innych przegladarkach niczym on sie nie objawial, a byl ewidentnym bledem JS.
no to, ze robia tylko pod IE to jest problem, ale co zrobic..
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




<i>Mozna wrzucic komus do autoruna i beka...</i>
No i się otworzy okienko, które po chwili się zamknie i spyta si ę, czy chcesz o bugu MS zawiadomić. To nie wiesza całego systemu tylko wykrzacza okienko w którym "strona" była otwierana.
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 14:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Panele to badziew. Widziałem u kolegi w jednym okienku miał kilka stron i je przełączał. Przecież zdecydowanie lepiej otworzyć kilka okien. To taki badziew jak TotalCommander gdzie wszystko jest w jednym podwójnym oknie. crazy.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




u mnie na w2k sie wiesza wiecej - nawet nie pomaga "zakoncz zadanie", trzeba zabic proces.
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




To potwierdza, że WindowsXP jest lepszy od Windows 2000. Podoba mi się ten bug. eusa_clap.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 19:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
To potwierdza, że WindowsXP jest lepszy od Windows 2000. Podoba mi się ten bug. eusa_clap.gif


no to było by bardzo dziwne, gdyby nowszy system nie był lepszy w niczym tongue.gif więc przynajmniej w tym miejscu coś poprawili :)
  
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Panele to badziew. Widziałem u kolegi w jednym okienku miał kilka stron i je przełączał. Przecież zdecydowanie lepiej otworzyć kilka okien. To taki badziew jak TotalCommander gdzie wszystko jest w jednym podwójnym oknie. crazy.gif

heeh, panele i TC sa bardzo uzyteczne i wygodne, nie zawsze, ale w 70% przypadkach, jak dla mnie :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
To potwierdza, że WindowsXP jest lepszy od Windows 2000. Podoba mi się ten bug. eusa_clap.gif


zaczekaj jak DJ wroci, zobaczusz jaki Ci sie oberwie :)

a co do paneli w przegladarce to najbardziej mnie wkurza jak mam duzo programow na pasku otwartych, w panelach jestem prawie 100% czasu na necie i niemoglybm sie od nich oderwac :)
  
Bug w IE
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010