Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Blondynka+drukarka Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Blondynka+drukarka
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Kupowałem dziś atrament do drukarki. Przedemną pani kupowała zestaw atramentów foto do HP. Powiedziała sprzedawcy, że była niezadowolona z jakości zdjąć i poszła do serwisu a obi polecili jej kupić atrtament foto. Sprzedawca pyta sięczy 3 czy 6 kolorów. A ona a co to za różnica. Sprzedawca, że 6 ma więcej odcieni wiec będzie więcej kolorów. Na to pani. A to mi nie potrzeba ja mam Photoshopa on ma wystarczająco dużo kolorów. eusa_wall.gif
  
Re: <Tirinti> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Niom, a jakaś puenta??
  
Re: <Marek D.> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nie ma puenty. Poprostu uważam to za zabawne.
  
Re: <Tirinti> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 18:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




smianie sie z czyjegos nieszczescia....
  
Re: <Tirinti> + RedHat
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 01:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Też mi się coś zabawnego przypomniało.
Koleś równo Linuksa zjechał, bo nie mógł kadu skompilowanego i złożonego w paczkę dla Mandrake zainstalować pod RedHatem.


Nie chcę jakiejś kłótni rozpoczynać, bo to nie ma sensu, ale chcę uświadomić, że nie wszyscy się na komputerach znają i należy to uszanować. To, że znasz się na tym nie oznacza, że masz wyszydzać ludzi za to, iż z tym nie obcują i nie mają większego pojęcia. Ciekawe jaka jest Twoja wiedza np. z dziedziny motoryzacji lub elektroniki?? Nie wymagam odpowiedzi.
  
Re: <Bzdury> + RedHat
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 02:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Faktycznie śmieszne, że ludzie interesują się OSem, który nie ma jednolitego standardu.

Tu nie trzeba mieć wielkiej wiedzy informatycznej. Wystarczy odrobina inteligencji, żeby domyślić się że atrament służy do przenoszenia danych z postaci wirtualną na fizyczną. Za równie śmieszne uznałbym jakby ktośstwierdził, że do namalowania kolorowego obrazka starczy mu jedna farba bo nie jest daltonistą.
  
Re: <Tirinti> + RedHat
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a co z tego ze windows ma pseudjednolity standard...skoro programy sie wykrzaczaja i wieszaja ?
  
Re: <Tirinti> + RedHat
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




W linuksie tez wystarczy pomyslec, ale czego ja wymagam...
  
Re: <hardtmuth> + RedHat
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




W Linuxie też sięwykrzaczają. Ale programista odpowiada, że to wina usera, bo ma złąkonfiguracje i nie skompilował sobie tak jak potrzeba.
  
Re: <Tirinti> + RedHat
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




no i nastepne bzdury piszesz....

czytasz man help howto i wiesz wszystko, a jesli nadal cos nie dziala to piszesz nawet do producenta i oni sa bardziej przychylni do pomocy...niz m$, za ktorych pomoc trzeba dodatkowo placic.........
  
Re: <Tirinti> + RedHat
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 15:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




to już któryś z kolei Twój post w którym naśmiewasz się z innych ... masz jakieś kompleksy... czy jak kurka... confused.gif
wyobraź sobie ze są ludzie do których nawet najprostsze rzeczy dotyczące kompów nie docierają... trzeba to uszanować... tak jak inni szanują Twoje niedoskonałości w innych dziedzinach... a jestem pewna że je masz... koniec pieśni
  
Re: <bzzz> + RedHat
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no racja nie wszyscy interesują sie wszystkim ... jeżeli cos jest trudne to szacunek mój budzi osoba która stara sie problem rozwikłać ... a jeżeli nie potrafi zwraca sie do osoby która juz wiedzę na ten temat zdobyła ... dlatego szczerze moja pogardę budziłby taki gość który wyklina system nie znając przyczyn stanu rzeczy ... i nie chcąc ich poznać ... to świadczy i ignoranckim podejściu do wiedzy i braku woli rozwiązywania problemów .... i nie chodzi mi tutaj o osoby które po prostu przez naturę zostały pozbawione takich możliwości poznawczych ... taki gość którego stać na kompa i zainstalował tam jakoś lol.gif Linuxa ... jest pseudo intelektualistą ... mógł bowiem poprosić Bzdury o wyjaśnienie problemu a nie ukrywać swoją nieudolność "złym działaniem systemu" ... cóż należy do Każdego podchodzić z szacunkiem ... ale nie zawsze z tym szacunkiem od kogoś odchodzimy confused.gif


Ostatnio zmieniony przez e X t 7 3 dnia Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 12:36, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <e X t 7 3> + RedHat
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 00:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif


a jeszcze do Tirintiego:

Jesteś programistą. Twoim zadaniem jest rozwiązywanie problemów (tworzenie algorytmów), więc dlaczego nie chciałeś poświęcić choć chwili, żeby spróbować rozwiązać problem na spokojnie??
Jak Ci program Twój napisany program nie chodzi to wywalasz kompilator i nie próbujesz problemu rozwikłać??
  
Re: + RedHat
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 00:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
W Linuxie też sięwykrzaczają. Ale programista odpowiada, że to wina usera, bo ma złąkonfiguracje i nie skompilował sobie tak jak potrzeba.

Posłuchaj zadufany w sobie, zidiociały kutasie, po raz ostatni proszę cię, abyś skupił się na zarówno gramatycznej jak i stylistycznej postaci swoich postów, i nie tłumacz się dysleksją, bo to uwłacza nie mojej, lecz twojej inteligencji.
Nie rozumiem co piszesz, poza tym, że twoje spotkanie z Panią kupującą tusz nic śmiesznego w sobie nie miało.
Skoro uparłeś się w forum publicznym uczestniczyć, to twoim zasranym obowiązkiem jest porozumiewać się językiem zrozumiałym.
PS Fakt, że piszę zaimki odnoszące się do twojej osoby z małej litery, nie wynika z braków edukacyjnych, jeno z braku szacunku do twej mizernej istoty
  
Re: Blondynka+drukarka
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 00:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Co do samej blondynki i drukarki. Trinity - nie chce Cie atakowac, ale niektorzy w ten sposob, jak Ty zareagowales na ta pania, moga reagowac na Twoje bledy ortograficzne.
  
Re: <bzzz> + RedHat
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 14:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja sięnie śmieję, że ktoś nie wie ile jakich atramentów potrzeba do jakiej drukarki. To rozumiem. Śmieszne jest dl mnie to, że pani stwierdziła, że im bardziej kolorowy obrazek tym mniej kolorów potrzeba do jego wydrukowania. Tak samo by mnie rozśmieszyło, jakby ktoś powiedział, że ma zdrowe płuca więc nie potrzebuje powietrza do oddychania. Tak samo by mnie rozśmieszyło jakby kroś powiedział, że jego samochud ma mocny silnik więc nie potrzebuje benzyny.
  
Re: <Tirinti> + RedHat
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




I tak samo innych smieszy jak bredzisz ze linuks jest do dupy bo nie mozesz na nim dzwieku skonfigurowac. Po prostu kupa smiechu... Wez ze Ty sie Tirinti zastanow troche nad soba, bo idac dalej tym torem sam popadniesz w smiesznosc.
  
Re: <Bzdury> + RedHat
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jestem programistą. Moim zadaniem jest pisanie programów, które sprawiają użytkowniką jak najmniej problemów. Jeśli mój program się wiesza lub nie działa, to jest to moja wina, a nie użytkownika, który ma inną konfigurację niż ja. Programista, który na informacje o niedziałajniu programu odpowiada. Dziwne u mnie działa jest marnym programistą.
  
Re: <ulan> + RedHat
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Dźwięk na Linuxie to ja miałem. Dźwięku nie miałem w Kadu, bo twórca tego programu uznał, że nie jest to opcja, która powinna być realizowana przez program, tylko przez osobny wybrany przez użytkownika player. W efekcie kiedy przychodziła do mnie wiadomość otwierał sięjakiś linuxowy odpowiednik WMP i w nim odtważany był dźwięk. Z pewnością można było to przekonfigurować, ale po co mam się męczyćw rozwiązywanie takich głupstw, jak pod Windows ich nie mam.

Natomiast głównym moim problemem był brak akceleracji obrazu wywołany brakiem sterownikó do Vii Epii do Red HAta 9.
  
Re: <Tirinti> + RedHat
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




cóż wystarczy w okienku do playera wpisać bodajże artsplay i działa i moim zdaniem lepiej niż pod gadu windowsowym i reklam nie ma ... a to dość frustrujące przynajmniej dla mnie .... ostatnio miałem "przyjemność" wejść pod mojego Xp i korzystać chwilkę z tego wynalazku a nie robiłem tego od 3 miesięcy i powiem ... ze to gadu pod windę coraz bardziej przypomina okienko pop-up niż komunikator confused.gif
  
Blondynka+drukarka
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010