Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Blondynka+drukarka Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <e X t 7 3> + RedHat
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Brak reklam w GG to okradanie firmy SMS Expres, która z kasy za reklamy utrzymuje serwery. Jak by kazdy zrezygnowałz reklam to GG stałoby sipłatne lub przestało istnieć.
  
Re: <Tirinti> + RedHat
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




cóż jeżeli byłyby reklamy jedynie w banerze na górze okienka to zgoda ale jak non stop jakieś pop-up`y wyskakują to już przesada ... oczywiście naturalnym jest ze każdy zarabia i powinien dostać godziwy zarobek za swą pracę ale jeżeli zachowuje się jak książę udzielny to już przesada ... szczególnie jak byśmy popatrzyli na ciągłe awarie ich serwerów ... cóż nie korzystam z portu napisanego przez nich a serwery stawia nie tylko firma ale i użytkownicy ... przynajmniej z tego co wiem do niedawna tak było ... wiec sądzę że i z reklam na banerze firma powinna niezłe korzyści czerpać ... ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia wink.gif
  
Re: <Tirinti> + RedHat
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




przeciez kasa za banery poleci dopiero pewnie za klikanie, a palantow ktorzy klikaja w banery za duzo nie znajdziesz....

sam mam usuniety baner w gg, bo sluchac dzwiekow, albo ogladac glupie animacje...niestety nie widzi mi sie to..
  
Re: Blondynka+drukarka
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Skoro wojna rozgorzala to jedziemy, bo powstrzymac sie nie moge tongue.gif
Kilka dni temu zainstalowalem Windows 2000.

-Instalacja systemu zajela mi 40 minut plus 25 konfiguracji (automatycznej podobno)... reboot
-Jako ze nie interesowal mnie tryb 16 kolorow, zaczalem poszukiwania sterownikow do mojej nVidii. Ale co to? Oficjalna strona mi sie wykrzacza, bo nie jest dostosowana do defaultowej przegladarki IE 4.0 ... musialem zainstalowac 6.0, 30 minut, reboot.
-sciagnalem sterowniki oraz directx, zainstalowalem (kolo 20 minut), reboot
-slynny komunikat o 'svhost', wiec reboot i poszukiwanie patch-a i znow reboot.
-dla unikniecia innych brzydali instalacja NortonAV, skan dysku (60 minut) oraz potrzeba zrebootowania do wiersza polecen, aby usunac dwie chronione przez system dll-ki (10 minut) i reboot. (moj operator internetowy zrywa umowe za wykryte wirusowanie innych, juz mialem z tym klopoty raz).
-instalacja sterownikow do mojego HP2110 (10 minut) i reboot
-instalacja Microsoft Word i wydruk dokumentu dla mamy ;-), czyli cel, w jakim zainstalowalem winde.....

... na MDK 9.1 nie mialbym zdanych z tych problemow i perypetii z wydrukowaniem po 40 minutowej instalcji. dodatkowe 5 minut zajelaby instalacja Kadu z dzwiekiem crazy.gif
  
Re: <gROszeCK1> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 18:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Troche przesadzasz win 2000 ma ie 5.0 lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif . Reszta sie zgadza
  
Re: <ulan> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




5.0?
Mi w kazdym razie nie dzialala nvidia.com w dziale download, wiec uznalem, ze wina przegladarki.
Nie sprzeczam sie, mozliwe :) Moze to kwestia tego, ze nie mialem odpowiednich ustawien graficznych i dlatego nie moglem sobie doń sciagnac sterownikow lol.gif
  
Re: Blondynka+drukarka
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 20:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
5.0?


Niom 5.0 lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

Cytat:
Mi w kazdym razie nie dzialala nvidia.com w dziale download, wiec uznalem, ze wina przegladarki.


Bledne zalozenie crazy.gif

Cytat:
Moze to kwestia tego, ze nie mialem odpowiednich ustawien graficznych i dlatego nie moglem sobie doń sciagnac sterownikow lol.gif


To jest bardzo mozliwe, a kwintesencja bedzie i oto windows wlasnie crazy.gif
  
Re: <ulan> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




a co to kurwa, forum o linuhu czy hyde park ?
  
Re: <Wujek Zed> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




hyde park wiec i o linuchu mozna podyskutowac, wiec po chuj sie przypierdalasz?
  
Re: Blondynka+drukarka
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Panowie kurwa mać! Może byście tak spuścili z tonu???
Zapominacie chyba, że mamy publikę.
Nie mam nic przeciw wulgaryzmom do zaakcentowania myśli, ale wy już zaczynacie stosować je jako znaki przestankowe.
  
Re: <ulan> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Ja to dla zasady, ale patrz co ten następny wyprawia wink.gif smile.gif
  
Re: <Wujek Zed> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Normalnie sie bydle czepia no smile.gif biggrin.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 01:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nom juz niestety udalo mi sie rowniez zauwazyc ze troche za czesto sa wulgaryzmy uzywane, ale Ty, Marku D. tez nie jestes lepsiejszy ;)
  
Re: <gROszeCK1> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 04:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja mam dzisiaj niezłą walkę z Windows 2003.
Zachciało mi sięwymienićdysk z 80 na 120. No to sobie wymieniłem. Ustawiłem nowy na systemowy i skopiowałem zawartośćstarego na nowy (samą partycjęsystemową).
Uruchamiam kompa system bootuje ale nie mogę się zalogować.
Trudno. Zrobię backup starego i odtworzę na nowym. Cóż bez stacji dysków nie da rady.crazy.gif
No nic zainstaluję od nowa.
Poustawiałem sobie 2003, żeby wyglądał jak XP. Ustawiłem pulpit. W końcu przechodzę do ustawienia liter dysków (c,d,n,z) a tu Windows uszczęśliwił mnie d,e zamiast c,d i nie da sięich przestawić bo d jest bootowalny a e systemowy.crazy.gif
No to reinstal. Przy okazji stwierdziłem, że mi starczą 3 partycje zamiast 4, więc je połączyłem w instalatorze.
Instalacja konfiguracja. Czas ustawić literki. Mam d,e.crazy.gif Do tego d jest systemowy logiczny a e bootowalny. eusa_wall.gif Idę na piwo.
Po powrocie skasowałem wszystkie partycje zrobiłem jedną małą. (resztę zrobie po instalacji)
Zainstalowałem. Tym razem bez konfiguracji sprawdziłęm literki. Jest c.cool.gif
No to konfiguracja. Założyłem partycje. Skopiowałem profile ze starego dysku. Odpowiedziłem na zaległe wiadomości na GG. Wszedłem na fheh. Odpalam Outlooka. Nie mam kont (archiwum maili jest). fuck nie pamiętam ustawień 2 serwerów. Za to pomyślałem, że można by stary sklonować Norton Ghostem na nowy.
Przy okazji zgubiłem zworkę. W czasie jak się klonowało szukałem jej za szafą za którą wpadłą. Nieznalazłem, na szczęście mam starego padniętego Caviara ze zworką.
Po sklonowani podłączyłem nowy dysk. Znowu się bootuje, ale nie można się zalogować.
Sprawdze czy chociaż można wejść z sieci. Można ale tylko na dysk g, który jest dyskiem c. eusa_wall.gif
Może zrobięnaprawęsystemu. Gdzie tam. BRakuje mu dysku c, którego uznałza g.
No to kolejna instalka od początku. Tym razem ze starego wyeksportuje konta z outlooka.
W międzyczasie odpaliłem Neostradę na tym kompie. I napisałem tego posta.
  
Re: <Tirinti> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




pozytywny szok Tirinti ... Ty tak o Windowsie ? eusa_clap.gif wink.gif wink.gif
  
Re: <Tirinti> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jestem pod wrażeniem. shock.gif
Wkońcu zauważyłeś, że s systemami Microsoftu też można mieć problemy eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Blondynka+drukarka
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
nom juz niestety udalo mi sie rowniez zauwazyc ze troche za czesto sa wulgaryzmy uzywane, ale Ty, Marku D. tez nie jestes lepsiejszy ;)


Niom i co w związku z tym?
Czy ja gdzieś pisałem że jest inaczej?
Czy gdzieś pisałem peny pochwalne na swoją część?
Czy to, nie daje mi prawa przypomnienia innym i sobie o zachowaniu kultury słownictwa, kiedy nikt tego nie robi??

Czy ktoś wymaga od krytyka sztuki umiejętności tworzenia??
  
Re: <e X t 7 3> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




O Windowsie 2003. Używam go na serwerze tylko dlatego że ma Terminal services, który w odróżnieniu od RDC umożliwia prace kilku użytkowniką na raz. To jedyna zaleta względem XP. Ale ma to teżwadę bo z RDC mogę zalogować się na głównego usera, a w Terminalu nie.
  
Re: Blondynka+drukarka
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




My tu śmichy-hihi a cos mam wrazenie, ze installer Win2k wywalil mi caly uklad partycji na dysku linuxowym.... confused.gif

lilo sie nie wlacza a na windzie programy do partycji ext2 i ext3 widza tylko pusta przestrzen dyskowa. zly.gif
  
Re: <gROszeCK1> Blondynka+drukarka
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Spoko zainstaluj lilo od nowa i bedzie Ok
  
Blondynka+drukarka
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinkurozcieńczalnik uniwersalny
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010