Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW -> praca dyplomowa
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
praca dyplomowa
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dostałem wczoraj propozycje z gatunku pilnych i nie do odrzucenia
przyszedł do mnie ktos z praca dyplomowa odrzucona przez promotora.
moim zadaniem miało by byc poprawienie tego. ale chyba szybciej bedzie napisac od nowa. jest napisany program do obsługi biura podrozy program zyskał akceptacje, wersja drukowana nie.

moze sa chetni ?
oczywiscei nie za darmo ,

wiem ze to etycznie dwuznaczne ale potraktujmy to nie jak oszustwo ale pomoc w potrzebie

aha nie dotyczy to mnie (tzn to nie moja praca) i nie moja tematyka wiec nie chce sie za to brać jak nie jestem mistrzem.
tyle chetnych cool.gif zapraszam na priva albo mailem albo gg jak chcecie
  
Re: <J@ger> praca dyplomowa
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Kwietnia 2004, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




prosze o skasowanie watku
  
praca dyplomowa
Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010