Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Witam !
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Witam !
PostWysłano: Niedziela, 04 Maj 2003, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Witam Państwa overclocerów cool.gif !

Ja z kolei studiowałem w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim ... i powiem od razu BARRZO CIEŻKO shock.gif niewielu "nas" przetrwało do końca ... obecnie jestem kierownikiem niedużego wydziału Kontroli i Audytu wewnętrznego, niedawno ukończyłem studia podyplomowe z "Audytu i kontroli wewnętrznej oraz zarządzania". Prowadzę również szereg innych „działań” związanych z prawem m.in. jestem w trakcie organizowania większego „przedsięwzięcia” prawno-biznesowego ... w przyszłym roku zamierza w końcu podjąć aplikacje radcowską ... co jak zapewne większość wie nie jest „łatwe” ...z „wiadomych” względów i nie mowie tu o wymaganej wiedzy wink.gif

pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze oprócz swojej wiedzy prawniczej będę Wam mógł służyć overclocerską biggrin.gif ... też dość szeroką i wielokrotnie weryfikowaną „praktycznie” cool.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 07:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Narzeszcie jakaś odsiecz ;-)

Witam, witam, chociaż overclockerem nie jestem :> Nie wiem nawet co to jest za bardzo - coś z zegarem...? ;-))
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 11:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




dzieki .. ale Kolega skromny wink.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2003, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




hihi Kolega? To "kolega" jest odnośnie Trin ?? tongue.gif

Trinity: My name is Trinity.
Neo: Trinity. The Trinity? The one that cracked the IRS d-base?
Trinity: That was a long time ago.
Neo: Jesus.
Trinity: What?
Neo: I just thought, um...you were a guy.
Trinity: Most guys do. cool.gif

:-))))))))))))
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Nic dodać, nic ująć ;-)))) THX Mike cool.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




sssooooo sssooorryy tak nie czytałem wcześniejszych postów SHAME shock.gif przepraszam Madame już się nie zapomnę wink.gif
hmmm bardzo ciekawe pierwsza kobieta jaką spotykam na forum, które ma charakter miejsca gdzie virtualnie spotykają się raczej panowie tongue.gif, których zainteresowania oscylują przede wszystkim w sferze o/c ... a do tego jeszcze prawnik ... nie lubię słowa prawniczka wink.gif
pozdrawiam ... jeszcze raz proszę o wybaczenie no co za fopua .... taka ze mnie niezdara wink.gif ... ale musze przyznać ze Kobieta na forum mnie mocno zaintrygowała cool.gif biggrin.gif biggrin.gif


Ostatnio zmieniony przez e X t 7 3 dnia Wtorek, 06 Maj 2003, 10:39, w całości zmieniany 1 raz
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 10:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




wprowadziłem emblemat co by niejasności nie było cool.gif cool.gif cool.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Hmmm...Na tym forum, z którego tu wszyscy przypełzliśmy, kobieta nie jest zbyt intrygującym zjawiskiem ;-)))

Ja się na sprzęcie komputerowym ani tych innych motywach nie znam. Ja się powiedzmy że znam na prawie ;> i po to między innymi mnie tu ściągnięto ;-))
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




a jak miła Pani ma na imię ? jeżeli można być tak wścibskim wink.gif

aha wiesz co mnie zmyliło (co do płci) tongue.gif ... twoje zainteresowania "muza, motory, kino, prawo, kosz, kłopoty :>"
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
no facet by sie nie powstydził ... MOCNA Kobieta cool.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




A Kolega ... Kolezankę zna ? shock.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




A zna ;) Naocznie nawet ;)
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmmm no tak widać Wielu z was pochodzi z tego samego rejonu ... Wrocław ... mimo ze Internet zaciera granice są jednak pewne minusy odległości ... wink.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Wielu? Hmm... Ja i Trini, ktoś jeszcze?
  
PostWysłano: Wtorek, 06 Maj 2003, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla, Mr Nobody... ;))
  
Witam !
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010