Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Mikromusic !!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Mikromusic !!
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Jakis rok temu kompletnym przypadkiem poznalem zespol Mikromusic, ktory niezwykle mi sie spodobal. Z czasem zdobylem ich nagrania a teraz mam zaszczyt podzielic sie ta muzyka z Wami, bo zespol stworzyl sobie strone ;-)

Coprawda jest to jeszcze pierwsza wersja strony, zapewne bedzie jeszcze sie zmieniac, zanim pojdzie w wiekszy obieg. Najwazniejsze jednak, ze sa mp3 do zassania ! cool.gif (choc nie jest to caly repertuar zespolu)

W telegraficznym skrocie zespol gra mieszanke popu i jazzu. Spiewa charyzmatyczna wokalistka, wspierana przez nastrojowa trabke i miekka gitare a wszystko podparte swietnym, dosc nowoczesnym rytmem.

Byc moze w tym roku sie wypromuja w swiat....

wiec zapraszam smile.gif
Mikromusic
  
Re: Mikromusic !!
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Wydaje mi sie, ze zle nazwales gatunek jaki graja. Ciezko sie naprawde doszukac popu, ale raczej slychac w glosie wokalistki i sposobie jej spiewu soft-rock w konwencji muzycznej zmieszanego funky z jazzem w tle. Bardzo przyjemnie sie slucha, lekkie brzmienie i delikatne nuty pozwalaja sie zrelaksowac, a ta trabka... :))))

PS. Gdzie mozna znalezc wiecej i w lepszej jakosci ich utwory? biggrin.gif
  
Re: Mikromusic !!
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 08:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
PS. Gdzie mozna znalezc wiecej i w lepszej jakosci ich utwory? biggrin.gif

Napisz do nich maila, albo zadzwon :-)
Pelne demo ma 8 sciezek.

Cytat:
slychac w glosie wokalistki i sposobie jej spiewu soft-rock

Fenomenem jest dla mnie, ze kazde zrodlo mowi inaczej o wokalistce ;-) Mi najpierw sie skojarzyla sie z Bjork, mojej mamie z AM Jopek a tacie z Hanna Banaszak. Co zapytam kogos, to mowia co innego na temat jej glosu. Ale najwazniejsze, ze zazwyczaj sie podoba biggrin.gif eusa_clap.gif
  
Re: Mikromusic !!
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




pismaki tez mowia o popie, Eddy

http://tin.pl/article.php/1357
biggrin.gif
  
Re: <gROszeCK1> Mikromusic !!
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Wierzysz pismakom, ktorzy pisza dla "przecietnego zjadacza chleba"? crazy.gif
Niektorzy znaja jedynie 3 rodzaje muzyki rozrywkowej: pop, rock i metal.


Czy jest jakas inna mozliwosc przesluchania reszty utworow? biggrin.gif
  
Re: <EDDY> Mikromusic !!
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 12:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie jestem wprawdzie pismakiem muzycznym, ale dla mnie heavy rock nie jest odrębnym gatunkiem, lecz podgatunkiem rocka. doubt.gif
  
Re: Mikromusic !!
PostWysłano: Wtorek, 06 Kwietnia 2004, 09:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Mikromusic dostalo sie na opolskie debiuty eusa_clap.gif
nowa domena: www.mikromusic.prv.pl
  
Re: Mikromusic !!
PostWysłano: Środa, 14 Kwietnia 2004, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hubi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #733
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Słucham sobie utworu Oddychaj i pierwsze skojarzenia, które mi przychodzą do głowy to Husky i Quidam. Ogólnie bardzo fajne klimaty. Ciągne resztę.
  
Re: Mikromusic !!
PostWysłano: Niedziela, 09 Maj 2004, 09:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Dostali się do Opola na debiuty eusa_clap.gif
  
Mikromusic !!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010