Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone -> United Devices - prawda czy kłamstwo?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Otóż dzisiaj przeprowadziłem rozmowe z pewną osobą która powiedziała, że nie jest pewna co do celu jaki przyświeca programowi United Devices. Otóż problem tej osoby napewno nie zasługuje na zlekceważenie, gdyż nie jedna osoba się nad tym zastanawia. Mogę Wam powiedzieć, że to jest niemożliwe aby program ten działał w innym celu, mogę Wam też powiedzieć że są osoby które mówią o tym że program ten działa iwyłacznie na rzecz wojska, nie udowodnie Wam tego, moge też powiedzieeć że kosmici kazali jednej osobie napisać ten program aby za kilka lat dokonac jakiejś zbiorowej hipnozy czy ocś takiego. Można mówić wiele rzeczy ale nie najważniejsze są intencje, jak moża pomoc to czemu by nie.

[sorry ale poprawilem co nieco j@ger]
  
Re: United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Żydzi, masoni i cyklisci napisali ten program dla swojego celu opanowania swiata! cool.gif lol.gif
  
Re: <gROszeCK1> United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 16:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




nie ma znaczenia kto napisał ważne w jakim celu:D
  
Re: United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




sam tez mowie ze moze i licze naprawde jakies formuly sklady itp nowej broni biologicznej, ale najwazniejsze ze cos ise robi a nie nic, sa jakies statystyki, tez jest szansa ze naprawde szukamy jak temu raczkowi odrypac szczypce...i to mi sie podoba, ale nie podoba mi sie to ze liczenie jednego wiazania zajmuje mi juz 5h...cos sie skopalo :D
  
Re: <hardtmuth> United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dlatego tak zbawienne jest korzystanie z ud monitora
jakby musiał teraz wylaczyc kompa to byc stracil kilka godzin obliczen
mi czesto sie zdarza ze dochodzi to powiedzmy 70 % męczy sie długo po czym wywala błąd i chce sie łączyc z serwerem
wtedy ratuje mnie backup i za drugim razem juz leci ok

zreszta warto na kompach włączonych 24 h zrobic profil z przerwami
ja mam ustawione w lecie 5 h liczenia i godzina przerwy coby wystygło
a w zimie 11 godzin i przerwa. dzieki temu uzytkownicy nie placza mi ze im cos nie działa albo sie zawiesza
  
Re: <J@ger> United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm, ale jak.....przerwe to on zaczyna od tego co skonczyl, wiec jak mowisz ze od zera zaczyna.
  
Re: <hardtmuth> United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 20:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




od tego co skonczyl ale wynik zapisuje co 1 % wiec jesli ten 1 % liczysz 6 godzin i turn off to jest to czas stracony


Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Czwartek, 29 Stycznia 2004, 12:12, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <J@ger> United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 01:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




aha ;), nie zwrocilem na to uwagi ;)
  
Re: United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Środa, 23 Lutego 2005, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kon141410
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2823
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




www.gridproject.republika.pl



hardtmuth :
sam tez mowie ze moze i licze naprawde jakies formuly sklady itp nowej broni biologicznej, ale najwazniejsze ze cos ise robi a nie nic, sa jakies statystyki, tez jest szansa ze naprawde szukamy jak temu raczkowi odrypac szczypce...


Prawda jest taka,
że jak by się uprzeć to wszystko co stworzyła / tworzy ludzkość
dąży do zbrojeń i nie ważne czy do obronny czy do walki.

Wiele projektów nie znalazło jak dotąd uznania
(szczególnie fizyczne) z powodu obaw, iż stworzy się nową broń...
... prawda jest taka, że w dzisiejszym świecie
- z naszą czy bez naszej pomocy,
wszystko może posłużyć za broń.


Ale nie zapominajmy,
że została stworzona odpowiednia organizacja - GRID.ORG,
która ma za zadanie czuwać nad niekomercyjnym
i właściwym wykorzystaniem wyników badań
(oraz zabezpieczenie całego procesu badań rozproszonych).


Kod:
GOŚĆ: Przypuśćmy, że dzięki naszej dobrej woli i udostępnionej mocy obliczeniowej naszych komputerów zostaje odnalezionych wiele leków na raka. Co dalej? Kto tak naprawdę na tym zyska? Oczywiście olbrzymie koncerny farmaceutyczne. Kto ma kasę, będzie mógł się leczyć. Kto nie - umrze (ewentualnie skorzysta z obecnie dostępnej chemio- bądź radioterapii). Chyba nie łudzicie się, że nasza kulejąca służba zdrowia będzie refundować koszmarnie drogie leki najnowszej generacji... Czy to nie smutne, że prawdopodobnie niewielu z nas będzie mogło zakosztować owoców naszej wspólnej pracy?

PS. Od wczoraj biorę udział w projekcie, ale mam wiele wątpliwości...

ADMIN: ... od czegoś trzeba zacząć;) Gdyby ten niekomercyjny projekt stał się komercyjnym, to zawsze część danych z badań będzie udostępniona w formie opensource, by można było dalej analizować i unowocześniać projekt [P.S. mamy na to gwarancje].

Jeśli ten projekt jest tak niepoważny, to niech mi ktoś wskaże inny "czyn społeczny", w którym bez wahania wzięły by udział masy. Jak na razie słyszę najczęściej: "co z tego będę miał", "i tak nic z tego nie będzie", "niechce mi się" itp. itd. ...

... nasze społeczeństwo jest żałosne, najprostsza wymówka daje nam spokój duszy. Poczujmy wreszcie współodpowiedzialność za przyszłość, czyż nie jest miło usłyszeć, że przekroczono kolejną nieprzekraczalną granicę? - teraz my wszyscy możemy mieć udział w postępie ludzkości, ocalić ją.

P.S. Takich projektów jak projekty w ramach GRID.ORG będzie coraz więcej (już teraz jest kilkanaście). Po prostu nie da się wykonać większości obliczeń bez wykorzystania potencjału przetwarzania rozproszonego... dziś lek na raka, badania pogodowe, DNA. HIV a jutro podróże do gwiazd... Gorąco pozdrawiam.


Rozmowa miała miejsce na Forum United Devices Polska,
umieściłem ją również na stronie głównej witryny www.gridproject.republika.pl



Pozdrawiam Kon141410
  
Re: United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Środa, 23 Lutego 2005, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




... TEz mi siee tak zdaje:D ....
  
Re: <Analyzer> United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Czwartek, 24 Lutego 2005, 22:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzychup
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1832
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Cześć.
Mam nadzieje, że te wszystkie godziny, dni, tygodnie, a nawet lata "grzania" kompa nie idą na wynalezienie nowej broni biologicznej... confused.gif
Zastanawiałem sie również, ale mam nadzieje, że idzie na "lek na raka"...
Pozdrawiam Krzychu
  
Re: <Krzychup> United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Czwartek, 24 Lutego 2005, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Ida, ida, nie masz sie co martwic :)

Aktualnie tylko jednym kompem licze UD`ka, gdyz moi bracia sie zbuntowali i na swoich kompach nie chca miec UD "bo zamula im kompa", szkoda...
  
Re: United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Piątek, 25 Lutego 2005, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kon141410
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2823
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
Ida, ida, nie masz sie co martwic :)

Aktualnie tylko jednym kompem licze UD`ka, gdyz moi bracia sie zbuntowali i na swoich kompach nie chca miec UD "bo zamula im kompa", szkoda...


Mają niezłą wymówkę,
bo jeszcze żadnen z 80 moich kompów się nie mulił ;)

Ale wszystko jest możliwe cool.gif
  
Re: United Devices - prawda czy kłamstwo?
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Mi UD tez ani razu nie zamulilo kompa, tak wiec tego bym sie nie czepiał:D
  
United Devices - prawda czy kłamstwo?
Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010