Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Sezon na Lis-a Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Sezon na Lis-a
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Żadnej tu nowości nie przytcczę, bo od wczoraj głównie mówi się chyba o tym, ale postanowiłam poruszyć ten temat z czystej ciekawości :-), aby sprawdzić czy ktoś jeszcze /poza dyrekcją TVN/ uważa, że zawieszenie i usunięcie z wizji Tomasza Lisa było słuszną decyzją....
Dla mnie to jakaś kompletna paranoja! Ja się pytam ZA CO? Bo naprawdę usiłuję to zrozumieć i ni cholery.... Ludzie może mnie oświećcie nieco....! Może ja żyję w jakimś innym świecie i takich prostych rzeczy nie kumam?eusa_wall.gif. Od dawna uważam, że toniemy w morzu absurdów, ale to posunięcie to jeden z moich typów na bzdurę roku!
  
Re: <Malena> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm, tv nie ogladam, ale lisa kojarze, za dobry byl...i pewnie dlatego nie spodobalo sie to ludziom z gory, bo moze on by mial okazje byc ta gora, a zreszta...

wogole zero info jest odnosnie tego incydentu, typu dlaczego i po co ?
  
Re: <Malena> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 20:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DarekS
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #372
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Również uważam to za absurd, wg mnie Lis sam powinien zrezygnować a nie czekać na decyzje zarządu TVN. wink.gif
  
Re: <Malena> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Generalnie TVN na psy schodzi. Tacy dziennikarze jak Olejnik czy Lis nie pasują do ich nowego targetu. W efekcie szukali pretekstu. Niedługo głównym tematem Faktów będą plotki. Reklamy pism kobiecych przed Faktami będą droższe, bo ich czytelnicy chętniej posłuchają z kim przespała się JLo niż kto jest za a kto przeciw konstytucji europejskiej.
  
Re: Sezon na Lis-a
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 23:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




dobra, ale nadal nie wiem co i czemu wywalil Lisa...czy moze nikt tego nie wie ?
  
Re: <hardtmuth> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 00:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A moze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze tongue.gif .Lis pracujac w Faktach budowalby swoja medialna otoczke, w czym zapewne wlasciciele TVNu nie maja interesu. Z reszta zaden pracodawca nie bedzie patrzyl przychylnym okiem na pracownika jawnie szukajacego nowej posady. JA sie decyzji szefostwa nie dziwie w kazdym badz razie. Niech sie Lis opowie wte albo wewte.
  
Re: Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




W tej chwili z glodu nie umrze doubt.gif wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Uważam, że jeżeli Lis zamierza kandydować (tego jeszcze nie wiemy) na urząd prezydenta RP, to będąc stale na wizji ma przewagę nad innymi konkurentami. Więc do wyjaśnienia się sprawy nie powinien korzystać z przywileju bycia prowadzącym "Faktów".
  
Re: <Kowal> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ano ma, ale Lis prezydentem brrrrrr, czarna wizja crazy.gif
  
Re: <Kowal> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 14:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja uważam, że dopóki nie zdecyduje się na kandydowanie, to Fakty prowadzić może. Do kampanii wyborczej jest jeszcze sporo czasu.
  
Re: <ulan> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja tam wolę Lisa niż Kwaśniewską, czy Lepera. Nie to żebym na niego w pierwszej turze głosował.
  
Re: <Tirinti> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Jak chodzi o mnie to ani Lis, ani Kwasniewska, a juz tym bardziej Lepper eusa_sick.gif
  
Re: <ulan> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A jak w drógiej turze będzie Kwaśniewska vs Lis to chyba lepiej niż jak by było Kwaśniewska vs Lepper. Jasne że wolałbym Borowski vs Rokita, ale nie zawsze ma się to co by się chciało.
  
Re: <ulan> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A właśnie, jaki byłby Wasz idealny kandydat? Ja mógłbym wymienić kilku: Tadeusz Mazowiecki, Jacek Kuroń, Zbigniew Bujak, Leszek Balcerowicz, Władysław Frasyniuk.
  
Re: <Berger> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Idealnego to nie ma. Z tych co są to Marek Borowski.
  
Re: <Berger> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 15:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tylko czemu wszyscy Twoi kandydaci wywodza sie z tonacego statku UW
  
Re: Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Tylko czemu wszyscy Twoi kandydaci wywodza sie z tonacego statku UW


A wrecz zardzewialego wraku na samym dnie wink.gif.
  
Re: <ulan> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie wszyscy, bo Zbigniew Bujak związany był z lewicą ,,Solidarnościową".
Ale fakt, sam żałuję, że poza UW nie ma w Polsce godnych zaufania partii z lewej i prawej strony. sad.gif
Chociaż na Buzka też bym zagłosował.
  
Re: <Berger> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja bym prędzej na Kwaśniewską zagłosował niż na Buzka. Jak ja tego typa nie lubiłem jak był premierem.
  
Re: <Berger> Sezon na Lis-a
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Fakt Bujak nie byl zwiazany z UW redface.gif . A i kandydata tyz nie ma, wiec chyba jednak Kwasniewska bedzie najmniejszym zlem o ile bedzie kandydowac
  
Sezon na Lis-a
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010