Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




Idol praktycznie pogrążył Maleńczuka, wielu się od niego odwróciło, wielu"czeka na leprze czasy", a ja zaliczam się do tych co odsłuchują stare płyty (moja ulubiona to pierwsza jego solówka); i czekają na to co będzie z nim dalej...oby nie było gorzej...pozrawiam wszystkich jego fanów którzy wytrfali eusa_clap.gif
  
Re: Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




witamy :)

a ja zaczynam bać się moderatora crazy.gif wink.gif
  
Re: Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Wtorek, 27 Stycznia 2004, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




łelkam, łelkam!

i czekam na rozwój wypadków... shock.gif
  
Re: Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 00:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Ludzie kurwa co wy z tym Idolem. Juz nie ma innych tematow? Drogi moderatorze G. bardzo prosze o interwencje w tej sprawie, bo mi sie powoli niedobrze robi na samo haslo Idol eusa_sick.gif
A tak poza tym, to kto musi zyc ze swiadomoscia "idolowania" Wy czy MM? Bo ja powoli trace orientacje.
I nie rozumiem. Czy Maciek tam spiewal nieladnie, czy gral niedobrze, ze sie ludzie od niego odwracaja? Czegos nie kumam eusa_eh.gif confused.gif

To tak jakby obrazic sie na Gajosa czy Linde za to, ze w reklamie graja, a przeciez zdychac z glodu powinni grajac w teatrze i za 500 zlotych pracowac w osiedlowym domu kultury w czynie spolecznym. Obrazmy sie, ze Maciek ma rodzine do utrzymania, bo to rzeczywiscie jest pozalowania godne...

Moderatorze Groszeck!!!!...
  
Re: Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 00:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Ludzie kurwa co wy z tym Idolem. Juz nie ma innych tematow? Drogi moderatorze G. bardzo prosze o interwencje w tej sprawie, bo mi sie powoli niedobrze robi na samo haslo Idol eusa_sick.gif
A tak poza tym, to kto musi zyc ze swiadomoscia "idolowania" Wy czy MM? Bo ja powoli trace orientacje.


ja tylko w ramach samoobrony: przepraszam, skąd się wzięła liczba mnoga? eusa_eh.gif

(:
  
Re: <scum> Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 00:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




też mnie to ciekawi shock.gif
  
Re: Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 00:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




To nie bylo do Was personalnie. Ale do ogolu "nowych i niewtajemniczonych" Gdybym miala Was na mysli uzylabym waszych "ksyw, nickow" czy jak tam sobie chcecie. To taki apel i jek rozpaczy z mojej strony w jednym cool.gif
  
Re: Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 00:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
...To taki apel i jek rozpaczy z mojej strony w jednym cool.gif


dobrze mówi, dać jej wódki! ;)
podpisuję się pod tym obiema nogami...

(:
  
Re: Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 00:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif
Czekam na propozycje trunkowa wink.gif w Lodzi 13.02
  
Re: <scum> Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 00:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




ja co prawda pisać nogami ni za cholerę...
forumowiczka Alicja zato groźna cool.gif

to kiedy leci wątek? ;)
  
Re: Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 00:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Poprzez prace w Idolu Malenczuk uczciwie zarobil nienajgorszy, jak mowi, pieniadz. W tym kraju malo kto umie uczciwie zarobic.

Jesli , jak sam nieraz powiedzial, nie przywiazuje do tego programu innej roli niz czystko komercyjna, to nie widze powodu, aby przez ten pryzmat rzutowac perspektywe na jego tworczosc. Ale to moje zdanie. Nie kazdy umie oddzielic czlowieka od jego tworczosci.

Nie zamkne tego watku, licze ze sam splynie zapomniany.
I na przyszlosc polecam ignorowac watki, w ktorych nie ma o czym gadac, zamiast wzywac moderatora na daremno wink.gif.
  
Re: Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




opfer :
to kiedy leci wątek? ;)


stawiam na wczesny ranek albo godzinę 10:00, tak po prostu, bez głębszej ideologii :)
  
Re: Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




chyba się spóźniłem... :/
  
Re: <gROszeCK1> Idol klęską człowieka o trzech twarzac
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




ale ja tylko zwróciłam uwagę na fakt że na forum najgłuprzego pod słońcem programu na "i" (oszczędzę wam nerwów) panuje i grasuje chamstwo w państwie!!! patrzeć nie mogę i walczę z tym zielskiem bardzo często, ale ostatnio to zaprzestałam, ... i chyba położę na tych kretynów "laskę"-wielkie dzięki za tak ożywioną dyskusję na mój niezbyt udany temat, obiecuję ze już nigdy innego nie wymyśle, będę grzecznie i sporadycznie wypowiadała się do waszych tematów-pozdrowionka!!!
ps. co z tą wódką? oblejmy moje dojście do waszych szeregów wink.gif
  
Re: Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




No to zamykam i udajmy, ze watku nie bylo wink.gif
  
Idol klęską człowieka o trzech twarzach???
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010