Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
(nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




(nie)kompletne perelki kolekcjonerskie

Czy ktos sobie przypomina cos oprocz tych nizej wymienionych? Pamietam jeszcze taki koncert 'warszawo ma', niestety nie widzialem ani nie slyszalem..Jesli ktos ma nagranie w mp3 moze wrzuci na jakis edysk (www.edysk.pl) czy cos? Moge na swoj wrzucic np. ktorys utwor ze spektaklu Cantigas..


- Kocham się [Pudelsi] (benefis na 80 urodziny Leona Niemczyka)
- 2 utworki na Flocie Zjednoczonych [MM] (Co robia moje nogi i Wizyta II)
- 2 utworki Kaczmarskiego na koncercie w 23 rocznice stanu wojennego [MM] (Pro?ba i Marsz Intelektualistów)

- 2 utworki z Anna Maria Jopek na koncercie 'nick cve & friends' [MM] (Henry Lee i Where the Wild Roses Grow, czyli Tam gdzie rosna dzieki roze)

- (Apteka) [MM]
- (Apteka) [Pudelsi]
- z Robertem Tuta {tym z A69} [MM] (Master and Servant)
- z programy 'muzyka laczy pokolenia' [MM] (Nigdy Wiecej)
- z 'sezonu..' [MM i Pudel] (nie tak nie tak; uwielbiam tatuaze)
- z Reiem Ceballo [MM] (Ach prosze Pani)
- z XXXIX Stuydenckiego Festiwalu Piosenki 'piosenki leonarda cohena'- [MM] (where is my gypsy wife)

+
wszystko z LPMR:
'noca puka ktos'
'sing sing'
'tango- spizowy ratler'
itd

No niestety te ostatnie mam tylko z LPMR wiec tylko fragmenty..czy ktos ma calosc?? i czekamy na uzupelnienie listy..

pozdr
  
Re: (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




2 wypowiedzi Malenczuka na sciezce dzwiekowej do filmu Latkowskiego "Nakreceni, czyli Szołbiznes po polsku" wink.gif wink.gif

Kiedys podejme wyzwanie z moja piwnica i moze znajde na VHS program Makakofonia z Homo Twistem. Kilka fragmentow bylo koncertu w Stodole z trasy pozegnalenej.
  
Re: <pan.pasztet> (nie)kompletne perelki kolekcjonersk
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




mam Tam, gdzie rosną dzikie róże z Anną Marią Jpg ( wink.gif )
w dwóch wersjach: pełną i skróconą (z płyty).
  
Re: (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 01:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




vera bila & maciej maleńczuk - 'świat zza krat'

[nie wiem czy to perełka, ale faktem jest, że istnieje:P]
  
Re: (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




-demo kocham się
-zaćmienie w wykonaniu Miecznikowskiego
-kocham się j.w. (nie słyszałam :( )
-nowy dzień j.w.
-wywiad z eremefu na temat chamstwa w państwie

teraz to chyba wszystko, o czym wiem tongue.gif


Ostatnio zmieniony przez opfer dnia Czwartek, 29 Stycznia 2004, 17:22, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <opfer> (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2004, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




http://f.heh.pl/viewtopic.php?p=10597#10597

http://f.heh.pl/viewtopic.php?p=10659#10659

tongue.gif
  
Re: (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




A ja słucham pana MM odkad zobaczyłam go w tym parszywym programie, bo był jego jedyną najciekawszą osobą wśród tego chamskiego narodu!!! To zabrzmi nieładnie: Cholernie wam zazdroszczę ze macie tyle ciekawych limitowanych perełek z jego twórczości...co prawda to ja mam już wszystkie jego płyty...ale mam dziwne wrażenie ze się spóźniłam...i wiele straciłam-choćby koncerty z okresu psychopopu! Kurcze, jestem przy was prawie niczym, no bo co ja mam? chyba tylko satysfakcję że należę do ludzi którym wykształcił się słuch
pozdrawiam wszystkich 'starszych' fanów Pana MM!!!
  
Re: (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Soffe_U :
Kurcze, jestem przy was prawie niczym, no bo co ja mam?



oj nie przesadzaj... zostaw troche ogrodnikom wink.gif

wazne, ze masz przyjemnosc ze sluchania muzyki...
a nikomu tutaj nie zalezy aby byc lepszym od innych...

ja mysle, ze najwazniejsza jest przyjemnosc jaka nam MM daje swoja muzyka i tyle
  
Re: <opfer> (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 01:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pan.pasztet
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #363
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




kocham sie z miecznikowskim na wokalu to mozna bylo sciagnac jak strona pudli byla taka slodziutka...rozowa ;-) chyba nawet mam ja gdzies bo teleportem ciagnalem. i tam tez byl taki utworek 'nowy dzien' sprobuje poszukac na starych plytkach ;-)

i zapomnialem o plytce do poematu ;-)

pozdr

PS ;-)
chyhba ze ktos zrzucil wszystkie wypowiedzi z idola ;-) a mi zalezaloby przynajmniej na tym boskim buenos..
  
Re: <pan.pasztet> (nie)kompletne perelki kolekcjonersk
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 02:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




z Mieczem to i caly koncert byl w formacie wideo wink.gif.
Pamietam, ze to pierwszy DivX, jaki w zyciu odpalilem lol.gif
  
(nie)kompletne perelki kolekcjonersk
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




a jak wypadł Miecznik w kocham się? przekonująco? lol.gif
(będę musiała uwierzyć wam na słowo wink.gif )
generalnie podoba mi się jego głos, ale w pudlach jakoś mnie nie kręci ;)

baj de łej, że też nikt nie nagrał boskiego buenos...
  
Re: <Maga> (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




moje "no bo co ja mam?" zabrzmiało trochę żałośnie, ale chodziło mi o fakt, że szalone czasy pudli jeszcze z Piotrem Markiem, potem okres psychopowy i wreszcie czas kiedy homo twist zaczynał swoją działalność i może jeszcze inne ważne rzeczy których nie wymieniłam - przeminęły, a ja o nich wtedy nic nie wiedzialam, żal mi tego...inni byli, widzieli, pamiętają...no cóż, ogrodnik tu nic nie pomoże wink.gif
  
Re: (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Soffe_U :
[i]A ja słucham pana MM odkad zobaczyłam go w tym parszywym programie, bo był jego jedyną najciekawszą osobą wśród tego chamskiego narodu!!!


Szczerze? To juz swiadczy o Twojej wyjatkowosci w moich oczach, biorac pod uwage Twoj nick i sygnature wink.gif. Wszyscy, jakich znam, ktorzy pierwszy raz MM zobaczyli w Idolu i polubili, nie siegneli dalej niz po plyte Wolnosc Slowa Pudelsow.

Chyba ze o czyms nie wiem wsrod naszych dyskutantow/dyskutantek lol.gif
  
Re: <gROszeCK1> (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




yyy.. Jego pierwszą piosenką jaką uslyszałam była "ach proszę pani" którą kocham nade wszystko, potem kupiłam 'wolność słowa",zaraz po niej "pan Maleńczuk" no i tak od płyty do płyty jestem coraz bardziej zaintrygowana tym człowiekiem...teraz zbieram na dwie pozostałe z homo twista,he he, wtedy moja kolekcja zostanie dopełniona...chyba za późno się obudziłam co nie? confused.gif
  
Re: (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK :
Chyba ze o czyms nie wiem wsrod naszych dyskutantow/dyskutantek lol.gif

przyznać się! lol.gif

Soffe_U :
chyba za późno się obudziłam co nie? confused.gif

też żałuję, że się późno ocknęłam ;). tyle, że ze mną było inaczej, tj. znałam Maleńczuka, ale gorzej już było z jego twórczością (a samba mamba jakoś nie przypadła do gustu ówczesnej dwunastolatce ;)
pudelsi wydali wolność słowa i się zaczęło ;)
tak więc, jeśli jeśli chodzi o "fanostwo", również nie jestem wiekowa. wink.gif


Ostatnio zmieniony przez opfer dnia Sobota, 31 Stycznia 2004, 16:01, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Soffe_U :
[i]yyy.. Jego pierwszą piosenką jaką uslyszałam była "ach proszę pani" którą kocham nade wszystko


Ta piosenka również należy do mojego ścisłego rankingu ulubionych. Bardzo, bardzo smile.gif.
Tylko ta wersja z Rei Ceballo, jakaś taka...
Trochę jakby wokal sobie, a muzyka sobie.
To samo w moim odczuciu i przy "Święcie kobiet".
Obie w otoczce kubańskiej nieco wymodzone.
  
Re: (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Malena :

Tylko ta wersja z Rei Ceballo, jakaś taka...


...zajebissssssta wink.gif. Jako jedynie interpretacja bardzo mi sie podoba. Choc cala plyta Rei'a slabiutka.

...ale moze to dlatego ze mam ogromna slabosc do takich latynoskich rytmow wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 20:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




wprost nie znoszę latino, ale mi się podoba cool.gif
jak dla mnie najlepsza aranżacja to ta homo twistowa :)
święta kobiet z reiem nie oceniam. nie słyszałam ::P
  
Re: <opfer> (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




no cóż moi drodzy, zapomniałam chyba dodać ze nie uznaję zadnej innej wersji "ach proszę...." oprócz tej z pierwszej solowej płyty Pana Maleńczuka. Wogóle jestem fanką solowej "kariery" MM ... reszta też jest dobra, bardzo dobra jak np.Homo Twist, no ale jednak he he to nie to samo jak sam na sam z P. Maćkiem smile.gif
  
Re: (nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2004, 13:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




a wracając do tematu - jak można zapomnieć o takiej perełce, jak koncert w trójce? tongue.gif :)
  
(nie)kompletne perelki kolekcjonerskie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010