Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> głupek ze mnie :(((((( Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 01:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michalP
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #640
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




heh pewnie jak to napisze to mnie zbluzgacie:( wiec sprawa wyglada tak -ucze sie mam mature w tym roku.sprawa stała sie w wakacje.bylismy z kolegami w parcy w kwidzynie...wracajac przez malbork zabrakło nam na powrót i ja zrobilem najglupsza rzecz na swiecie! a wiec dokładnie opisze swoja wersje : ide za pania ok 40lat i szarpnalem za pasek od torebki zeby jej ja wyrwac.ona ja trzymala wiec szarpnelem ponowie i ona upadla ja wzielem torebke ale po 10m ja wyrzucilem zeby biec szybciej bo z kilku storn nagle ludzie sie pojawili.no i zlapali mnie.i siedzialem w areszcie(a ja mam strasznie slaby charakter i to jest koszmar zycia-nie daje mi spac po nocach:( ) dalej wiadomo pzresluchanie-po miesiacu pismo- kradziez art279(chyba)w sumie nie jest zle...sprawa zamknieta-miesiac pozniej sprawa otwarta-zmiana zarzutu ROZBÓJ- tydzien poznije rozboj z uszkodzeniem ciala powyzej 7dni:( sprawa miala miejsce 11sierpnia a ja 18 mialem 20sierpnia.a ja jej nawet nie dotknelem...prze***na calego ;( kolezanka polecila mi adwokata(b.dobrego) drogo wzial i musialem kompa sprzedac i prawko moje sie przesunelo itd :( rodzice sa na maxa zli(nie dziwnie sie im).ogolnie jestem chory mam nieuleczalna anemie(jednak moge sobie zyc z nia i lekami).adowkat mowil ze dostane w zawieszeniu bo bylem mlodociany, chory, jakies tam pierdoly.pozaym to byl moj 1 jakikolwiek konflikt z prawem.nie wiem bardzo sie boje isc do wiezienia(wiem ze ja tam umre-ja juz teraz spac po nocach nie moge gdybym mial pieniadze to bym poszedl do jakiegos psychiatry:( ) mozecie mi napisac jaki moze byc mozliwy wyrok sadu?ogolnie co sadzicie o tej sprawie(nie o moim postepowaniu-bo wiadomo co mozna myslec) ale o sprawie...z gory wam serdecznie dziekuje...:(
  
Re: <michalP> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 08:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Od komentarza co do Twojego występku wolę się powstrzymać.

A co do wyroku - jeśli miałeś dobrą opinię, nie byłeś wcześniej karany, jesteś słabego zdrowia - to dostaniesz pewnie wyrok w zawieszeniu, może warunkowo umorzą postępowanie i dostaniesz kuratora. Do więzienia takich nie biorą...

A "dorosłym" dla prawa karnego jest się po ukończeniu 17, a nie 18 lat (w niektórych przypadkach nawet 15).
  
Re: głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2004, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michalP
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #640
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




dzis bylem u adwokata- powiedzial ze prokuratura zaakceptowala wyrok w zawieszeniu( nie oficjalnie oczywiscie) teraz musze tylko POJEDNANIE zalatwic z ta kobieta.musze isc ja pzreprosic oficjalnie.i to polepszy sprawe wg adwokata.eh mam nadzieje ze dostane te zawieszenie(bylbym szczesliwym wrod nieszczesliwych) thx trini za odpowiedz
  
Re: głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 09:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
wracajac przez malbork zabrakło nam na powrót

A słyszałeś jełopie o biletach kredytowych?
  
Re: głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michalP
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #640
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




wracalismy samochodem a o biletech nie słyszalem. kto kogo przezywa ten sie tak nazywa.
  
Re: <michalP> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Aleś mi chłopaku z grubej rury dowalił, no nie wiem gdzie się schować, wiesz, chyba pójdę poszlochać.
  
Re: <Wujek Zed> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Po co Wam takie biadolenie?
  
Re: <Kowal> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




WAM ?? Tego jełopa pytaj.
  
Re: <Wujek Zed> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tak zupełnie teoretycznie zastanawiam się tylko, czy prokuratura przyjęła słuszną kwalifikację czynu. Sprawca nie objął przecież swoim zamiarem uszkodzenia ciała pokrzywdzonej. Chciał jej wyrwać torebkę, a nie przewrócić na peron. Z tego zaś, co wiem, kradzieże ,,na wyrwę" z reguły kwalifikowane są jako ,,kradzieże szczególnie zuchwałe".
  
Re: <Berger> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 20:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Co nie zmienia faktu, że kolega "michalP" głupkiem jest, co sam przyznał, i sam bym się z nim nie pierdolił i w zawiasy nie bawił, ale to jeno moje zdanie.
  
Re: <Wujek Zed> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tu w grę wchodzi coś gorszego niż tylko brak inteligencji. Nie wiem, co musi siedzieć w głowie gostka, żeby z takiego powodu jak brak kasy, pobiec za kobietą i wyrwać jej torebkę. Nie wiem też, czy chcę to wiedzieć. crazy.gif
  
Re: <Berger> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No więc nie o inteligencję mi chodzi, to trza debilem być, coby taki numer wywinąć, a potem się żalić: "ja nie chcę do więzienia, bo nie wytrzymam".
  
Re: <Berger> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wycofuję się ze swoich rozważań. Poczytałem w domu nowy kodeks karny i nie znalazłem tam przestępstwa ,,kradzieży szczególnie zuchwałej". redface.gif Dużo się jednak w prawie karnym materialnym zmieniło w porównaniu z kodeksem z 1969 r., który kiedyś stosowałem...
  
Re: <Berger> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




W mentalności młodocianych przestępców niestety równie wiele.
Już wolę prawdę mówiąc zatwardziałych kryminalistów, przynajmniej jaja mają.
  
Re: głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2004, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michalP
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #640
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




to co mialem ja skopac i zabic?co wtedy bym mial jaja?tak uwazasz?ja nie chcialem jej nic zrobic-potzrebowalem 20zł ot tyle!a ty mi pier*** ze jestem debil(chociarz sam to wiem) a na konec kwitujesz zdaniem ze wolisz zatwardzialych kryminalistów(to nastepnym razem jakby twoja mame mieli okrasc czy zabic to co bys wybral?-bo wg twojego toku rozumowania to powinienem zabic ta kobiete)pozatym prosilem zeby udzuelac sie w sposob ktory pomoze bo takie glupkowate gadanie nic nie da! update do sprawy- bylem u adwokata-powieddzial ze musze sie pojednac z ta kobieta bo mi to pomoze.powiuedzial ze prokuratura wstepnie zaakcaptowala zawieszenie(chociarz powiedzial ze nikt oficjalnie tego nie gwarantuje).jakby kogos interesowala ta sprawa to moge dalej pisac...
  
Re: <michalP> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2004, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Chodzi mi o to synek, że jak już odpierdalasz takie mega głupoty, to licz się z odpowiedzialnością, a nie jojcz, że w kryminale to ty nie wytrzymasz, bo to właśnie o braku jaj świadczy, skoro do tej pory to do ciebie nie dotarło, to ich faktycznie nie masz.
  
Re: głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2004, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michalP
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #640
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




dobra ja sie tylko pytalem jaka kara za to grozi, jakie sa mozliwe wyroki itp a ty wkolko macieje komentujesz moje zachowanie.jak wiesz cos na ten temat to sie wypowiedz normalnie...
  
Re: głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2004, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michalP
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #640
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




witam to znowu ja:( dostalem pisemko-za tydzien (w poniedzialek)rozprawa.mam nadzieje ze wszystko sie po jednej skonczy:( tak bardzo sie boje tego wyroku:( jaki ja bym byl szczesliwy w nieszczesciu gdyby dali wyrok w zawieszeniu. mam kilka pytan do was.a mianowicie:
1)czy bede mogl sie wypowiedziec-powiedziec jak teraz mysle, co sie zmienilo(ujme tam ze zaluje itd)
2)czy dac tej kobiecie kwiaty i przeprosic przed rozprawa?moze to cos pomoze?
3)myslicie ze jaki daja mi wyrok?
  
Re: głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Niedziela, 11 Lipca 2004, 16:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
``:: PeaceAsh ::``
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1116
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




czemu tu nikt nie pisze?
ten kolo poszedl siedziec?
  
Re: głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Wtorek, 13 Lipca 2004, 00:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michalP
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #640
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




nie nie poszedlem... dostalem 2/4 +400zł grzywny... ogolnie boje sie teraz wszystkiego-ze mnie ktos wrobi w cos itp :/ strasznie duzo sie zmienilo w mojej psychice...mam caly czas obawy o rozne rzeczy...
  
głupek ze mnie :((((((
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010