Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> głupek ze mnie :(((((( Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <michalP> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 01:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
``:: PeaceAsh ::``
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1116
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




He. Nie dziwie ci sie. Ciekaw jestem czy dalej utrzymujesz kontakt z tymi kolegami z ktorymi wtedy byles.
Niekiedy takie 'ostrzezenie' lepiej resocjalizuje niz odsiadka, zgodzisz sie z tym?
  
Re: <``:: PeaceAsh ::``> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 23:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michalP
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #640
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




zgodze! sama doba w celi mi zmienila sposób myslenia- docenilem rzeczy, ktorych nigdy nie docenialem. z tymi kolesiami nie utrzymuje kontaktu- ostatnio slyszalem ze jeden z nich wpadl teraz za narkotyki. teraz mam prace(na wakacje) pozniej ide na studia- moze jeszcze jakos wyprostuje sobie to zycie...
  
Re: <michalP> głupek ze mnie :((((((
PostWysłano: Piątek, 17 Września 2004, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sebastian
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1623
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




powinji Ci michałku dopierdylic taka kare, ze cos. Takich jak Ty trzeba tepic. Ja za nieumyslna paserke dostałem 2 lata w zawieszeniu, a Ty powinieneś isc siedzieć, wcale takich ajk ty nikomu nie szkoda. Jastescie wy złodziejaszki DUPKAMI-poprostu przez takich jak wy ja i wiele innych ludzi ma całe zycie spartalone. NAra złodziejasazku
  
głupek ze mnie :((((((
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010