Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> historyczny pierwszy post... Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
historyczny pierwszy post...
PostWysłano: Czwartek, 27 Marca 2003, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fit
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #9
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




no oby forum nie padało i na szybkim łączu stało...
  
PostWysłano: Czwartek, 27 Marca 2003, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




narazie widac ze wszystko jest oki i kiedykolwiek wchodze na forum nic nie zamula, wiec jak teraz tak jest to tylko zyczyc zeby bylo tak dalej :)
  
Re: historyczny pierwszy post...
PostWysłano: Czwartek, 27 Marca 2003, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




fit :
no oby forum nie padało i na szybkim łączu stało...

za tak pieknie slowa, nalezy Ci sie nagroda :>
co powiesz na zmiane statusu? moze: wierszokleta? ;)
  
PostWysłano: Czwartek, 27 Marca 2003, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to mi tez mozesz zmienic status, zaplace :), dobra ale zaczynam robic jakas trzode tak jak sie offtopicuje na d.pl :)
  
PostWysłano: Piątek, 28 Marca 2003, 01:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dopoki to jest pierwszy topic na tym forum, to jeszcze Ci daruje :P
(jak kolorki teraz?)
  
PostWysłano: Sobota, 29 Marca 2003, 23:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jamiko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #12
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




To niebieskie tło mnie troche denerwuje....
Chcieliście się odróżnić od innych for phpbb, al to tylko psuje klimat.... lepiej pomyśleć nad wrzyuceniem całych stylów opracowanych, dostępnych na stronie phpbb.com
  
PostWysłano: Niedziela, 30 Marca 2003, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




sprawdze je, dzieki, ale teraz mam cholernie trudna sprawe, dysk mi, za przeproszeniem, jebnal :(( chyba glowica, nie moge nawet odpalic z tym dyskiem systemu :(
  
PostWysłano: Niedziela, 30 Marca 2003, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
un_ix
WaterCooling.com.pl
 
Użytkownik #6
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




-> wyglad forum (szczerze) - zniechecajacy. warto byloby nad tym popracowac. jak znajde czas, moze sluzyc pomoca :)
  
PostWysłano: Niedziela, 30 Marca 2003, 14:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




sa juz nowe style, do wyboru, do koloru :>
  
PostWysłano: Niedziela, 30 Marca 2003, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
un_ix
WaterCooling.com.pl
 
Użytkownik #6
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
sa juz nowe style, do wyboru, do koloru :>


-> juz zmienilem sobie styl, przejzalem wszystkie, jednak dalej mam niedosyt. moze, musze sie przyzwyczaic ;)
  
PostWysłano: Niedziela, 30 Marca 2003, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




un_ix :
EDDY :
sa juz nowe style, do wyboru, do koloru :>


-> juz zmienilem sobie styl, przejzalem wszystkie, jednak dalej mam niedosyt. moze, musze sie przyzwyczaic ;)

byc moze :>
poszukam jeszcze cos fajnego
  
PostWysłano: Niedziela, 30 Marca 2003, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
juz zmienilem sobie styl, przejzalem wszystkie, jednak dalej mam niedosyt. moze, musze sie przyzwyczaic ;)



mnie tam sie podoba subSilver, ten niebieski :D
  
PostWysłano: Niedziela, 30 Marca 2003, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




grzebalem i chyba aeoplus jest bardzo fajny, bo lubie jasne kolory :), a tak wogole to w tym stylu co EDDY zrobil brakuje radio buttons w profilu, po prostu nie widac co jest zaznaczone, ale tylko na tym profilu, bo na reszcie jest dobrze....
  
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Marca 2003, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jamiko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #12
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego nadal w subSilver jest niebieskie tło????
  
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Marca 2003, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Jamiko :
Dlaczego nadal w subSilver jest niebieskie tło????

zastanawiam sie, czy w ogole nie usunac tego stylu, chyba, ze chcesz oryginalny SubSilver
  
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Marca 2003, 19:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




nie ma zadnego usuwania! zostaw ten subSilver taki jaki jest, bo on mi sie najbardziej podoba :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Marca 2003, 19:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Noemi_best :
nie ma zadnego usuwania! zostaw ten subSilver taki jaki jest, bo on mi sie najbardziej podoba :)

to zostawie ten styl taki jaki jest :>
  
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2003, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




troche inaczej ale moze byc
zgłaszam swój akcess do kompanii
pozdr
  
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




i przy okazji gratuluje adminowania
cięzki kawałek roboty cie czeka ...
  
PostWysłano: Wtorek, 01 Kwietnia 2003, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
i przy okazji gratuluje adminowania
cięzki kawałek roboty cie czeka ...


dzieki :>
BTW. wlasciwie, to ja sam sie uczynilem adminem ;)
  
historyczny pierwszy post...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010