Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> historyczny pierwszy post... Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Piątek, 04 Kwietnia 2003, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Noo gratuluje Edku. Ciężka przeprawa przed tobą, ale powinieneś sobie poradzić ;)
  
PostWysłano: Piątek, 04 Kwietnia 2003, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




postaram sie ;)

PS. widze, ze nawet podpis masz ten sam ;>
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 10:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




też życzę powodzenia :-)
widzę że to pierwszy offtopic na tym forum ;-)
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 12:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
też życzę powodzenia :-)
widzę że to pierwszy offtopic na tym forum ;-)

nie pierwszy i nie ostatni :-D
(ale tylko na Hyde Park ;-))
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sophers
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #31
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Jednego usprawnienie sugeruje: przydałoby się jakieś oznaczenie na czyi post kto odpowiada. Przy większej ilości postów burdel zrobi się taki że nie będzie szło się zupełnie połapać ;-)
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2003, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Sophers :
Jednego usprawnienie sugeruje: przydałoby się jakieś oznaczenie na czyi post kto odpowiada. Przy większej ilości postów burdel zrobi się taki że nie będzie szło się zupełnie połapać ;-)

wlasnie o to sie rozchodzi, to moze i sie da jakos zrobic, ale to nie jest takie proste, wtedy bylaby inna zasada funkcjonowania forum, ale mysle, ze sie przyzwyczaicie ;>
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 16:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




O , znowu paru deplowiczów przywiało ;-)))
Ja sobie chyba na tym Hyde Parku zostanę , bo tego o prockach i tak nie zrozumiem ;-P
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




ech, nie martw sie Mi, ja tyz tu bede urzedowac, bo z tymi prockami jest tak jak mowisz - nic z tego nie rozumiem ;P
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




To co dziewczyny? Może namówimy Eddy'ego, to nam babskie forum założy tutaj? Bedziemy mogły pogadać jaki kolor obudowy najbardziej nam odpowiada;-)
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




babskie forum? hm, nie wiem, czy dla forum, to wyjdzie na dobre ;-)
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Na pewno mu nie zaszkodzi ;-)))
  
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2003, 23:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




my z ciekawoscia popodpatrujemy o czym tam plotkuja :O
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 10:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ależ wypowiadać sie tesz możecie :P
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




hmmm.. babskie forum? tutaj? czy ja wiem....
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 12:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Raczej babski wątek , forum jusz mamy na deplu;-)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Zatem ogłośmy ten wątek naszym babskim wątkiem i tyle.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




nie, lepiej napiszmy nowy watek, [zadowolony]
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




nie, lepiej napiszmy nowy watek, [usmiech]
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




buuu, czemu mi buziek nie zrobilo ;(
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




sprobuj teraz :>
(wlaczylem Ci pokazywanie buziek w profilu :))
  
historyczny pierwszy post...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010