Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone -> Pomysły tudzież ciekawoski
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2004, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły czy coś godnego uwagi co mogło by pomóc w dostarczeniu informacji o naszym teamie to czekamy.

Z góry dzięki

Rzecz jasna jeśli macie jakiejś pomysły nie związane z teamem to też czekamy na info:D
  
Re: <Analyzer> Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Sobota, 14 Lutego 2004, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




wydruk 10.000 ulotek z informacja jak sie zarejsstrowac itp i zrzut samolotem w najwiekszych miastach polski...tak tak propaganda, bedzie ciekawe, a tak naprawde to nie mam pomyslu, ani ciekawostek, bo trzeba liczyc i liczyc i dokladac kolejne komputery do mojego 300 procesorowego klastra ;)
  
Re: <hardtmuth> Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Wtorek, 24 Lutego 2004, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Tak juz sie zastanawiam od jakeigo casu czy nie wydrukowac kilku takich ulotek, w sumie to chyba jest legalne????????/ a na dole kazdego takiego oglaszenia mozna by tak jak to sie robi z telefonami kilkanasie taki adresow http://ud.heh.pl aby mozna bylo sibie oderwać. Co o tym myslicie/?
  
Re: <Analyzer> Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Wtorek, 24 Lutego 2004, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Abdenago
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #613
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




jakos nie bardzo to wiedze...odwrotnie proporcjnalne do korzysci...papier, tusz kosztuje a ludzie i tak tooleja..lepiej na roznych forach reklamowac, propagowac slowe szerzyc terror ze jak sie nie przylacza to im serwery hackniemy biggrin.gif , a powaznie sam wiem teraz jak to jest ciezko Goldhand cos nie bardzo to sobie bierze do serca.. no ale zobaczymy moze chlopaki wreszcie zbiora sie do kupy..
  
Re: <Abdenago> Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Wtorek, 24 Lutego 2004, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Wiem ze jest ciezko, bo duzo osob uwaza to za lancuszek, albo cos co niepotrzebnie spowalnia procka (bez przesady), ja sie zarejstrowale na ponad 30 forach:D:d z ktorych przylaczylo sie kilka osob :( na DC swoim mam stasle info (tu kilkanacie osob) znajomi a tak to rzecz jasna jeszcze :DD:d: wspaniala grupa heh.pl ;d:d:d ktora jest super:D:D
  
Re: Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Środa, 25 Lutego 2004, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Abdenago
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #613
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




zdaje sie ze bylo to juz swego czsu poruszane ale moze warto przypomniec pomysl na stworzenie czegos w rodzaju witryny ze statystykami i tympodobnymi..niekoniecznie od razu nowy serwis mozna by bylo na czyjejs stronce np. taki dzial stworzyc, chetnie bym sie tego podjal...kto jeszcze? ;]
  
Re: <Abdenago> Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Środa, 25 Lutego 2004, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




jeśli masz ochote to by było super. Ja moge sluzyc radą:)
  
Re: Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Środa, 25 Lutego 2004, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Abdenago :
zdaje sie ze bylo to juz swego czsu poruszane ale moze warto przypomniec pomysl na stworzenie czegos w rodzaju witryny ze statystykami i tympodobnymi..niekoniecznie od razu nowy serwis mozna by bylo na czyjejs stronce np. taki dzial stworzyc, chetnie bym sie tego podjal...kto jeszcze? ;]



a nie lepiej po prostu od czasu do czasu...zaktualizowac jednen z topicow, w ktoym jest wlasnie screenshot ze statystykami ?

po co ruszac nowa stronke itp...skoro mozna miec tutaj wszystko?
  
Re: <hardtmuth> Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Środa, 25 Lutego 2004, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




hardmuth, stronka jest lespsza, jesli Abdenago chodzi o to o co mi chodzi to jejst takie cos co robi bardzo dobrre statystyki, pelna automatyka, a na stronce trzeba codziennie reczniei to sie robi meczace
  
Re: <Analyzer> Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Środa, 25 Lutego 2004, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




e tam jakos dodatkowa robota, nie wiem po co...jak kazdy moze wejsc na stronke grida i obejzec dokladne statystki
  
Re: <hardtmuth> Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




primo zgadzam sie z hardem
nei ma sensu pompowac czegos co nie ma sensu
co zamescisz na tej stronie ? poza statsami ?
wystarczy aktualaizowac to co mamy
zakładam na dniach neoi i sie za to wezme bo na razie na modemie to skucha a w szkole mam inen zajeciea


secundo dyplom za seti jest tutaj
  
Re: <J@ger> Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 15:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm dyplom, niestety nie zalapie sie na niego :)

a jeszcze co do statystyk... J@ger jestes tutaj moderkiem, jak mozesz to wrzuc nowego screenshotka statystyk, bo tamte sa juz niezle przeterminowane...kiedy mnie jeszcze nie bylo na horyzoncie...

aaa troszke pomoge, jesli chcesz to mozesz wykozystac ostatni dzisiejszy zrzut statow...zamiescilem na servie:

link:

http://www.hardtmuth.republika.pl/allegro/heh/Analyz3r-26.02.2004.png

przerzucic potem gdzies go..na server heha, albo zostawic tam mi to nie przeszkadza jeszcze mam z 3-4MB wolne na republice.
  
Re: <hardtmuth> Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ok wrzucam

na razoie niech zostanie u ciebie bo mam taki transfer ze nihgzie nei przerzuce

update
jest
nastepnym razem rob screenshota nei bedac zalogowanym
dobra ? dzieki za pomoc

update 2 OSTATNI OT tutaj
czego masz sie nia załapac na dyplom ? on jest za uczestnicwo dla kazdego. potem od nich dostajesz iminne po przekroczeniu okreslonej liczby paczek bodajze po 1000 ja mam dopiero kilkaset bo ta strasznie słabe kompy licza
  
Re: <J@ger> Pomysły tudzież ciekawoski
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




mi to nie przeszkadza


dobra ponioslo mnie bo lubie byc podswietlonym bo jestem taki niedowartosciowany

a dyplom...hmm 1000 paczek :) niezla liczba, ciezka do wycisniecia...
  
Pomysły tudzież ciekawoski
Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010