Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> ile bedziecie zyc? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <ulan> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




jesu, ale tu ktoś blabla
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




odblablablaowienie,

dopeiro teraz tego posta dorwalem...gdzies mi umknal pewnie i dowiedzialem sie smutnej rzeczy...bede zyl tylko 71lat...hmm liczylem na 90, nie palie, nie cpam, nie pije, sporcik jakis jest, zapinam pasy...a zreszta nie wierze ze 71lat moj zywot moze trwac :).....i wlasnie teraz zawalil sie strop w mieszkaniu, smiertelnie miazdzac hardtmutha, milosnika pokemonow :) RIP :)

a max co udalo mi sie wycisnac to...96...Kowal jak zes zrobil te 106 lat bodajze :)
  
Re: <hardtmuth> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
Kowal jak zes zrobil te 106 lat bodajze :)

Piję (alkoholizm), palę (tytoń + ganja) oraz wdycham (koka, amfa) więcej niż wszyscy, ponadto uprawiam sex bez prezerwatyw z przygodnymi panienkami; no i podstawa - gram w hokeja :D
Czyli jednym słowem: baaardzo sportowy tryb życia prowadzę ;D
  
Re: <Kowal> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Środa, 04 Lutego 2004, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a tak naprawde jak udalo Ci sie w tym rankingu wyjsc na 106 lat...czy moze sciemniales ? :D
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Czwartek, 05 Lutego 2004, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Szacowana długość Twojego życia: 86 lat - tak wyszło - tylko sprawdzałam.
W zasadzie nie powinnam być zdziwiona, to już wiedziałam 4 lata temu - wyliczyła mi córka, brała długość życia rodziców, dziadków itd. sprawy genetyczne - wiem, że to zabawa - jej wyszło 87 - mała różnica, jednak najważniejsz było jej stwierdzenie:
ZOBACZ BRAT, TAK DŁUGO MAMUŚKA BĘDZIE NAMI RZĄDZIŁA
lol.gif lol.gif lol.gif
biorąc fakt ile już mam, nie wiele zostało tego zarządzania smile.gif
  
Re: <kazia> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Czwartek, 05 Lutego 2004, 18:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




e tam ale zawsze cos :), cieszyc sie tym co zostalo jeszcze...a nie mow ze az tak malo Ci tego zostalo !
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Czwartek, 05 Lutego 2004, 19:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
e tam ale zawsze cos :), cieszyc sie tym co zostalo jeszcze...a nie mow ze az tak malo Ci tego zostalo !

Choroba - muszę Ci podziękować za dobre słowa biggrin.gif , a tak na poważnie to masz rację, trzeba cieszyć się KAŻDĄ chwilą, a ilość lat nie ma tu nic do rzeczy - "kwaśna" starucha - to chyba nie mój styl wink.gif
  
Re: <kazia> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Czwartek, 05 Lutego 2004, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




dobrze ze jestem mocno chorym optymista...takim za duzym nawet...dlatego czesto wychodze na tym zle, ale na wszystko raczej patrze z dobrej strony...chociaz wiem ze na zawal padne, bo jak zaczne sie czyms przejmowac i nie widac z tego optymistycznego wyjscia to jest juz zle ;)

a co do optymizmu czy depresji itp ;)

http://www.przychodnia.pl/psychiatria/index22.php3?s=3&d=24&t= 22

ile pkt nazbieraliscie, bo wg tego co tam pisza juz 10-12 to jest podobno stan depresji, a ja jestem optymista...jak pisalem bardzo duzy...nie widze raczej w sobie stanu depresji itp..bo to nie dla mnie, chociaz ostatnio jestem bardziej niz zwykle zdolowany..ale to przejdzie...a wyszlo mi az 18pkt ;), ale sie nie martwie bo to jest tak jak kolejna zabawa - psychotest z bravo girl :D:D
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 09:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
....
a co do optymizmu czy depresji itp ;)

http://www.przychodnia.pl/psychiatria/index22.php3?s=3&d=24&t=22

ile pkt nazbieraliscie, bo wg tego co tam pisza juz 10-12 to jest podobno stan depresji, a ja jestem optymista... ale sie nie martwie bo to jest tak jak kolejna zabawa - psychotest z bravo girl :D:D


Ja zebrałam, aż 4 pkt., ten test faktycznie może zdołować shock.gif
  
Re: <kazia> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ufff, tylko 1 punkt. biggrin.gif
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm to niezle jestem pokrecony ;)

1 aaa tutaj 4...a ja doubt.gif 18 ! :)

nie martwcie sie o mnie...zaraz odpowiedz...a ktos sie o Ciebie martwi ? :D
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
hmm to niezle jestem pokrecony ;)

1 aaa tutaj 4...a ja doubt.gif 18 ! :)

nie martwcie sie o mnie...zaraz odpowiedz...a ktos sie o Ciebie martwi ? :D

Zawsze trzeba być dobrej myśli, tak twierdziłeś SAM !!! smile.gif
  
Re: <kazia> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




i taki jestem, w ten tescik mam wylane ze tak powiem, ale cos tam musi znaczyc, tylko ze po mnie tego ani troche nie widac, wiec nie mam depresji, albo potrafie ja w sobie dobrze tlumic :D
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
i taki jestem, ... po mnie tego ani troche nie widac, wiec nie mam depresji, albo potrafie ja w sobie dobrze tlumic :D

Lepiej żebyś jej nie miał !!!
Nigdy nie wiadomo, czy nie będzie w naszym życiu znacznie trudniej, więc nie warto się załamywać, tylko umieć pokonywać przeszkody - akurat jestem na tym etapie, więc to samo doświadczenie przeze mnie mówi.
Tobie życzę powodzenia we wszystkim - pogodny z ciebie człowieczek, więc się trzymaj.
  
Re: <kazia> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ostatnio moze nie taki pogodny, ale optymizm wystarczy zeby czuc sie 100 razy lepiej... :)
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




hartdmuth :
ile pkt nazbieraliscie, bo wg tego co tam pisza juz 10-12 to jest podobno stan depresji, a ja jestem optymista...

No ja niby też, ale 25 pkt. mi wyszło. confused.gif
  
Re: <little_wild_girl> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




chyba troszke przesadzilas, przeciez tak zle z Toba przeciez nie jest aby miec az 25 pkt !!! :)
  
Re: <hardtmuth> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, czy przesadziłam. W każdym razie nie ściemniam z tym wynikiem, bo odpowiadałam szczerze (choć dopiero za drugim razem, żeby wyniku się nie przestraszyć za pierwszym biggrin.gif ).
  
Re: <little_wild_girl> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 19:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to Ty mnie teraz przestaszylas skoro to prawda, nie dobrze, ale mam nadzieje ze to chwilowe i niedlugo przejdzie :)
  
Re: <hardtmuth> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Najważniejsze, żeby ludziom swoim wynikiem życia nie uprzykrzać, a wręcz przeciwnie, to się wyprostuje nieoczekiwanie i to najlepszy sposób - wiem z autopsji.:)
A jak tam Twój osiemnastopunktowy wynik - zmniejszyłeś po czterech miesiącach? wink.gif
  
ile bedziecie zyc?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010