Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> ile bedziecie zyc? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <little_wild_girl> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




pare tygodni temu bardzooo odszedl od tych 18, powiem nawet, ze gdybym sobie go zrobil wyszloby pewnie max 3-4pkt, teraz znowu jest na poziomie pewnie...jakichs 8-10pkt, ale to tymczasowe i nie meczace, ani dla otoczenia (chyba), ani zbytnio dla mnie, przyzywczajony jestem to czestych niepowodzen, ale walcze z nimi.
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No dobra, wyszło mi że zejdę po sześćdziesiątce, tylko jak znam swój niefart to ten test jest do dupy i będę się męczył o wiele dłużej!
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Extazka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1135
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Heh..... dobre pytanko ktosik zadał. Myśle, że nie ważne w jakim wieku umre, ale wezne jest to jak przeżyje swoje życie i czy nie będe żałowała!!!
  
Re: <hardtmuth> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
teraz znowu jest na poziomie pewnie...jakichs 8-10pkt, ale to tymczasowe

Tak nagle?:D Zakończenie roku szkolnego pewnie. wink.gif
Marek D. :
tylko jak znam swój niefart

Coś podejrzanie bardzo w swój niefart wierzysz. Polecam to. eusa_sick.gif wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 21:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie nic z tych rzeczy, zakonczenie roku bardzo mnie podnioslo na duchu, duzo sukcesow w tym roku mialem, nie tylko oceny, ale olimpiady itp, wiec jestem bardzo bardzo bardzo zadowolony.

chodzi tutaj o poza szkolne sprawy jak zwykle, zadko przeciez szkola sie przejmuje, bo w miare dobrze idzie.

ta moja dziwna romantyczna dusza, przez nia tak sie mecze ;]
  
Re: <hardtmuth> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Tych Werterów to się kurka sypie jak z choinki po trzech królach, a wiosna ledwie co.lol.gif
Toż to nie tylko romantycznym trzeba być, ale wyuczyć się też perfidnych sztuczek kobiecych, żeby z osiemnastoma punktami na koncie i żółtą zakrwawioną kamizelką nie zostać. wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Środa, 23 Czerwca 2004, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




do Wertera to jeszcse mi troche brakuje, ale ciezko cos mi poradzic na moja osobowosc... przyzywczajam sie powoli.
  
Re: <hardtmuth> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Środa, 23 Czerwca 2004, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Z tego posta jednak te 10 punktów bije. biggrin.gif
Też wtedy nie akceptuję swojej osobowości, ale wszystko wraca do normy ... kiedy do normy wraca i LWG pozostaje LWG, jak wcześniej LWG była. Zadecyduj, co zmienisz (jeśli trzeba) gdy do 4 pkt. zejdziesz, bo możesz nieopatrznie zaletę wyrzucić. Tak uważam.
  
Re: <little_wild_girl> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Czwartek, 24 Czerwca 2004, 09:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




niech nawet bije i te 10pkt. :D
Jesli 12pkt to depresja, a 10 to troszeczke przed depresja, to znowu nie chce mi sie wierzyc, ze jest ze mna zle.

Zaczalem hodowac rosiczki, mam zajecie... puki nie padna :P.

Wczoraj tez mialem pajaczka ptasznika, tylko ze dla kumpla i musialem oddac go, od takich stworzonek humor i mi sie poprawia.
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Czwartek, 24 Czerwca 2004, 13:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth : Czwartek, 24 Czerwca 2004 09:04 :
Zaczalem hodowac rosiczki, mam zajecie... puki nie padna :P.
Wczoraj tez mialem pajaczka ptasznika

Ojacieniemoge.:D To ja sobie chyba od kuzyna znowu królika pożyczę, bo uwielbiam z nim na (odpowiedniej) smyczy spacerować. Łażę wtedy, gdzie tylko mu się podoba, więc pokory się uczę.;D
,,Ej, Stefan, to pies jest?"
,,Głupiś? Przecież to kot!"
,,Ojapierdykam, królik na smyczy!" biggrin.gif

Tia, opieka nad żyjątkami świetnie na psychikę wpływa. cool.gif

Pozdrowionka.
  
Re: <little_wild_girl> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Czwartek, 24 Czerwca 2004, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ale pajaczek od rosiczki lepszy jest...tylko moja mama mi nie pozwoli tego badziewiu trzymac w domu :)

chociaz uwazam ze gorsze sa swierszcze ktorymi sie go karmi, taki swierszcz...skacze i latwiec ucieka :D
  
Re: <hardtmuth> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Czwartek, 24 Czerwca 2004, 18:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




A ja bym się bała takiego ptasznika. To już rosiczkę wolę, muchy bym jej wrzucała.

Swoja drogą, ciekawe zjawisko na forum o wegetarianizmie - mięsożerna roślinka! biggrin.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Czwartek, 24 Czerwca 2004, 18:26, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Czwartek, 24 Czerwca 2004, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ekhm drodzy moi, moze juz starczy tej frywolnej formy? smile.gif
  
Re: <ulan> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Czwartek, 24 Czerwca 2004, 18:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ulan, to jest sposob na rozluznienie sie oraz pokonanie stresu....
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Czwartek, 24 Czerwca 2004, 19:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Sorry, nie chciałam podpaść. wink.gif
IMHO problem w tym, że wątek od początku był luźno z tematyką forum związany, a po dodaniu testu przez hardtmutha był niejasny zupełnie. Nie wiedziałam, czy mam się trzymać tego, dokąd wątek zaszedł, czy nawracać rosiczkę na wegetarianizm.:)
  
Re: ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Piątek, 25 Czerwca 2004, 00:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Czwartek, 24 Czerwca 2004 19:19 :
nawracać rosiczkę na wegetarianizm.:)


Potrafisz rozbawic :)

to ze ciagle, to ja offtopicuje... i kazdy mi to zarzuca...hmm, jestem przyzwyczajony :)
  
Re: <hardtmuth> ile bedziecie zyc?
PostWysłano: Piątek, 25 Czerwca 2004, 11:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ależ ja nie zarzucam. Przedstawiam przebieg wątku moimi oczami. biggrin.gif Moim zdaniem ciekawe off-topici będące rozgałęzieniem tematu lub tematem oddzielnym powinny być przez Moderatorów w odpowiednim czasie rozdzielane i przenoszone, żeby userzy nie mieli wyrzutów sumienia, gdy temat kontynuują, a gdy ten znalazł się jakimś trafem w innym temacie.;)

P.S. Co do rozbawienia, to oplułam monitor przy opowieści o ,,badziewiu".:D
  
ile bedziecie zyc?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010