Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> OUT
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
OUT
PostWysłano: Czwartek, 05 Lutego 2004, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
batman ruchacz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #671
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




OUT wszyscy, ktorzy uniewinniaja Telekomune za NIEPRAWIDLOWE QRWA DZIALANIE USLUGI!!!!

To tak, jabym nowym samochodem z nowa rejestracja pojechal za granice, a oni "AHA mamy cie, ta rejestracja byla kiedys uzywana przez zlodzieja!".

Czy to moja qrwa wina? Jak dostaje usluge, to mam prawo rzadac, zeby ona dzialala w 100%. Co mnie to obchodzi, ze ktos tam zablokowal moj adres? Obowiazkiem TelePSA jest udsotepnienie mi uslugi wolnej od tego tylko restrykcji.


EDIT:
To był Twój ostatni post.

Bzdury
  
OUT
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010