Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Alternatywa dla spamerów i nie tylko... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Alternatywa dla spamerów i nie tylko...
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Dobra drodzy Państwo.
Ostatnio, niewiele mam do powiedzenia, ale nie oznacza to, że nie doglądam swojego ogródka. Niom i w związku z tym nasunęły mi się następujące wnioski:

Na hehu panuje bezpośrednia i swobodna atmosfera, kilkoro z nas miało przyjemność ze sobą w realu. I to jest jak najbardziej OKI, ale...

Cała ta atmosfera i luz implikuje potrzebę rozmów o bardziej towarzyskim charakterze, a jak wiadomo., towarzystwo to grupa. A w związku z tym i rozmowy mają weselszy styl, niż rozmowy indywidualne ptp na GG. A co za tym idzie wątki rozmywają się w morzu towarzyskich uwag i docinków.

Następna rzecz jaka rzuca się w oczy, to potrzeba popieprzenia dla samego popieprzenia, co widać często na testach. I to też jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe. Ale...

...Stwierdzam, że pewne granice nakreślone przez charakter tworu (jako takiego), zwanego forum dyskusyjnym są nagminnie przekraczane, a to z kolei stawia moderów (przynajmniej niektórych) w kłopotliwej sytuacji.

No ale koncentrując się na meritum sprawy. Proponowałbym utworzenie bytu, umożliwiającego dnie upustu ww wymienionym potrzebom. Bytu spełniającego warunki forum, a dającego możliwość wyżycia się towarzyskiego, czy nawrzucania komuś chujów, cenzorów itp. Byt ten jest bardzo popularny i nie wymaga instalowania czegokolwiek (nie licząc przeglądarki).
Krótko mówiąc co powiecie na:

CZAT.heh.pl

???
  
Re: <Marek D.> Alternatywa dla spamerów i nie tylko...
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 16:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Czemu nie, ale zauważ, że swobodne rozmowy z reguły zaczynają się w związku z konkretnym tematem konkretnego wątku.
  
Re: <Berger> Alternatywa dla spamerów i nie tylko...
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Tiiia, znasz to powiedzenie, że brak okazji też jest okazją.
W tym przypadku do rozmydlania wątku.
Z resztą Ty Krzychu jesteś w tym mistrzem! lol.gif
Twój post w tym wątku już ma tendencję do odjechania od topica! lol.gif
  
Re: <Marek D.> Alternatywa dla spamerów i nie tylko...
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Bynajmniej. Po prostu trudno mi sobie wyobrazić, że np. w wątku hardcorowym dyskutanci zaczynają się spierać, czy dowcip o najbogatszej Polce jest dowcipem lokalnym, czy nie, po czym... natychmiast przenoszą się na czat.
  
Re: <Berger> Alternatywa dla spamerów i nie tylko...
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




A ja to sobie wyobrażam, i wybacz Berger, Maras ma rację.
Ja sam się za łeb wziąłem, bo mnie śmieciarstwo pewne zaczęło wkurzać, moje własne tyż.
  
Re: Alternatywa dla spamerów i nie tylko...
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a mnie ciagle przeklenstwa w postach...

czacik bedzie dobry...chociaz onet chat to mi sie kojarzy tylko z marnowaniem czasu i ogolnym bezsensem...
  
Re: <hardtmuth> Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Spróbować można, co by nie. W sumie, przyznam się, nigdy nie byłem na prawdziwytm czacie. cool.gif
  
Re: <Berger> Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




bylem i jest to raczej nie za tworcze i ciekawe... biggrin.gif
  
Re: <hardtmuth> Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 22:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




To weź się kolego miły za samokrytykę i odpowiedz SOBIE na ile twórcze są Twoje dokonania na forum.
  
Re: <Wujek Zed> Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




A na ile Twoje?
  
Re: Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Piątek, 06 Lutego 2004, 23:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
A na ile Twoje?

Moje, jak nie raczyłeś zwrócić uwagi, byłem uprzejmy zweryfikować.
  
Re: Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Sobota, 07 Lutego 2004, 01:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
To weź się kolego miły za samokrytykę i odpowiedz SOBIE na ile twórcze są Twoje dokonania na forum.


hmm, moje dokonania...pewnie kiepskie, bo kim ja przeciez jestem, chociaz z drugiej strony wydaje mi sie ze moja pomoc na tym forum niektorym osobom sie przydala...
  
Re: <hardtmuth> Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Sobota, 07 Lutego 2004, 01:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Zauważ, że nie temu ten wątek powstał, coby licytować, kto bardziej twórczy i pożyteczny. Po to Ty również moderatorem zostałęś powołany, by porządku pilnować, więc proponuję, porzućmy pyskówki, deplom przystojące, nie nam, i do rzeczy plizz.
Dalsze wątpliwości rozwiewajmy privem.
  
Re: Alternatywa dla spamerów i nie tylko...
PostWysłano: Sobota, 07 Lutego 2004, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :


CZAT.heh.pl

???


Ale jak rozumiem byloby to forum a nie Czat w rozumieniu tych mdlawych aplecikow javy na WP czy ONET? wink.gif
Cos na ksztalt legalnego blablactwa na Testowym?

Dla mnie bomba :>
  
Re: <gROszeCK1> Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Sobota, 07 Lutego 2004, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wlasnie chodzi o to zeby to czat byl a nie forum, na ktorym radosne bleblactewo w tempie niemilosiernym pozera baze
  
Re: Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Sobota, 07 Lutego 2004, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Wlasnie chodzi o to zeby to czat byl a nie forum, na ktorym radosne bleblactewo w tempie niemilosiernym pozera baze


Jezeli mialoby miec zasady podobne do tych testowych, gdzie watki bylyby po jakims czasie kasowane (z bazy takze) i nie naliczaloby to postow uzytkownikow, to ja wole forum wink.gif.
Jak nie , to czemu kanalu irc-owego nie zrobic? Mniej zawala pamieci, stabilnosci systemow, mozna logowac rozmowy itd. wink.gif

Zreszta mozna to chyba jakos polaczyc. Kiedys widzialem skrypty chyba javy obslugujace IRC a dzialajace jak regularny czat w przegladarce.
Kto chce korzystalby z przeglardki a inni z irc-owych klientow.

...oczywiscie nie chce sie upierac.
  
Re: <gROszeCK1> Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Sobota, 07 Lutego 2004, 15:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie to wlasnie ma byc czat z prawdziwego zdazenia !

wlasnie taki o jakim piszesz...jak to bedzie wygladalo jak forum zostanie zasypane w ciagu tygodnia paroma tysiacami postow....
  
Re: <gROszeCK1> Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Sobota, 07 Lutego 2004, 15:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Oj groszek wink.gif Czata mozna tez w php napisac cool.gif .A irca, nie daze szczegolna sympatia od dosc dawna, wlasciwie od kiedy jest +r cool.gif no i wymaga dodatkowgo softu doubt.gif
  
Re: <gROszeCK1> Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lutego 2004, 10:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Widzisz, ja nie jestem przekonany do irca. Przynajmniej na windzie.
Mój komp dostał pare syfów, przez irca. Ba microszrot ma nawet łaty, ale pewnie i tak coś nowego wymyslą.
A na czata mogę wskoczyć z każdego miejsca w firmie.
  
Re: <Marek D.> Alternatywa dla spamerów i nie tylko..
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lutego 2004, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




jak...przez irca wiem ze jest pare bugow i mozna cos komus zaszkodzic, ale trzeba najnowsza wersje ladnie uzywac i nic wiecej...powinno byc dobrze.

sam go nie lubie zreszta ;)
  
Alternatywa dla spamerów i nie tylko...
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010