Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> StarCraft StarCraft "Y"ber ALLES Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: OFF TOPIC - konsole
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Mike :

Byly popularne jak byl PSX i piractwo na szeroka skale. Potem Dreamcast sie srednio przyjal, a X Boxa jako ze to syf "malego miekkiego" to wiekszosc nie kupi tego... Jeszcze jest PS2 ale jako ze z piratami tez ciezko (i dobrze) to tez sie srednio trzyma, no i jeszcze jest GameCube... totalna nisza


tu jest paranoja. kazdy dzieciak musi miec konsole confused.gif
jesli wczoraj kupiles siedmioletniemu dzieciakowi PS to dzis musisz kupic xbox, bo koledzy juz maja. PS1 mozna kupic za dniowke (nie przesadzam). nie podobaja mi sie rowniez taktyki billa, ktory chce miec gry tylko dla siebie. a piractwo? coz, wystarczy isc na rynek.goscie tez probuja rozne chipy wpasowywac w konsole.
mnie osobiscie zadowala PS1 (ok ?40 w porownaniu do prawie ?300 za xbox), bo juz stary jestem biggrin.gif. chyba jedyny plus nowych konsoli to dvd i ethernet.
  
Re: OFF TOPIC - konsole
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
to gra sie jeszcze w gry na komputerach? wink.gif

pytam powaznie, bo chyba fajniej na xboxie czy innych konsolach.


ROTFL chciałbym zobaczyć jak ktoś śmiga na padzie w Star Crafta biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




w Warcrafta 2 i Red Alerta się dało to i SC się da... poza tym są już myszki i klawiatury wiec naped FPP nie są juz problemem
  
Re: OFF TOPIC - konsole
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Nikos :


ROTFL chciałbym zobaczyć jak ktoś śmiga na padzie w Star Crafta biggrin.gif



spoko, nic nie jest niemozliwe wink.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




tylko te myszki ktorych mozliwy jest wybor sa jak o kant dupy :(.
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




a SC to zrecznosciowka a nie strateia, wogole RTS to nie sa strategie... te dawne (Fields of Glory, Settlers, Megalomania[cool] pamieta ktos?) to owszem, ale od Warcrafta nie ma RTS strategii... nie ma to jak turowe. Civilizacja 2 wiecznie żywa, ostatnio pogrywam w różne scenariusze... jest ich od zarąbania na dodatek dość różnorodne. Że o Master of Orion nie wspomnę, bo też super... tylko ze w Polsce byla w sumie posuchaw stosunku do tego co sie w USA dzialo... Choć i do nas się wiele dostało. Sid Meier zrobił wiele fajnych gierek...
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




tez sobie czasem w "clasicu" pogram w civ.2 podbije jakis kontynent, to mi sie lepiej zasypia.
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




masz wersje Gold? Może popodbijamy razem :-)
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




sprawdzilem i mam zainstalowana "civilization: call to power". a ty? mozna w mojej grac przez internet.
nie chce sie do os9 przelaczac, wiec chyba wrzuce ja na wolniejszy ppc6500 i zsieciuje je, aby moc dzielic polaczenie z internetem.
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




E call to power to nie jest prawdziwa Cywilizacja :/

Cywilizacja prawdziwa jest Sida Meier`a... są 3 części plus Gold (czyli rozszeżona część druga) a Call to power tez mam, ale bardziej mi się podoba stara Cywilizacja... pewnie dlatego, że gram w nią od 9 czy 10 roku życia tongue.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 15 Maj 2003, 02:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




gralem w pierwsza cywilizacje wiele lat temu, bo byla to jedyna gra, ktora admin wrzucil nam na maki w robocie. nic innego i tak by nie chodzilo, bo to byly rozne LC i II.. wydajnosc pracy siadla i musielismy zejsc do podziemia (czyli zostawac na noc rzeby grac i chowac sejwy gry kamuflujac je jako pliki quarke'a)
  
PostWysłano: Środa, 04 Czerwca 2003, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




e tam stara dobra srategia (dokładnie tak)
i tak kasuje wszystko
  
PostWysłano: Środa, 04 Czerwca 2003, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




dune 2 :) byla najlepsza
  
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2003, 02:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zebys wiedział od tego zaczynałem :)
to nie to co teraz c&c generals...

a od kilku dni prawie non stop flash i pochodne
wrrr juz mnie oczka bola chyba zrobie przerwe na sen
i od rana od nowa
pozdrawlajem wink.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2003, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




kurde a ja musze sie nauczyc adobe after effects i jeszcze bardziej premiere zglebic, zeby zmonotwac trzeci film :d w mojej karierze marnej :d


jak ktos chcesz sciagnac moje potrzednie wyporciny, tzn moj ostatni film, bo moj pierwszy wywalili z servera bo byl juz za stary w koncu mialby juz teraz niecale 2 lata :)

http://www.q3arena.gry.wp.pl/?id=16&akcja=details&kat=1&file=5954

klikacie pobierz i jazda, kto nie widzial i moze zassac niecale 80MB niech ciagnie, tylko ostrzegam ze to jest film o quake3 wiec moze kogos nie interesowac :)
  
PostWysłano: Piątek, 04 Lipca 2003, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Panowie jak by nie bylo to SC i tak to najlepsza gra na świecie, no i jeszcze ULTIMA od I do IX i online
  
PostWysłano: Środa, 30 Lipca 2003, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
-=IcE_MaN=-
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #182
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




UT>RZądzi A SC szoruje mu Buty...lol lol.gif




sorry za wtret ale
poprawilem ortografa nie moglem sie powstrzymac
pozdrawiam - J@ger
  
Re: <-=IcE_MaN=->
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




jasne jasne
wszyscy widza ze starkowi nalezy sie szacunek
  
StarCraft StarCraft "Y"ber ALLES
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010