Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> PIRACI W AMOKU (by Pudel na d.pl)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PIRACI W AMOKU (by Pudel na d.pl)
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 23:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




był taki wątek na starym forum utworzony przez jak najbardziej zainteresowanego...

a wpisy w nim powodowały dość skuteczne zamykanie co niektórych stronek... (pewnie Pudle bądź manadżer czytali i interweniowali)

mi się dziś nie podoba ta: http://p_gandhi.webpark.pl/ tongue.gif

to zresztą o ile pamiętam pirateiro już raz wyeskejpowany, który sobie znów wznowił działalność zly.gif
  
Re: PIRACI W AMOKU (by Pudel na d.pl)
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2004, 00:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




ignac :
mi się dziś nie podoba ta: http://p_gandhi.webpark.pl/ tongue.gif

to zresztą o ile pamiętam pirateiro już raz wyeskejpowany, który sobie znów wznowił działalność zly.gif


Oj, Ignac może tak przemilczeć tego linka? :-) Ja jestem naprawdę przeciw, ale cholera wie, czy skutek nie będzie odwrotny do zamierzonego.
Nie byłabym zbytnią optymistką, że się chętni nie znajdą /o ile gość nadal działa oczywiście/
  
Re: <Malena> PIRACI W AMOKU (by Pudel na d.pl)
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2004, 00:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Mysle, ze informacja o watku wplynie do odpowiednich organow wink.gif cool.gif
  
PIRACI W AMOKU (by Pudel na d.pl)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010