Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> jaki Vcore
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jaki Vcore
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Lutego 2004, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
przemek345
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #691
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




mam kompa jak widać w opiśie i mam pytanie czy moge zwiększyć Vcore na mym Codegonie 300w mam teraz 1,60
  
Re: <przemek345> jaki Vcore
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




móc to pewnie mozesz
pytanie tylko po co ? i jakie bedzie wtedy napiecie REALNE ??
tego nikt nie wie

co komp niestabilny ? czy za mało sie grzeje ?
  
Re: jaki Vcore
PostWysłano: Czwartek, 12 Lutego 2004, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
james cole
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #672
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




zwwiekszyc mozesz-najwyzej ci sie zjara - tak jak mi :)
ale jak masz gwarancje to powinni ci wymienic - mi wymienili :)
  
Re: <james cole> jaki Vcore
PostWysłano: Czwartek, 12 Lutego 2004, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nei wiem jak mozna zjarac procesor przez zwiekszanie napiecia nawet mojego durona dalem na maxa na ile plyta pozwala i przezyl tak rok niecaly pracujac, potem odkrecilem go wiec napiecie tez zmniejszylem...trzeba po prostu monitoorowac temperature :)
  
Re: <hardtmuth> jaki Vcore
PostWysłano: Czwartek, 12 Lutego 2004, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




oj można. Mój świętej pamięci k6-2 400@600 zginął z powodu za wysokiego napięcia.
  
Re: <Bzdury> jaki Vcore
PostWysłano: Czwartek, 12 Lutego 2004, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




no tak, ale dawniej mozna bylo dawac napiecia w wiekszym zakresie, teraz producenci ograniczyli ;)...wiec sie nie dziewie ze spaliles...takie dziadka cool.gif
  
Re: <hardtmuth> jaki Vcore
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




oj teraz też "można" np na Athlona na rdzeniu 0.13 u daj 2.0 czy tez 2.2 V wink.gif może 1-3 miesiące pociągnie przy niezłym chłodzeniu ... no chyba ze jakiś super blok wodny wtedy może i rok ... a niektóre płyty na to pozwolą np mój Abit NF7-S
  
Re: <e X t 7 3> jaki Vcore
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




he...masz modyfikacje zrobiona ?
  
jaki Vcore
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010