Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Feelings...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Czy dzisiejszy dzień jest lepszy od tego który będzie jutro jeśli założymy, że dzisiaj się okazało że nie obchodzisz osoby, która Ciebie obchodzi...
tak
11%
 11%  [1]
nie
33%
 33%  [3]
co za różnica i tak umrę w ciągu najbliższych 80 lat
22%
 22%  [2]
Mike czemu zakładasz tutaj swojego bloga i karzesz nam czytać Twoje bzdury, które mało nikogo nie obchodzą
33%
 33%  [3]
Wszystkich Głosów : 9

Feelings...
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2003, 16:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Noga mi się zepsuła (nerw strzałkowy czy inne ustrojstwo), zielonooka mi powiedziała abym się odwalił. Nawet nie dała mi szansy... Wa mać z taką robotą. Idę na zastrzyk w chorą syrę a potem na eletrowsztąsy. I nawet urżnąć się nie można bo na nogę trzeba uwarzać, a na dodatek ucieknie mi pewnie Kult...
A zaczęło się tak fajnie. Taka cudowna burza z huraganem i gradem. Pięknie to wyglądało o tej 4 rano. Jeszcze jak pioruny zaczęły trzaskać miałem wrażenie, że to co się dzieje jest nierealne... że to sen, takie odległe i piękne.
Taki stan kiedy się jeszcze do końca nie rozbudzisz i nie weisz czy śnisz nadal czy już nie. I zdajesz się WIEDZIEĆ. Nie wiesz co, ale "The truth is out there". Tylko to "there" jak śpisz wydaje się wyjątkowo blisko a tak naprawdę jest dość daleko. Ale wszystko zależy od punktu odniesienia... W sumie jestem happy. Noga się wyleczy, burza jeszcze przyjdzie, a Zielonooka? Never forget, never forgive jak mawiali Fremeni.

Uf trochę mi ulżyło, idę odczuć ból istnienia od zastrzyku... a potem hen za tencze ku nieskonczoności....
  
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2003, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




uu, co do zielonookiej, to przykre, ale jak nie ta, to nastepna ;)
wracaj do zdrowia smile.gif
  
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2003, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




aktualnie distałem potrójny zastrzyk domięśniowy i mnie boli jak cholera... i tak będzie jeszcze przez 10 dni. Och świecie ale żeś się mnie uparł :/
  
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2003, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




tylko uwazaj na siebie. kiedy ja mialem rehabilitacje zerwanego sciegna, to sie w miedzyczasie od dpl uzaleznilem wink.gif
dobrze, ze nie dawali mi zadnych prochow (tylko pradem traktowano), bo bym sie pewnie i od tych uzaleznil eusa_naughty.gif
  
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2003, 23:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Hej... Rozchmurz sie :-))) Ja też jestem zielonooka i nie powiem Ci żebyś się odwalił ;-))))) Nieładnie tak mówić... Jeśli kobieta tak mówi, to krzyżyk jej na drogę.. Nieodpowiedni z niej materiał ;-))
  
PostWysłano: Sobota, 10 Maj 2003, 00:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




uszkodzony nerw czy cos tam, mi zadne nerwy nie pracowaly i wtedy mialem zonka, no i slowa lekarza ordynatora czy jakos tak: "Musi Pan wiedziec, ze na ta chorobe sie umier". hohoh :D, ale juz git :)
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




"Zielonooka"
Zielonooka,
Oczy masz smutne.
Łza płynie z oka,
Spojrzenie butne.
Bo czarne oczy
Wciąż wychwalają.
Niebieskie oczy,
Wszyscy kochają.


Kolega mi znalazł na pocieszenie...
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




trini :
Hej... Rozchmurz sie :-))) Ja też jestem zielonooka i nie powiem Ci żebyś się odwalił ;-))))) Nieładnie tak mówić... Jeśli kobieta tak mówi, to krzyżyk jej na drogę.. Nieodpowiedni z niej materiał ;-))


Ty uważaj bo mi się jeszcze ze strzykawką przyśnisz :P

Ta masz rację nieodpowiedni. Ścięła włoski i już nie wygląda tak fajnie :)))

A teraz znowu trza zacząć poszukiwania :P A już miałem nadzieję, że będę miał dla kogo przebierać nóżkami i kwiczeć z radości na czyjś widok tongue.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ale wy sie tu rozczulacie. no no... lol.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 13:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Jak sama nazwa wątku wskazuje... :P

też się rozczul, powiedz jak Ci się układa...

cholera Eddy widziałeś co Roody umieścił w podpsisie na deplach?
Ty, Roody i wielka... strzykawka
EDDYego i Bezdresowego fantazje wspólne

wink.gif lol.gif cool.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




nie widzialem, ale zaraz zobacze, a to zboczuch jeden ;)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 13:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Jak sama nazwa wątku wskazuje... :P

też się rozczul, powiedz jak Ci się układa...


miejsca by zabraklo. moze bloga zaloze..
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
Mike :
Jak sama nazwa wątku wskazuje... :P

też się rozczul, powiedz jak Ci się układa...


miejsca by zabraklo. moze bloga zaloze..


e tam nie zabraknie. Tirinti się ograniczył, Roodego nie ma... więc ktoś musi się zająć nadprodkcją postów, bo sam Eddy nie wystarczy.... tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 09:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ja jusz wroociłam i zaczynam nadrabieać zaległości lol.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 09:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Coś z biletami trzeba się ruszyć bo inaczej Apo będzie, ale nas nie będzie...
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Jak tylko dostanę pieniążka to będę kupować bilecik przy najbliższym pobycie w Poznaniu (a będę tam na pewno) - jak ktoś chce żeby mu bilet kupić to niech wyśle mi maila na a ja podam numer mojego konta ( przesyłajcie po 65 zeta)
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a ile przycinasz ? :d
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Hehehehehehehehehehehehehehehehe , nic
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




tez bym tak mowil, ale ciiiii bo sie wyda :)
  
Feelings...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010