Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> JAROCIN 2000
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
JAROCIN 2000
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 03:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




znalazłem to: http://www.belle.art.pl/ahoj/ahoj.php?txt=jarocin
Ta bezpretensjonalność musiała jednak ustapić miejsca objazdowemu cyrkowi o nazwie Pudelsi. Nie da się ukryć, że to świetny zespół z naprawdę dobrym repertuarem. Cóż z tego, kiedy wszystkie ich koncerty są identyczne? Mistrz Ceremonii - Maleńczuk czaruje słuchaczy, mami ich i obłaskawia, ale chyba z każdym koncertem coraz mniej wiarygodnie to wszystko się prezentuje.


wiecie coś jeszcze?
  
Re: <ignac> JAROCIN 2000
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




wiecie, bo byliscie tam wtedy :)
belle troche nie docenil koncertu pudelsow jak dla mnie. z mojej strony wygladalo to tak - byli chyba pierwsza kapela, ktora zdolala porwac niemalze cala, wczesniej totalnie zniechecona i zadżumiona, publike w niezly trans. ludzie sluchali uwaznie, swietnie sie bawili, i mam nieodparte wrazenie, ze nie byla to jedynie zabawa DO BITU, DO BITU. pamietam, ze w wiekszosci "lekko" juz wstawiona publika byla znudzona i żądna czadu po koncercie łoskotu (rewelacyjny koncert, ale i tak mialam sporo miejsca dla siebie pod barierka...), i wtedy idealnie wpasowali sie pudelsi, zaczynajac od "do roboty", potem "pudel z guadelupy" itepe. w ogole sporo bylo czadu i jak dla mnie bardzo bardzo dobry ich koncert, ze szczegolnym uwzglednieniem "kolacji" czcigodnej.
co do wiarygodnosci - niespecjalnie jestem w stanie poswiadczyc jej owczesny stan w przypadku pudelsow, wtedy wydawala mi sie przekonujaca, ale, jak powiedzial sir brylewski, "to juz zupelnie inne czasy".
pozdrawiam ignac! (kope lat) :)
  
Re: <ignac> JAROCIN 2000
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




aha, tu sa fotki zrobione przez belle wlasnie w jarocinie http://belle.art.pl/foto/fotosy.php?galeria=jarocin&ile=1&id=1
  
Re: <irma_tine_var> JAROCIN 2000
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 16:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




pozdrawim również Irmo TV wink.gif
  
JAROCIN 2000
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010