Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Opera 7.11 Final
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Opera 7.11 Final
PostWysłano: Sobota, 10 Maj 2003, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dla wszystkich milosnikow Opery mam dobra wiadomosc, jest juz finalna wersja 7.11 :)
Download Opera 7.11 Final Java
Download Opera 7.11 Final Standard

lista zmian tutaj


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Poniedziałek, 12 Maj 2003, 17:13, w całości zmieniany 1 raz
  
PostWysłano: Sobota, 10 Maj 2003, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




e sciagac mozille :)

www.mozillapl.org, hmm zaraz lookne czy jest juz final 1.4...ni ma najnowsza stabilna 1.3.1, ale 1.4 chodzi w miare dobrze :).
  
PostWysłano: Niedziela, 11 Maj 2003, 01:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ide sie rozejrzec, czy developerzy mozilli jakies nowe camino wystrugali przez noc...
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qviri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #69
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Mozilla sux.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 17:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




camino nie, a zbudowane na mozilli
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qviri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #69
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Pisalem o Mozilli, a nie Gecko.

Zreszta Gecko tez niczego sobie. 6MB na sam engine?
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




qviri :
Pisalem o Mozilli, a nie Gecko.

Zreszta Gecko tez niczego sobie. 6MB na sam engine?


u mnie w sumie po zainstalowaniu zajmuje chyba ze 20MB (wersja chimera byla mniejsza), a safari (KHTML) z 10MB. ciagle mniej niz IE. jak na maca przyzwoicie, bo netscape to wypasiona kobyla smile.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




qviri :
Mozilla sux.

Oj "...bo podam panu Pavulon..."
Co masz przeciwko mozilli ??
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qviri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #69
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Wielkie. Kobylaste. Nie mozna ustawic UI jak w Operze. Mozilla users tend to interpret Mozilla's behavior as standard.

A poza tym to nie takie zle. Jak ktos ma P4, 256MB to moze rzeczywiscie powinien sie przesiasc z IE na Mozille...
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




czemu jak komus przeszkadza wolne pierwsze ladowanie to moze sobie quick load wlaczyc, a jesli nie to poczekac te 4 sekundy na athlonie 1000, czy to duzo, potem sama podorz po necie jest duzo szybsza i latwiejsza niz na IE, a co do opery hmm to sam ja mialem i tak dziwnie wygladala, wiec wywalilem, bylo NS a potem mozilla i zostalo :).
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
czemu jak komus przeszkadza wolne pierwsze ladowanie to moze sobie quick load wlaczyc, a jesli nie to poczekac te 4 sekundy na athlonie 1000, czy to duzo, potem sama podorz po necie jest duzo szybsza i latwiejsza niz na IE, a co do opery hmm to sam ja mialem i tak dziwnie wygladala, wiec wywalilem, bylo NS a potem mozilla i zostalo :).


wywalilem opere z tego samego powodu - interfejs zbyt starodawny. ale to bylo w pecetowych czasch. teraz nic nie zamienie na to:
co ja tu widze? cool.gif love it!
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




eee tam :)
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
eee tam :)


jak tam e tam? estetycznie i bez balaganu win wink.gif bez niepotrzebnych narzedzi przyciskow w menu przegladarki, bez skomplikowanych menu winxp (np. control panel:-)))
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a co w xp jest skomplikowanego, ten brak skomplikowania mnie wkurza bo nieraz trudniej do czegos sie dostac, ale do linuxa nic nie mam, ale niestety dla mnie do ogladania filmow i grania jest lepszy windows....
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qviri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #69
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Ej no sorry, jak wy wywalacie Operę bo "dziwnie wygląda"... Oczywiście nie pofatygowaliście się na http://my.opera.com/customize/skins a tak w ogóle ta wersja którą sprawdzaliście to była 5.12, right? Ehhh....
  
Opera 7.11 Final
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010