Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Chuj strjelił diepla! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Piątek, 16 Maj 2003, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




SQL Error IP: dial-5710.wroclaw.dialog.net.pl User-agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Windows 98) Opera 6.05 [pl] URL: /index.php SQL error: Server shutdown in progress SQL query: select p.B_Number as link, p.B_Subject as label, c.B_Counter as value, b.Bo_Title as board_title, b.Bo_Keyword as Board, p.B_Last_Post as Last_Post, p.B_Number as Number, p.B_Posted as Posted, p.B_Replies as replies from w3t_Posts p, w3t_Boards b, w3t_PostsCounter c where B_NumberC>150000 and p.B_Posted>1052941979 and B_NumberC=B_Number and B_Counter>30 and B_Parent=0 and p.B_Board=b.Bo_Keyword group by p.B_Board order by B_Counter desc limit 5
  
PostWysłano: Piątek, 16 Maj 2003, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




z grubsza to samo. teraz natomiast regularna biala strona z komunikatem o awarii.
  
PostWysłano: Piątek, 16 Maj 2003, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




a na 3xK nie pokazują się żadne posty, coś mi to wygląda na jakąś poważną wtopę... mam nadzieję, że do jutro się z tym uporają... na razie idę spać... GOOD NIGHT everyone...
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 01:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Czas na użycie profesjonalnego oprogramowania. Bez Windowsa 2000 Server, MS SQL Server 2000 i IIS6 nie da się tego dłużej ciągnąć. cool.gif
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 02:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif doubt.gif
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Mike jak sam wkleiłeś (Server shutdown in progress SQL) server dostał zapytanie w momencie kiedy się restartował. Niestety baza MySQL (lub PostgreSQL) jest na tyle nieskalowalna, że tylko połączenie kilku kompów w klaster może zwiększyć jej wydajność.
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
Mike jak sam wkleiłeś (Server shutdown in progress SQL) server dostał zapytanie w momencie kiedy się restartował. Niestety baza MySQL (lub PostgreSQL) jest na tyle nieskalowalna, że tylko połączenie kilku kompów w klaster może zwiększyć jej wydajność.


Ja nie wiem, ja wkleiłem to co mi się pokazało... tongue.gif

Ale możesz mieć rację.
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




przed momentem na deplach miałem to samo i mimo, że jest komunikat że sql sie restartuje to podejrzewam że szlag trafił bazę i server niestety odbiera to jako coś innego. Niestety pewnie ciężko będzie deple podnieść z powrotem w dawnej świetności. Mogła się posypać cała baza co nie jest dobrą wiadomością sad.gif
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ten komunikat jest od dwóch dni. Baza się wykrzaczyła. Mam nadzieję, że to tylko admini z braku czasu jej nie podnnoszą i nie jest to z winy utraty danych.
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Ale chyba istnieje coś takiego jak backup?
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Pytanie jak często jest robiony. Sądząc po czasie reakcji na zwis bazy to mam czarne myśli.
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

Mam nadzieję, że to tylko admini z braku czasu jej nie podnnoszą i nie jest to z winy utraty danych.

obyś miał rację
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




czyli co? szlag trafil moje wszystkie zlote mysli, ktore tam wpisalem? biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




możliwe, ale nie ma co wyprzedzać faktów
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Kur...czaczek , nie było mnie 24h - wracam , chcę siem na deple dostać a tu kicha!!! I to jusz od paru godzin crazy.gif crazy.gif crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




I to już drógi dzień. Chyba, że przegapiłem jakiś krótki okres działania. crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




już działa eusa_clap.gif lol.gif biggrin.gif smile.gif
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




kurde cos sie odzwyczailem od d.pl, a szkoda :(
  
PostWysłano: Niedziela, 18 Maj 2003, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Za to dla odmiany heh przez kilka godzin nie było. crazy.gif
Tak to jest jak się Linuxa używa, tongue.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 18 Maj 2003, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




wlasnie. popadlem w panike, bo ani jedno, ani drugie nie dzialalo:-)
  
Chuj strjelił diepla!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010