Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> TPSA i nastepne problemy... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lutego 2004, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Z tego co zrozumialem to tpsa podwyzszala ciagle koszty ponoszone przez akademickie sieci za dostep do laczy...a tak naprawde to dzieki tym wlasnie sieciom tpsa miala lzejszy ruch na laczach...i wieksza wydajnosc...dlatego tpsa "poklucila sie" z sieciami akademickimi zrzeszonymi w POL34...i i wlasnie poskutkowalo to wypieciem koncowek ze swoich sieci, dlatego teraz ruch np z tpsa do tasku leci zagranice ;)...przez szwecje bodajze...

zobaczymy co sie stanie...tzn co czas przyniesie czy tpsa zmniejszy ceny czy bedziemy mieli pingi ... 150 na servery ktore sa pare km od nas

pl.internet.komunikaty
  
Re: <hardtmuth> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lutego 2004, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wiem widzialem to juz

masakra wlasnie sciagam update do wirusow i leci jak krew z nosa
moze im sie odidzi kiedys ? chociaz kto wie jak poszli na noze to sie moze zle skonczyc
  
Re: <J@ger> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lutego 2004, 21:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ale tez nadzieja w tym ze moze podjzie w dobra strone...bo tak tez sie zdaza.
  
Re: <hardtmuth> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 01:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Threep
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #771
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Jeśli chodzi o TPSA to spotkała mnie i resztę osób z seci ostatnio niemiła niespodzianka. Odkąd mamy naszą sieć już kilka razy zmienialiśmy dostawcę netu i wreszcie zdecydowaliśmy się na TPSA. 1 Megabit na 10 osób... i... przy podłączonym do netu (który dostarcza TPSA - 1 MEGABIT!!) tylko 1 komputerze \resztę odłączyliśmy żeby sprawdzić jak działa\ - od 200 BAITÓW do 46 KILOBITÓW !!!!!!!!!!!!!!!! i tak rewelacyjny net był przez 3 miesiące - zgłaszlismy, teklamowaliśmy, rachunki płaciliśmy i D%$@#% !!!
W końcu zmieniliśmy łącze na 512 kb i to chyba zmusiło kogoś żeby coś tam w TPSA przełączył bo zaczęło działać normalnie...
Wolelibyśmy mieć 1 megabit ale skoro on jest duuużo wolniejszy i droższy od 512 to nie mamy wyjścia...
Dziwne że nasz monopolista ma nie tylko gdzieś swoich klietów ale i swoje zyski...
Pozdrawiam - niech net będzie z Wami !!
  
Re: <Threep> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 09:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




moj kumpel ma pieknie dsl`ka 1024 na 10 kompow i ladnie mu smiga...tzn zapycha wszystkim lacze swoim p2p`owaniem :)

pecha miales po prostu...
  
Re: <hardtmuth> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




no ja prawie miesiąc czekam aż mi przełączą z 512 na 1024 i się doczekać nie mogę. zly.gif
  
Re: <Bzdury> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




e tam...tepsa jest spoko i nie narzekam, moze kiedys... cos zacznie szwankowac, puki co jest okey tongue.gif
  
Re: TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




tepsa jest dobra w maniupulowaniu opinia..
na dzialajace lacza nie ma co narzekac (poza tym przekretem z neo), szybkie, tanie..
ale zalatwianie z nimi czegokolwiek to koszmar

pamietam gdy instalowali mi dsl, zamawialem w telepunkcie w gdyni, jak chyba wszedzie piekny lokal. Przy podpisywaniu umowy zaproszono mnie na gore, podano kawe itp, zeby 1 podpis dac...
potem przyszedl czas na zmiane z 512 na 1Mb i skierowano mnie do BOKu.. a tam 30 osob w kolejce, duszno jak w dupie i w ogole wypas. Na szczescie przyszedlem z wypelnionym papierkiem i mnie jakos przyjeto.
  
Re: <Tassadar> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie narzekac, placic !, placic ! i jeszcze raz placic ! :P

tepies nasz przyjaciel :)

zarty zartami, wlasnie dostalem pule 83 i puki co jest okey, nic nie nawala, wiec albo bajki, albo ja mam ciagle szczescie...tak jak bylo z sdi, kumpel czekal prawie rok na podlaczenie, ja w dwa tygodnie pieknie zalatwilem :P
  
Re: <Tassadar> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jak ja byłem w bok-u to też w cholere ludu było, ale tak jak i Ty miałem gotowy wypełniony papierek, więc nie wiem na co cholera czekają. Nie chcą więcej zarabiać czy co??
  
Re: TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Wtorek, 04 Maj 2004, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Falcon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #551
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Witam! Tepsa zapowiadała że po 1 maja neosrada będzie miała 640 kbps zamiast 512, z automatu i dla wszystkich. Czy u was żeczywiście wzrosło? Bo u mnie nie doubt.gif
  
Re: <Falcon> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Wtorek, 04 Maj 2004, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




640 to powinienes miec juz co najmneij od 2 miesiecy
bo wprowadzali to wczesniej
zreszta wiekszosc ludzi tak ma
moze trzeba sie przypomniec

u mnie tez mieli podniesc na 320 i nic zima
poczekam tydzien i zrobie raban
  
Re: <J@ger> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Środa, 05 Maj 2004, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




narobilem sobie nadziei, ale wiem ze to nic nie zmienilo, bo juz od dawna tyle mam, przeciez jak podlaczylem neo 1,5 roku temu to mialem 55kB/sek, to bylo to pseudo 512, teraaz jest 640 i mam juz od ... hmm 6 miesiecy moze i nawet 66kB/sek ;]....marzenia na 80kB/sek za 150zl spelzly na niczym :(.
  
Re: <hardtmuth> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Środa, 05 Maj 2004, 20:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Falcon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #551
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




w takim razie będę musiał uderzyć do tepsy confused.gif
  
Re: <Falcon> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Środa, 05 Maj 2004, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




pewnie i tak nic sie nie wskora, bo z nimi jest bardzo ciekzko... jak z uderzaniem glowa w mur
  
Re: <J@ger> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Czwartek, 06 Maj 2004, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




poprawka
wlasnei mnie przepieli
up 96
down 384

tyle ze dalej ip 83.27.xxx

poprawa nawet widoczna
transfer skoczył gdzies na 20 kilo
  
Re: <J@ger> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Wtorek, 11 Maj 2004, 00:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Z tego co słyszałęm to wszystkim, którzy kupują Neostradę po 1V od razu dają szybki transfer. Obecnych abonentów będą stopniowo upgradeować do lipca.
  
Re: <Tirinti> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Wtorek, 11 Maj 2004, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




przepytałem znajomych z wrocławia i okolic i wszyscy juz przepieci
zarowna wersja 320 jak i 640
  
Re: <J@ger> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Piątek, 14 Maj 2004, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




i majątransfer 80/20kB/s? Bo ja mam nadal 64/16. Niektóre modemy podają przepływ pomiędzy modememi u klienta i na centrali a ten jest obecnie 640 a po upgradzie będzie 768.
  
Re: <Tirinti> TPSA i nastepne problemy...
PostWysłano: Sobota, 15 Maj 2004, 18:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




tak maja 80 i 20 kilo
  
TPSA i nastepne problemy...
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010