Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Zaloguj si, by pozby si reklam
Forum dyskusyjne -> Obraz i d德i瘯 -> Muzyka -> p造ty p造ty p造ty Id do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Berger> p造ty p造ty p造ty
PostWys豉no: Wtorek, 01 Marca 2005, 00:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

W czasie soundsystemu przed koncertem Freddiego McGreggora w Poznaniu us造sza貫m kawa貫k 酥iewany po polsku. Spodoba mi si. Na forum rega這wym na deplach dowiedzia貫m si, 瞠 kawa貫k 闚 to ,,Poci庵 z babylonu" zespo逝 Mass Medium Trinity. Dzi mia貫m okazj kupi kr捫ek tej kapeli - pod tytu貫m ,,M闚isz i masz". P造tk przes逝cha貫m trzykrotnie. Podoba mi si. Taneczne reggae z dobrymi wokalami, momentami pobrzmiewaj帷e folkiem. Niew徠pliwie co w sobie maj帷e. Najbardziej na kr捫ku chyba podoba mi si 闚 kawa貫k z koncertu.

PostWys豉no: 字oda, 30 Marca 2005, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Dzi瘯i szczodrobliwo軼i pracodawcy otrzyma貫m na zaj帷a p造tk Raya Charlesa pt. "Genius Loves Company". Pomys fajny - mistrzowi w poszczeg鏊nych piosenkach towarzysz takie tuzy bluesa, rocka i innych gatunk闚, jak B.B. King, czy Van Morrison. I p造tka fajna - troch bluesa, troch soft jazzu, troch ballad. Muzyka dobra do s帷zenia si w tle.

Re: p造ty p造ty p造ty
PostWys豉no: Niedziela, 03 Kwietnia 2005, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Apatia
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

U篡tkownik #3402

[ Osobista Galeria ]

<b>Magda Umer, "O niebieskim, pachn帷ym groszku"</b>

U鄉iech przez 透y. Taki w豉郾ie jest g這s Magdy, takie s teksty - g堯wnie ballady, opisy wyrwanych z codzienno軼i zjawisk. Wy酥iewane r騜nie, czasem delikatnie, wzruszaj帷o, cicho, ale nieraz wykrzyczane, z przekonaniem, wyrzutem skierowanym w niesprecyzowanym kierunku (tak jest w, np. "Szpetnych czterdziestoletnich" czy "Jeszcze w zielone gramy").
Ka盥a piosenka "dzieje si" w swoim 鈍iecie, kt鏎ego atmosfera jest zreszt bardzo wyra幡ie oddana. Co w g這sie, emocjach, kompozycji tych utwor闚 sprawia, 瞠 trzeba zwr鏂i uwag, pos逝cha. Mo瞠 to sprawia g這s wokalistki - delikatny, troch 豉mi帷y si w niekt鏎ych momentach; mo瞠 鈍ietne teksty (napisane przez m.in Agnieszk Osieck). Nie wiem, ale wszystko razem tworzy ca這嗆, kt鏎 - bez wahania - nazywam wyj徠kowej urody poetyck pere趾. Polecam.

PostWys豉no: Poniedzia貫k, 04 Kwietnia 2005, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Na這gowy uczestnik vip
<tt>Na這gowy uczestnik</tt>

U篡tkownik #187

[ Osobista Galeria ]

MOBY - Hotel

CD1
1. HOTEL
2. Hotel Intro
3. Raining Again
4. Beautiful
5. Lift Me Up
6. Where You End
7. Temptation
8. Spiders
9. Dream About Me
10. Very
11. I Like It
12. Love Should
13. Slipping Away
14. Forever
15. Homeward Angel

CD 2
1. HOTEL AMBIENT
2. Swear
3. Snowball
4. Blue Paper
5. Homeward Angel (long)
6. CHord Sounds
7. Not Sensitive
8. Lilly
9. The Come Down
10. Overland
11. Live Forever
12. Aerial

Opinie w鈔鏚 fan闚 s podzielone. Jednych rozczarowuje, inni okre郵aj ten album jako jedno z najwi瘯szych osi庵ni耩 artysty.
Osobi軼ie takiego albumu w XXI wieku ze strony MOBY' ego si nie spodziewa豉m. Wi瘯szo嗆 artyst闚 z wy篡n poprzestaje na tym, co zosta這 przez nich stworzone, odgrzewaj帷 pomys造.
Ten facet natomiast wci捫 kreuje odwa積ie, nie obawiaj帷 si krytyki fan闚.
Album jest sp鎩ny. Utwory bez wzgl璠u na tempo napawaj melancholi. Zupe軟y brak energii.

IMHO 名IETNY! biggrin.gif

Moje faworyty:
- Forever
- Homeward Angel
- Love Should

PostWys豉no: 字oda, 27 Kwietnia 2005, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Sta造 uczestnik vip
<tt>Sta造 uczestnik</tt>

U篡tkownik #3484

[ Osobista Galeria ]

Ja tez uwazam ze najnowsza plytka Mobyego jest fajna, koles zna sie na rzeczy,bardzo podobaja mi sie jego teledyski! smile.gif

PostWys豉no: Sobota, 21 Maj 2005, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

U篡tkownik #1280

[ Osobista Galeria ]

Gotan Project- "La Revancha del tango".
Po przes逝chniu tej p造ty dosz豉m do wniosu, 瞠 gdzie tam w g喚bi mojej duszy tango by這 zawsze zakorzenione. Gor帷e, nami皻ne rytmy w pe軟i odzwierciedlaj ciche marzenia, nik貫 sny na jawie, s pi瘯nymi obrazami tego wszystkiego czego mo積a pragn望. 安ietne, nowoczesne aran瘸cje dodaj do tradycyjnego rytmu sw鎩 niepowtarzalny koloryt, kt鏎y sprawia, 瞠 owa p造ta brzmi dwojako, z jednej strony niczym przeniesione z ubogich ulic Buenos Aires, lecz z drugiej niczym ca趾owicie nowoczesne, idealne dla normalnego, dzisiejszego cz這wieka. Ukazuje magi drzemi帷ych uczu, zaparaszam do wsp鏊nego s逝chania. Niez豉 dawka erotyzmu....:)

PostWys豉no: Czwartek, 14 Lipca 2005, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Sta造 uczestnik
<tt>Sta造 uczestnik</tt>

U篡tkownik #4117

[ Osobista Galeria ]

Danny888 :
Ja tez uwazam ze najnowsza plytka Mobyego jest fajna, koles zna sie na rzeczy,bardzo podobaja mi sie jego teledyski! smile.gif

ale poprzednia plyta byla lepsza mia豉 klimat

PostWys豉no: 字oda, 27 Lipca 2005, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Zawaha貫m si. Zawaha貫m si, bo p造tka nienajta雟za. Nienajta雟za jak na polski kr捫ek. Zawaha貫m si nies逝sznie. Bo Martyna trzyma poziom. I pozostaje star, dobr Martyn. Nawet jak 酥iewa Dylana.
Nigdym nie by zagorza造m fanem Boba Dylana. Cho wiem, 瞠 wielkim artyst jest. Ale p造ta Martyny Jakubowicz ,,Tyko Dylan" po prostu daje rad. Podziwia貫m czysty g這s Martyny, gdy lata temu 酥iewa豉 o czasach, ,,kiedy b璠zie star kobiet". Podziwia貫m p馧tora roku temu, kiedy jako kobieta w wieku 鈔ednim ju wyst徙i豉 w pozna雟kim klubie. I podziwiam go na p造cie tej. Glos czysty jak 透a. Nic, 瞠 nie wszystkie wiersze Dylana (w t逝maczeniu przede wszystkim Andrzeja Jakubowicza) rozumiem. Jest g這s Martyny. Jest gitara Waglewskiego. Jest saksofon Mateo Pospieszalskiego. A potem jest ju tylko Dylan.

PostWys豉no: Czwartek, 04 Sierpnia 2005, 07:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Pami皻am m這dego hippisa, kt鏎y podczas wyst瘼u na scenie na tym pierwszy, prawdziwym Woodstock w 1969 r. tak 鄉iesznie macha r瘯ami. I pami皻am dojrza貫go ju muzyka, kt鏎y dok豉dnie w ten sam spos鏏 macha r瘯ami podczas powt鏎ki z Woodstock, bodaj w 1994 r.
Teraz, dzi瘯i uprzejmo軼i wsp馧lokatorki naszej deplowo-hehowej kole瘸nki, wszed貫m w posiadanie p造ty "Shaman" Carlosa Santany.
C騜 tu rzec? Troch rocka, troch muzyki latynoskiej. Troch angielszczyzny, troch hiszpa雟zczyzny. Du穎 pi瘯nej gitary. Przestrze. Nastr鎩. Dobrze s帷zy wieczorem wino, a muzyka Santany niech.... nie, niech, bro Bo瞠, nie s帷zy si w tle! Niech otacza ci wok馧 i przenika na wskro.

PostWys豉no: Pi徠ek, 05 Sierpnia 2005, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

U篡tkownik #4627

[ Osobista Galeria ]

A ja tak zupelnie z innej polki muzycznej.
W ostatnim czasie spodobala mi sie muzyka niemiecka, np.zespolu "S鐬ne Mannheims" i jego wokalisty Xavier Naidoo. Muzyka troche ostra, troche sentymentalna i troche "czarna" przy tym. Nie najgorszy mix. Poniewaz grupa ta jest bardzo liczna, to i roznorodnosc muzyki gwarantowana. Wazne jednak jest by wiedziec o czym spiewaja, bo i ich teksty nie sa najgorsze....
Warte polecenia, choc na rynku polskim niezbyt popularna grupa.

Ostatni album SM jak sie nie myle: NOIZ
Piosenki ciekawe:
-Babylon System
-Traurige Lieder
-Im Interesse unserer Gemeinschaft
-Ich geh mit dir
-Can you feel it?
-Und wenn ein Lied

PostWys豉no: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 07:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

W posiadanie p造ty ,,Strachy na Lachy" zespo逝 Graba i Strachy na Lachy wszed貫m z kolei dzi瘯i uprzejmo軼i kolegi (a nawet wi璚ej ni kolegi wink.gif ) z Heha. Nie wiem dlaczego, ale p造ty 鈍ietnie mi si s逝cha w samochodzie, podczas szybkiej jazdy. cool.gif
Przyznam ze wstydem, 瞠 artystycznych dokona mojego krajana, Graba瘸, do tej pory nie zna貫m za bardzo, chocia sam artysta chyba tu i 闚dzie przemyka w polu mojego widzenia za czas闚 swojej dziennikarskiej kolaboracji z radiem.
Ale mia貫m przecie o p造cie. Mamy wi璚 na kr捫ku ciekawy misz-masz. Jest tu i rockowa moc, i reggae'owy rhytm and spirit, a nawet leciuchny klimacik poezji 酥iewanej, nie tylko dlatego, 瞠 teksty poetyckie. A co mi zosta這 we wdzi璚znej pami璚i po tych kilku zaledwie przes逝chaniach? Z pewno軼i otwieraj帷y kr捫ek ,,Cyga雟ki zajeb" (,,Wszystko samo za mnie si robi..." eszzz... cool.gif ), ,,Raissa" (kt鏎 nieodmiennie s造sz jako ,,Saraj, saraj", co nadaje utworkowi orientalnej tajemniczo軼i biggrin.gif ), ,,Idzie na burz, idzie na deszcz" (powinien to by szlagier tego lata! wink.gif ), a tak瞠 ,,BTW (Mamy tylko siebie)".

PostWys豉no: Pi徠ek, 12 Sierpnia 2005, 05:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

P造ta czeskiego zespo逝 Buty nazywa si, je郵i wierzy darczy鎍y (a wierzy mu trzeba, bo to powa積y cz這wiek, jeden z moderator闚 na Hehu cool.gif ) ,,Rastakayakwanna". Myli豚y si jednak ten, kto przypuszcza豚y, 瞠 muzyka ma cokolwiek wsp鏊nego z reggae. Kr捫ek troch pobrzmiewa ballad, a troch rockiem progresywnym. Fajnie si go s逝cha przy alkoholu. Szkoda, 瞠 nie mam czeskiego piwa. wink.gif
Aha, czeski j瞛yk wokalisty bynajmniej nie 鄉ieszy, jak podejrzewa豉 jedna z hehowiczek. biggrin.gif Brzmi zupe軟ie naturalnie. 畝逝j tylko, 瞠 tekst闚 nie rozumiem...

PostWys豉no: Sobota, 13 Sierpnia 2005, 05:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Berger :
A co mi zosta這 we wdzi璚znej pami璚i po tych kilku zaledwie przes逝chaniach?

Po kolejnych przes逝chaniach Strach闚 do moich ulubionych kawa趾闚 dodaj ,,Fig z makiem", kt鏎 mam, cho mnie ju na forum Kultu u鈍iadomiono, 瞠 nie powinienem jej mie. wink.gif

PostWys豉no: 字oda, 17 Sierpnia 2005, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Waha貫m si. Waha貫m si, bo poprzedni kr捫ek tego artysty, po kilkukrotnym zaledwie przes逝chaniu, pokrywa si kurzem na p馧ce.
Na szcz窷cie jednak ,,Los si musi odmieni" jest p造t lepsz ni ,,Czterdziesty pierwszy". Jeden z hehowicz闚 por闚na j nawet do ,,Taty Kazika", no ale to ju chyba lekka przesada. cool.gif
W ka盥ym razie kr捫ka s逝cha si bez przykro軼i, zw豉szcza, gdy podla go (nie dos這wnie! biggrin.gif ) odrobin alkoholu. Mo瞠 artysta tym razem troch przesadza z wulgaryzmami... Kazik przyzwyczai mnie, 瞠 mocnych s堯w u篡wa tam, gdzie s naprawd potrzebne, tymczasem, jak s逝cham takiego ,,DD", zaczynam mie w徠pliwo軼i... Za to mamy fajne cytaty z Kaczmarskiego, Lady Pank i innych wykonawc闚 w utworze ,,Co si sta這 z naszym panem". No i weso趾owate, ale 豉dne wykonanie hymnu.

PostWys豉no: Pi徠ek, 26 Sierpnia 2005, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

"Floating on Silence" Marzeny 奸usarskiej i Bogdana Ho這wni to r闚nie prezent, podobnie jak i Santana. Arty軼i wykonuj standardy jazzowe. Na pocz徠ku troszk smuc, jednak gdzie od czwartego utworu ("God Bless the Child") zaczynaj si rozkr璚a. P造ta dobrze nadaje si do s逝chania w tle.

PostWys豉no: Sobota, 27 Sierpnia 2005, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Kolejny prezent to "In the Room " Krzysztofa Kilja雟kiego. R闚nie fajna muzyka do pos逝chania w tle. Spokojne, mi貫 dla ucha ballady. Piosenki 酥iewane s w wi瘯szo軼i po angielsku, najbardziej podoba mi si jednak utworek z polskim tekstem - ,,Lokator". Taki lekko d瞠zuj帷y.

PostWys豉no: 字oda, 31 Sierpnia 2005, 07:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

"Apartament" to p造ta z muzyk filmow. R闚nie prezent i r闚nie mi貫 dla ucha, spokojne d德i瘯i, najlepsze do s逝chania gdzie w tle. Tu zastrzegam, 瞠 nie wiem, jak brzmi muzyka razem z obrazem, bom filmu nie widzia. M闚i wy陰cznie o samym kr捫ku. A generalnie uwa瘸m, 瞠 muzyka filmowa rzadko robi furor w oderwaniu od samego dzie豉 kinowego. Najcz窷ciej, gdy w fimie wykorzystuje si ju istniej帷e wcze郾iej utwory muzyczne. ;)
W przypadku "Apartamentu" moj baczniejsz uwag w najwi瘯szym stopniu przykuwa utw鏎 "These days".

Ostatnio zmieniony przez Berger dnia 字oda, 31 Sierpnia 2005, 22:41, w ca這軼i zmieniany 1 raz

PostWys豉no: 字oda, 31 Sierpnia 2005, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

"Supernatural" Carlosa Santany nie urzeka tak bardzo, jak opisana wy瞠j p造tka "Shaman" tego artysty. Nie znalaz貫m te na razie na tym otrzymanym w prezencie kr捫ku swojego ulubionego utworu. Ale poza tym do albumu mo積a odnie嗆 to wszystko, co powiedzia貫m ju wy瞠j na temat "Shamana". Nie jest wi璚 to przede wszystkim muzyka do s逝chania w tle. Jest to muzyka, kt鏎a ci otacza i nie pozostawia oboj皻nym.

PostWys豉no: Czwartek, 15 Wrze郾ia 2005, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Na這gowy uczestnik
<tt>Na這gowy uczestnik</tt>

U篡tkownik #541

[ Osobista Galeria ]

ma kto z was jaki bootleg Stinga???
najlepiej jako z lat 2000-2005.
mo積a wrzuci na forum:)

PostWys豉no: Niedziela, 02 Pa寮ziernika 2005, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Sta造 uczestnik vip
<tt>Sta造 uczestnik</tt>

U篡tkownik #2362

[ Osobista Galeria ]

Berger :
"Apartament" to p造ta z muzyk filmow. R闚nie prezent i r闚nie mi貫 dla ucha, spokojne d德i瘯i, najlepsze do s逝chania gdzie w tle. Tu zastrzegam, 瞠 nie wiem, jak brzmi muzyka razem z obrazem, bom filmu nie widzia. M闚i wy陰cznie o samym kr捫ku. A generalnie uwa瘸m, 瞠 muzyka filmowa rzadko robi furor w oderwaniu od samego dzie豉 kinowego. Najcz窷ciej, gdy w fimie wykorzystuje si ju istniej帷e wcze郾iej utwory muzyczne. ;)
W przypadku "Apartamentu" moj baczniejsz uwag w najwi瘯szym stopniu przykuwa utw鏎 "These days".

Widzia貫m"Apartament" i Szczerze Polecam !!Fajna Opowiesc i Ta Muzyka Kt鏎a Idealnie Pasuje Do Filmu!!Dla Mnie Film Wyjatkowy!!!

p造ty p造ty p造ty
Forum dyskusyjne -> Obraz i d德i瘯 -> Muzyka

Strona 4 z 5  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
liczniki na wodę wrocławamerykański pit bull terrier||audioelement.com.pl
Kopiowanie i rozpowszechnianie materia堯w w ca這軼i lub cz窷ci jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu s chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010