Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Zaloguj si, by pozby si reklam
Forum dyskusyjne -> Obraz i d德i瘯 -> Muzyka -> p造ty p造ty p造ty Id do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
p造ty p造ty p造ty
PostWys豉no: Wtorek, 17 Lutego 2004, 00:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Sta造 bywalec
<tt>Sta造 bywalec</tt>

U篡tkownik #612

[ Osobista Galeria ]

pozwol sobie zacz望 nowy temat crazy.gif

wrzucajcie tu p造ty, kt鏎e waszym zdaniem s godne uwagi i z jakich powod闚 zrobi造 na was ostatnio wra瞠nie.

na pocz徠ek polecam ostatni album a perfect circle - 'thirteenth step'. pierwszy kawa貫k rozk豉da mnie na cz窷ci pierwsze, oczywi軼ie w pozytywny spos鏏:) reszta te jest ciekawa, naprawd warto pos逝cha. o sk豉dzie ju nie wspomn...

Re: p造ty p造ty p造ty
PostWys豉no: Wtorek, 17 Lutego 2004, 00:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

U篡tkownik #539

[ Osobista Galeria ]

ostatnio zakupi豉m p造t mej ulubionej angloj瞛ycznej formacji queens of the stone age pt. rated r.

rzadko co podoba mi si na tyle, aby s逝cha od pocz徠ku do ko鎍a, nie przepuszczaj帷 瘸dnego utworu.
a tu niespodzianka. ju na samym pocz徠ku uderza niesamowity track feel good hit of the summer. rewelka. ka盥y nast瘼ny utw鏎 lepszy od poprzedniego. ka盥y utw鏎 inny, nic "na jedno kopyto".
no i to zaskakuj帷o oryginalne granie, tzw. stoner rock. nie s造sza豉m wcze郾iej czego takiego... to z rocka naprawd da si tyle wykrzesa? naprawd.

瞠by nie by這 tak kolorowo, dodam, 瞠 p造ta ma wad... jest za kr鏒ka!

PostWys豉no: Wtorek, 17 Lutego 2004, 00:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Sta造 bywalec
<tt>Sta造 bywalec</tt>

U篡tkownik #612

[ Osobista Galeria ]

'rated r' (:
ciesz si, 瞠 kto docenia...kojarzy mi si z wyjazdami. nie wiem dlaczego. pewnie dlatego, 瞠 g堯wnie na wyjazdach s逝cham tongue.gif
znam na pami耩. jak dla mnie kwintesencja qotsa.
ulubione momenty: 'quick and to the pointless', 'the lost art of keeping a secret', 'better living through chemistry', 'feel good hit of the summer, 'auto pilot'...dobra. wystarczy. m鏬豚ym w sumie wymieni wszystkie 軼ie磬i crazy.gif

PostWys豉no: Wtorek, 17 Lutego 2004, 02:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Sta造 uczestnik vip
Sta造 uczestnik

U篡tkownik #297

[ Osobista Galeria ]

Nie jestem jakims fanem filmow anime, ale jestem poszukiwaczem ciekawych brzmien oraz nowych kursow w muzyce, ktore bede tworzyc XXI wiek na bazie dorobku XX.
I sciezka filmowa to calkiem fajnej animy 'Cowboy Bebop' jest z pewnoscia jednym z drogowskazow na taka muzyke. Stylowo jest tu wszystko: jazz, blues, rock, drum n bass, trip hop a wszystko w bardzo zgrabnej i przemyslanej mieszance. O ile sie nie myle ta plyta nie byla wydana w Polsce crazy.gif. Ale szukajcie! wink.gif
Jako drobny sample przytocze mp3 japonskiego big bandu jazzowego:

What Planet Is This?? (tylko troche mi sie ucial jak go kiedys na serwer wrzucalem wink.gif)

Ten numer zawsze mi poprawia humor biggrin.gif Chcialbym znac muzycznego boga, ktory to skomponowal i zaaranzowal dla tego 17 osobowego zespolu jazzowego crazy.gif eusa_clap.gif

PostWys豉no: Wtorek, 17 Lutego 2004, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

U篡tkownik #539

[ Osobista Galeria ]

kontynuuj帷 japo雟kie albumy niedost瘼ne w Polsce, przedstawiam kunkei five m zespo逝 asian kung-fu generation.
zas造n瘭i tym, i nagrali opening do anime naruto :), haruka kanata (the far far side), dost瘼ny na maxisinglu houkai amplifier).
p造ta rockowa, za spraw j瞛yka japo雟kiego na pewno ciekawa. brzmienie bardzo fajne, a energii utworom odm闚i si nie da .
jest par pere貫k, np. N.G.S, w kt鏎ym przemycono (zagrany na gitarze elektrycznej) orientalny motyw, od razu przywodz帷y na my郵 daleki wsch鏚. na uwag zas逝guj te natsu no hi, zanzou, jihei tansaku oraz przepi瘯ne kimi to iu hana (the flower, which is called you). to, moim zdaniem, najmocniejsze punkty tej p造ty.

na koniec dodam, 瞠 asian kung-fu generation wyr騜nia si na plus w鈔鏚 zespo堯w j-rockowych, kt鏎e mia豉m okazj s造sze.

Re: <scum> p造ty p造ty p造ty
PostWys豉no: 字oda, 18 Lutego 2004, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Rozumiem, 瞠 w w徠ku tym chodzi o p造ty, w kt鏎ych posiadanie ostatnio weszli鄉y, ale niekoniecznie wydane w roku 2004? Ot騜 ja niedawno sta貫m si w豉軼icielem kr捫ka "King of Blue" Milesa Davisa. P造tk wrzuci貫m na ruszt z pewn tak nie鄉ia這軼i, jako 瞠 Miles kojarzy mi si z mocn hermetyczn muzyk. W tym przypadku jest inaczej. Otrzymujemy lajtowy jazzik, kt鏎ego fajnie si s逝cha przy piwku, kt鏎ego ka盥y d德i瘯 daje rado嗆. Na p造cie graj m.in. John Coltrain i Bill Evans.

Re: <Berger> p造ty p造ty p造ty
PostWys豉no: 字oda, 18 Lutego 2004, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

U篡tkownik #275

[ Osobista Galeria ]

Nie ma takiej p造ty Miles'a ;-)
A na saksofonie gra Coltrane.
I nie jest to lajtowy jazzik, tylko kamie milowy w rozwoju jazzu, sztandarowe dzie這 stylu cool, niekt鏎zy nawet twierdz, 瞠 jest to najwa積iejsza p造ta jazzu akustycznego.
A kt鏎e wydanie posiadasz?
;-)

Re: <Kowal> p造ty p造ty p造ty
PostWys豉no: 字oda, 18 Lutego 2004, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Sorki za pomylenie nazwiska saksofonisty.
,,Lajtowy jazzik" to w moich ustach komplement. Patrz zdanie: ,,Ka盥y d德i瘯 daje rado嗆".
Na ok豉dce zdecydowanie figuruje nazwisko Milesa Davisa.
W jakim sensie kt鏎e wydanie?

PostWys豉no: 字oda, 18 Lutego 2004, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip

U篡tkownik #256

[ Osobista Galeria ]

Bo ta plyta Krzysiu drogi nie nazwya sie "King of Blue" tylko "Kind of Blue" tongue.gif

PostWys豉no: 字oda, 18 Lutego 2004, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

U篡tkownik #275

[ Osobista Galeria ]

Ja nie przecz, 瞠 tam widnieje nazwisko Miles'a Davis'a, ale takiego tytu逝 by tam nie mo瞠! Chyba, 瞠 Twoja p造ta jest nielegalna.
Co do wyda - by造 r騜ne, ja mam m. in. to wydanie Columbii (1997) z bonusem Flamenco sketches. Te wydawane przed w pewnych fragmentach (3 pierwsze utwory) "nie stroi造".

Re: <opfer> p造ty p造ty p造ty
PostWys豉no: 字oda, 18 Lutego 2004, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

U篡tkownik #28

[ Osobista Galeria ]

To ja te po japo雟ku. :)

Noj ulubion japo雟k wokalistk jest Utada Hikaru. Jak kto ogl康a NGE to 酥iewa jedn z wersji extro (Fly My to the Moon), moim zdaniem t najlepsz. Dobre s piosenki na jej p造cie Deep River, troch gorsze na First Love.

Ostatnio w samochodzie s逝cham OST z Initial D. Japo雟ko-angielska mieszanka techno i popu.

A z angielskich (cho piosenkarka z pochodzenia jest Chink) p造ta Waking Hour Vienny Teng. R闚nie podoba mi si Another Day Norwa磬i Lene Marlin, chocia poprzednia Playing My Game by豉 IMHO lepsza. Jeszcze Sweetbox Adagio ciekawe po陰czenie popu i muzyki powa積ej a co do Sweetbox to p造ta Classified zawiera sk豉dank najlepszych przeboj闚. A i jeszcze z troch mocniejszej muzyki Splinter Offspring.

PostWys豉no: 字oda, 18 Lutego 2004, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

U篡tkownik #49

[ Osobista Galeria ]

Jedyne co mog w豉軼iwie zrobi to podpisa si dwoma 豉pkami pod postem Scum`a. APC wgniot這 mnie w ziemi. Szok w trampkach. W por闚naniu do poprzedniej p造ty to "Trzynasty kroczek" wydaje mi si bardziej finezyjny i subtelny.

BTW; z tego co s造sza貫m to pa趾er APC nagra z pseudopunkrockiem w postaci Offspring now p造t.

Ostatnimi dwiema p造tami jakie dosta貫m w swe 豉pki by造
lekko ju leciwa p造tka wspania貫go sk豉du graj帷ego do嗆 oryginalnie i nowatorsko. Atutem na pewno jest wokalista oraz bardzo ciekawa perkusja. Album jest rozwini璚iem ich debiutanckiej p造ty. S造cha 瞠 ch這paki nie do嗆, 瞠 konsekwentnie pod捫aj w swoim w豉snym kierunku, to na dodatek maj sporo ciekawych pomys這w na granie (na albumie s造cha wiele innych instrument闚; smyczki a nawet cyntre).

Drug p造tk by這 Raz Dwa Trzy "Trudno nie wierzy w nic"

Bardzo spokojna i pi瘯na p造tka. Liryzm a zatacza sie wok馧 mnie. Chyba jedno z lepszych osi庵ni耩 tego zespo逝. Cho i poprzednie piosenki Agnieszki Osieckiej s cudown mieszank liryczno軼i i rocka. A nowe aran瞠 tchn窸y powiew 鈍ie穎軼i w te kompozycje.

PostWys豉no: Czwartek, 19 Lutego 2004, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Oczywi軼ie tytu p造ty to "Kind of Blue". I tak dobrze, 瞠 nie przekr璚i貫m na "Kick of Blue" albo "Kiss of Blue" wink.gif
Mam wydanie Columbii - Sony Music z 1997 r. z bonusem "Flamenco Sketches".
P造ta bynajmniej nie wygl康a na pirack.
Anyway, w tym samym czasie wszed貫m te w posiadanie kr捫ka "I've Always Got The Blues" by Miles Davies and Friends. Wbrew nazwie nie jest to tylko blues, ale mix bluesa i tradycyjnego jazzu. W鈔鏚 kompozytor闚 znajdziemy tam m.in. Dizziego Gilespie i George'a Gershwina. Szkoda, 瞠 z ok豉dki nie wynika, kto zacz, ci przyjaciele Milesa.

PostWys豉no: Czwartek, 19 Lutego 2004, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

U篡tkownik #275

[ Osobista Galeria ]

Podaj z jakiego okresu pochodz nagrania, a powiem Ci, jaki sk豉d to nagrywa.
Ale nazwy utwor闚 s?

Ostatnio zmieniony przez Kowal dnia Czwartek, 19 Lutego 2004, 13:19, w ca這軼i zmieniany 1 raz

PostWys豉no: Czwartek, 19 Lutego 2004, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

To jest ju druga wa積a informacja, kt鏎ej zabrak這 na ok豉dce. crazy.gif

PostWys豉no: Czwartek, 19 Lutego 2004, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip

U篡tkownik #256

[ Osobista Galeria ]

Co nie ma niby nazw utworow shock.gif

"i've always got the blues"
"birds of paradise"
"you left me all alone"
"a night in tunisia"
"pointless mama blues"
"light willie leaps"
"don't explain to me baby"
"embraceable you"
"don't sing me the blues"
"dead sea blues"
"bring it home"
"billie's bounce"
"baby, won't you make up your mind"
"half nelson"
"that's the staff you gotta watch"

Re: <ulan> p造ty p造ty p造ty
PostWys豉no: Czwartek, 19 Lutego 2004, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

U篡tkownik #275

[ Osobista Galeria ]

Wygl康a to na drug po這w lat 40-tych, wi璚 sk豉d na niekt鏎ych utworach m鏬 by nast瘼uj帷y:
Miles - tr帳ka
Ann Baker - 酥iew
Connie Wainwright - gitara
Art Blakely - perkusja
Tommy Potter - kontrabas
Gene Ammons - sax. tenorowy
Earl Coleman - 酥iew
Linton Garner - fortepian

PostWys豉no: Czwartek, 19 Lutego 2004, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip

U篡tkownik #256

[ Osobista Galeria ]

Bardzo mozliwe jako ze plyta zdaje sie hologramu nie miala :D

Re: <ulan> p造ty p造ty p造ty
PostWys豉no: Czwartek, 19 Lutego 2004, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

U篡tkownik #275

[ Osobista Galeria ]

W sumie zestaw utwor闚 w cz窷ci zbie積y z wydawnictwem Boppin' the blues (czy jako tak) z 1947r chyba.

PostWys豉no: Czwartek, 19 Lutego 2004, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

U篡tkownik #223

[ Osobista Galeria ]

ulan :
Co nie ma niby nazw utworow shock.gif

Nazwy oczywi軼ie s. Lat nie ma.

p造ty p造ty p造ty
Forum dyskusyjne -> Obraz i d德i瘯 -> Muzyka

Strona 1 z 5  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
towracaKermi grzejniki wrocław Purmorobakwesele||www.easyuekplan.pl
Kopiowanie i rozpowszechnianie materia堯w w ca這軼i lub cz窷ci jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu s chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010