Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Britney i Demi w "Szklanej pułapce 4"? Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Czy ważasz że Britney winna grać w filmie ?
Tak
25%
 25%  [3]
Nie
8%
 8%  [1]
O ile nie będzie śpiewać, niech sobie gra...
8%
 8%  [1]
Wisi mo to. I tak nie pójdę na tego kotleta...
58%
 58%  [7]
Wszystkich Głosów : 12

Britney i Demi w "Szklanej pułapce 4"?
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Britney Spears w filmie "Crossroads - Dogonić marzenia"
Od kilku dni w Sieci aż huczy od plotki, jakoby gwiazda muzyki pop, Britney Spears, miała zagrać córkę Bruce'a Willisa w czwartej części przeboju "Szklana pułapka". Witryna World of Britney.com dostarczyła niedawno nowych szczegółów na temat scenariusza planowanej opowieści. Słynna piosenkarka ma według tych informacji śpiewać, tańczyć i... walczyć wręcz. To nie jedyna sensacyjna informacja - podobno na planie "Die Hard 4: Die Hardest" ma także pojawić się Demi Moore, była żona Bruce'a Willisa.

Twórcy fanowskiej strony World of Britney.com powołali się na anonimowe źródło w wytwórni Fox, która zajmuje się przygotowaniami do produkcji filmu "Die Hard 4: Die Hardest".

Córka Johna McClane'a (Bruce Willis), Lucy McClane (w tej roli Britney Spears), jest według scenariusza "Szklanej pułapki 4" tancerką kabaretową, która ze swoim ojcem od wielu lat nie utrzymywała kontaktów. Kiedy jednak zostaje porwana, John McClane rusza z odsieczą.

Akcja filmu, jak już informowaliśmy, toczyć ma się na Karaibach. McClane będzie używać jednego pistoletu, lugera znalezionego we wraku samolotu z czasów II wojny światowej. Bohater wypali z niego podobno tylko dwa razy, z czego raz bezpośrednio w obronie życia córki. Mniejszą ilość strzelanin ma zrekompensować wiele scen walk wręcz, także w wykonaniu Lucy.

Jeżeli chodzi o główny czarny charakter w filmie - producenci rozważają zatrudnienie do tej roli Demi Moore ("Niemoralna propozycja"), czyli byłej żony Bruce'a Willisa ("Szklana pułapka 3"). Ostatnio także mówi się, że szansę na tę rolę ma pewien aktor pochodzenia azjatyckiego: "przystojny, wysportowany i nieprzewidywalny".

Zdjęcia do filmu najprawdopodobnie ruszą jeszcze w tym roku, premiera planowana jest na rok 2004.

Dla Britney nie byłby to pierwszy udział w filmie. W 2002 roku młoda gwiazda zagrała główną rolę w filmie o szalonych nastolatkach, "Crossroads - Dogonić marzenia".
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




niech gra britney. przynajmniej wtedy nie spiewa...
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 19:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




britney rox
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 09:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
niech gra britney. przynajmniej wtedy nie spiewa...

OOO , z tym siem zgodzem ;-]]]
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




i niech spiewa i gra :), dalem glos na tak, bo britney jest boskaaaaa cool.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
i niech spiewa i gra :), dalem glos na tak, bo britney jest boskaaaaa cool.gif


ciekaw jestem, ktorego narzadu uzywasz do sluchania britney wink.gif eusa_clap.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 16:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a jak myslisz ? lol.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 17:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




a dla mnie ona żadnym narządem nie podchodzi... pomimo że blondynki rulez (ale ona już nie jest blondynką :P) to mi się nie podoba, ani się nie podobała... wolę Shakirę :P
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
a jak myslisz ? lol.gif


nie odpowiem, bo eddy usunal automatyczna cenzure tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hhehe :), shakira tez fajna, kate ryan tez fajna dupa, wszystkie dupy sa fajne.

jak EDDY wroci to powie ze nie mam szacunku ze pisze dupa, ale nie martwcie sie drogie dzieci....DOBANOCKI NIE BEDZIE !!!. :D:D

co ja pierdole :D
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 01:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




jak wroci eddy to dostaniesz lanie! eusa_naughty.gif
fajna to jest missy eliot
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 08:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Cholerni seksiści... wink.gif
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
jak wroci eddy to dostaniesz lanie! eusa_naughty.gif
fajna to jest missy eliot

Kto to jest missy eliot?? shock.gif Bo google średnio coś dały... (a w grafice tylko 2 obrazki jakiegoś kolesia :-/ )
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 09:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ooo , to ja wiem a ty nie?? Taka pani z ciekawym głosem ;-))))
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 09:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Sproobuj może innej pisowni , na przykład Eliott
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 15 Maj 2003, 23:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




aaaa :) kupilem sobie koszulke z britney spears :), za nagranie 5cd :), fajna czarna z przodu kolorowe zdjecie z tylu B&W. wypasik :)
  
PostWysłano: Piątek, 16 Maj 2003, 09:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Jeżuuuuuu........
  
PostWysłano: Piątek, 16 Maj 2003, 19:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja jestem za. Słyszałem też plotki, że Britney lub Holly Valance zagra Buffy, po tym jak Sarah Michelle Gelar zrezygnowała.
O ile ostatnia płyta Britney jest kiepska to dwie poprzednie są niezłe.
Zdecydowanie wolęsłuchać Britney niż Metaliki.
  
PostWysłano: Piątek, 16 Maj 2003, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Zdecydowanie wolęsłuchać Britney niż Metaliki.
eusa_clap.gif Mistrzostwo świata... zabiłeś mnie tym stwierdzeniem.
  
Britney i Demi w "Szklanej pułapce 4"?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010