Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Strach... Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: Strach...
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
a to Ci "randkowicz" jakis słabowity lol.gif

Obiektywnie przyznaję rację. Ale jego "anioł stróż" pokaźniejszy był i może właśnie dlatego uznał, że jednak lepiej wziąć podopiecznego za frak i wycofać na z góry upatrzone pozycje wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Strach...
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Wojtas, ale ext teraz pisze o randkowiczu Basi, a nie o podrywaczu z Floriańskiej! lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Strach...
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Wojtas, ale ext teraz pisze o randkowiczu Basi, a nie o podrywaczu z Floriańskiej! lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

Fuckt, nie załapałem, na usprawiedliwienie mam jeno to, że dopiero w połowie porannej kawy byłem i procek jeszcze się nie rozgrzał lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Strach...
PostWysłano: Piątek, 27 Lutego 2004, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
1.sciocienie mózgowców być może wynika między innymi z negatywnego kształtowania, ukazywania siły, krzepy fizycznej w środkach masowego przekazu, w szkole, - po prostu się sprawność fizyczną deprecjonuje.
2. Marzy mi się coś takiego. Grupa kilku mężczyzn, normalnych - takich jak ja czy Ty, Zed, Berger, ulan itp. Chodzi sobie po ulicach, nie wyróżniając się ani ubiorem, ani fryzurą, ani posturami - takie na oko przeciętniaki i czeka na zaczepki takich bezmózgich mięśniaków (ale nie prowokują ich!!!) po czym spuszcza im solidny wpierdol


1. No właśnie, to ciekawe bo przeca typowy pozytywny bohater amerykańskiego kina to inteligentny i sympatyczny policjant, a jednocześnie twardziel, co i rusz spuszczający łomot bandziorom.
2. Pomysł ciekawy, też mi się kiedyś coś takiego roiło, ale na poziomie abstrakcji pozostało.
  
Re: Strach...
PostWysłano: Piątek, 27 Lutego 2004, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




[quote="Berger2. Pomysł ciekawy, też mi się kiedyś coś takiego roiło, ale na poziomie abstrakcji pozostało.[/quote]
Przyłącz sie do nas, w jedności siła!! wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Strach...
PostWysłano: Piątek, 27 Lutego 2004, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Kupa mosci Panowie? shock.gif wink.gif
  
Re: Strach...
PostWysłano: Piątek, 27 Lutego 2004, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
2. Marzy mi się coś takiego. Grupa kilku mężczyzn, normalnych - takich jak ja czy Ty, Zed, Berger, ulan itp. Chodzi sobie po ulicach, nie wyróżniając się ani ubiorem, ani fryzurą, ani posturami - takie na oko przeciętniaki i czeka na zaczepki takich bezmózgich mięśniaków (ale nie prowokują ich!!!) po czym spuszcza im solidny wpierdol


A drechowi sie marzy: Bedziemy szli w grupce, tacy jak, ty, Lysly, Siwy, Blachol itp. Takie na oko drechy i prowokujemy normalnych, niewyrozniajacych sie, po czym spuszczamy im totalny wpierdol crazy.gif

A tak przy okazji, Kowal - ogladales 'Klatke' Sylwestra 'tfu' Latkowskiego? crazy.gif

I czy takie cos to odwaga (jako przeciwienstwo strachu) czy glupota?
  
Re: <gROszeCK1> Strach...
PostWysłano: Piątek, 27 Lutego 2004, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Wiem Groszek, kontrowersyjny ten pomysł i może nie do końca przemyślany. Ale tak mnie korci czasami...
Co do Klatki - niestety nie widziałem.
  
Re: <gROszeCK1> Strach...
PostWysłano: Piątek, 27 Lutego 2004, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




To nie tak Groszku, to raczej przejaw tęsknoty dawnych idoli. Ot coś, chęć powielania super bohaterów z dziecięcych komiksów. To raczej krzyk wewnętrznej chęci działania sprzecznej z rozsądkiem.
Ale o bohaterach i super-bohaterach i ich wpływie, napiszę wam nowy wątek, nawet już mi pomysł po głowie biega. Bo jest to zjawisko ciekawe, ale wymierające...
  
Re: <Marek D.> Strach...
PostWysłano: Piątek, 27 Lutego 2004, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Łojezu,
a myslalem, ze to moje pokolenie jest zryte przez popkulture tongue.gif wink.gif crazy.gif
  
Re: <gROszeCK1> Strach...
PostWysłano: Sobota, 28 Lutego 2004, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Wiesz, za moich czasów to była raczej soc-kultura.
A to co wpadało do nas z zachodu, to były perełki jak na one czasy.
Nawet westerny, były sprowadzane po to, aby pokazać jak zachodni imperialiści dręczą biednych indian. Efekt był poniekąd inny, przynajmniej jeżeli chodzi o dzieciaki. To co teraz króluje na ekranach, to jedno wielkie nieporozumienie, ale jak pisałem to temat na osobny wątek.
Ehhhh, pamiętam "Wejście Smoka" z Bruce-m Lee, do było faktycznie wejście smoka, można by rzec rewolucja kulturalna wśród młodzieży....
  
Re: <Berger> Strach...
PostWysłano: Sobota, 28 Lutego 2004, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Berger :
1. No właśnie, to ciekawe bo przeca typowy pozytywny bohater amerykańskiego kina to inteligentny i sympatyczny policjant, a jednocześnie twardziel, co i rusz spuszczający łomot bandziorom.


Znac Berger drogi bracie "Brudnego Harry'ego" zes nie ogladal cool.gif
  
Re: <ulan> Strach...
PostWysłano: Sobota, 28 Lutego 2004, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Sugerujesz że Brudny Harry był niesympatyczny?? crazy.gif
  
Re: <Marek D.> Strach...
PostWysłano: Sobota, 28 Lutego 2004, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




sugeruje ze nie jest inteligentny tongue.gif
  
Re: <ulan> Strach...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Ja bardzo lubię Brudnego Harrego i uważam, że pierwsze odcinki były dla kina w jakimś sensie przełomowe i nowatorskie. Zaczęły pokazywać policjanta w innym świetle niż dotychczas to robiono.
  
Re: <Kowal> Strach...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Kowal ja nie mowie, ze nie lubie, ba z wielka przyjemnoscia ogladam...Berger jeno twierdzil ze stereotyp policjanta w amerykanskim filmie to sympatyczny i inteligentny czyniacy dobro przedstawiciel wladzy wink.gif
  
Re: Strach...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Berger jeno twierdzil ze stereotyp policjanta w amerykanskim filmie to sympatyczny i inteligentny czyniacy dobro...


...i jednocześnie silny, sztuki walki znający. biggrin.gif
  
Re: <Berger> Strach...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Czyli definitywnie Harry nie moze byc cool.gif
  
Re: <ulan> Strach...
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Panowie, kurwa jego mać! Jak nie przestaniecie zamieniać watku w ch@t, to przekonacie się, że przy mnie Brudny Harry to mięczak!!! wink.gif lol.gif
  
Re: Strach...
PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 09:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
przekonacie się, że przy mnie Brudny Harry to mięczak!!! wink.gif lol.gif

Zły adres. Oni to na pewno wiedzą... a mimo to się nie boją...
Znaczy chyba tyż twarde chopaki są.
Albo tracisz autorytet wink.gif lol.gif
  
Strach...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 2 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010