Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Strach... Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: <Wujek Zed> Strach...
PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Mój autorytet ma się świetnie! Gdybyś był siarszystą blądyną z pełnymi ustami, wydatnym biustem i bogatym sromem byłbym Ci to wstanie udowodnić dowcipnie i do ustnie!!! lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Strach...
PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Ale jak wiesz nie jestem, więc Twoje fantazje rozmywają się jak śnieg pod koniec marca wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Strach...
PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Panowie moze skonczycie dyskusje o dupie blond Maryni i zabierzecie sie za konstruktywna dyskusje cool.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Strach...
PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




ostatnio widzę ze Panowie się bierzecie za porządki nie tylko na forum wink.gif
  
Re: Strach...
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 02:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Panowie moze skonczycie dyskusje o dupie blond Maryni i zabierzecie sie za konstruktywna dyskusje cool.gif lol.gif lol.gif lol.gif

To może sam wyjmiesz ten wielki paluch z wyżej wzmiankowanej i przykładem poświecisz wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Strach...
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Alez Zedzisko ten paluch ma wielkie znaczenie, okresla moje stanowisko wobec wszelkiej inicjatywy spolecznej lol.gif
  
Re: <ulan> Strach...
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Czyli, generalnie, masz ulan wszystko w dupalu lol.gif
  
Re: <Kowal> Strach...
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nie, no... nie zmiesciloby sie crazy.gif tongue.gif . Raczej nie interesuje mnie to co sie dzieje dookola cool.gif
  
Re: <Kowal> Strach...
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Panowie, to może jednak wróćmy do tematu dupy Maryny, co?
Nie wątpie, że dupa ulana może mieć jakieś walory i bynajmniej nie chcę ich umniejszać, ale jakoś wolę rozmawiać o dupie Maryny, a liczba rzeczy które ewentualnie chciałbym w niej umieścić jest mocno ograniczona. lol.gif lol.gif smile.gif
  
Re: <Marek D.> Strach...
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




ROTFL, wracajcie, jestem za a nawet przeciw lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Strach...
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No cóż, dupę ulana (wraz z walorami) ciężko by było "umniejszyć" wink.gif Zwłaszcza bez Jego udziału.
Nie mogę natomiast dojść do tego, na jakiej podstawie "dupę Maryni" przedkładasz nad "dupę ulana".
Wszak jakąś skalę porównania trza mieć wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Strach...
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




Strach... się bać... co tu się porobiło... z dresów zeszło się na dupy cool.gif
  
Re: Strach...
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
Strach... się bać... co tu się porobiło... z dresów zeszło się na dupy cool.gif

Ale jakie wink.gif !!
  
Re: <Wujek Zed> Strach...
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 16:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Coś mi się zdaje Panie Kolego Moderatorze, że wątek zmierza na szafot!
  
Re: Strach...
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Coś mi się zdaje Panie Kolego Moderatorze, że wątek zmierza na szafot!


Przestraszyles sie offtopiku? crazy.gif biggrin.gif
  
Re: Strach...
PostWysłano: Piątek, 05 Marca 2004, 19:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
[..]



Przestraszyles sie offtopiku? crazy.gif biggrin.gif

Jeszcze chwila a sam w samokrytyce pogłębion, łeb mu ukręce.
  
Re: <Wujek Zed> Strach...
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
"A Pan się nie boi tutaj, tak w tym kapeluszu?"
No właśnie, kapelusz zniknął. sad.gif

Jeśli chodzi o temat wątku...Nie mam problemów z dresami, odkąd moje zdrowie szwankuje i oczywiście cała wieś wie o tym. eusa_wall.gif Dresy, blockersi i inni mówią ,,dziędobry” i kłaniają się kilka razy dziennie. Chociaż raz oberwałam, bo on czymś mnie rzucił, a ja mu idiotka oddałam zanim zorientowałam się, że to dres. eusa_wall.gif crazy.gif I mię sprał … crazy.gif Gdy się dowiedział o mojej ,,słabości”, łaził za mną i przepraszał (,,Malutka, no przyłóż mi!!!) shock.gif . Stał się słabeuszem nie do poznania. Głupki łatwo się odsłaniają ze swoim strachem. Zadrwiłam sobie z niego i nie powiedziałam ,,wybaczam”, mimo że wybaczyłam (pomyślałam, że to może być dla niego dydaktyczne), więc nadal chodzi smętny, gdy go widzę. Podobno rzadziej się bije.
  
Re: Strach...
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Chociaż raz oberwałam, bo on czymś mnie rzucił, a ja mu idiotka oddałam zanim zorientowałam się, że to dres. eusa_wall.gif crazy.gif I mię sprał ?

Daj jego adres biggrin.gif
  
Re: <Wujek Zed> Strach...
PostWysłano: Środa, 17 Marca 2004, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A - dres? wink.gif
  
Re: <Berger> Strach...
PostWysłano: Środa, 17 Marca 2004, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Co by tradycji stało się zadość, poczekam do piątej strony.
Jak się nie wyklaruje, to szafot!! crazy.gif lol.gif
  
Strach...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 3 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010