Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Czy Wy, Panowie, macie jakies problemy z zapamietaniem tak blahej rzeczy, ja malo znaczace daty, ktore co roku Wasza lepsza czesc domaga sie swieta? Znalazlem ciekawy watek, a wlasciwie zal pewnej malej, wielce zrozpaczonej dziewczynki, ktora szuka ukojenia w internecie...
MaLiNeCzKa :
Wiecie co, myślałam, że jednak potrafię nad tym zapanować, ale nie umiem, muszę wam to napisać, wyżalić się ...
Jestem po części szczęśliwa a z drugiej strony smutna, załamana, roztrzęsiona ...
A to wszystko dlaczego ? Dlatego, że mój kochany chłopak zapomniał, że dzisiaj jest nasza rocznica i nie przyszedł do mnie
Jak można o tym zapomnieć ? Boże jest mi tak smuuutno tak przykroo, że aż strach
Nie wiem co mam ze sobą zrobić, chyba zaraz się położę spać, ale jeszcze przed tym wyślę mu smsa o treści dzisiejszej daty może wtedy się skapnie
Może i jestem głupia, ale kompletnie się załamałam i jak narazie nie umiem być w dobrym humorze
Sorki, że wam się żalę ale w tej chwili nie mam komu i wiem a wy mnie na pewno wysłuchacie

Ciekawe, prawda? [zlosliwiec]
MaLiNeCzKa :
I proszę bez żadnych głupich textów ani docinków ... darujcie sobie

To bedzie trudne... ale pierwszym krokiem jest napisac tutaj swoje mysli. wink.gif
  
Re: <EDDY> Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 09:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




cóż taka "konstrukcja" Kobiety nic nie poradzisz Edek lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> Daty->Rocznice->Skleroza->...
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 09:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Hm, mój najdłuższy związek trwał z przerwami cztery lata, a kobieta szczęśliwie nie domagała się pamiętania o żadnych ,,rocznicach". Raz chyba tylko wzniosła toast i dała mi buziaka w pierwszą rocznicę naszego poznania (zdaje się, że - nomen omen - 1 kwietnia lol.gif ). Pamiętałem natomiast bez problemów o dacie jej urodzin, bo to było w tym samym dniu , co pamiętna bitwa z Moskwą pod Kłuszynem i to najważniejsze. biggrin.gif cool.gif
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 11:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
cóż taka "konstrukcja" Kobiety nic nie poradzisz Edek lol.gif

biggrin.gif uogolnienie moj drogi ( mozna sie wtracic w wasza meska dyspute?), ja na przykladzik, a tez jestem kobieta ( lol.gif ), nie przywiazuje sie zupelnie do dat...ba, czesto sama nie pamietam o tzw. rocznicach i niechcacy robie przykrosc np. rodzicom mym, ktorzy lubia gdy sie o tym pamieta. Na szczescie mam siostre blizniaka i ona jest mym kalendarzem biggrin.gif . Zatem chlopcy: nie kazda kobieta domaga sie kwiecia na rocznice.
Moze czlowiek sie dystansuje z wiekiem... lol.gif
Mam wrazenie ze Malineczka wyszukana przez Eddka jest mlodziutka. I mnie sie podoba ze czcic lubi dzien poznania swojego chlopaka...
  
Re: <Majka> Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 11:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




hehe malineczka nie jest mloda - moze jest chyba jest jeszcze nastka z tego co pamietam wink.gif a poza tym daty jak daty, warto pamietac ale zeby zalic sie calemu swiatu ?? cool.gif
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Majka :
Na szczescie mam siostre blizniaka


O, a identyczna? cool.gif smile.gif
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Berger :
[..]



O, a identyczna? cool.gif smile.gif


nie nie identyczna... lol.gif nie wszystkie blizniaki sa jak wody krople...
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Schyzol :
hehe malineczka nie jest mloda - moze jest chyba jest jeszcze nastka cool.gif


shock.gif a nastka to nie mloda ????
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Piątek, 05 Marca 2004, 01:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Majka :
[..]

shock.gif a nastka to nie mloda ????

Tylko sie nie zalamuj... tongue.gif biggrin.gif
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Piątek, 05 Marca 2004, 11:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Majka :
[..]



shock.gif a nastka to nie mloda ????


Bo młodość to stan ducha a nastoletność lat iloscią crazy.gif
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Piątek, 05 Marca 2004, 11:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
[..]



Bo młodość to stan ducha a nastoletność lat iloscią crazy.gif

bardzo ladnie to ujales...( wink.gif ). Myslalam ze to zwykle w parze idzie... biggrin.gif

Posted after 1 minute 21 seconds:

EDDY :
[..]


Tylko sie nie zalamuj... tongue.gif biggrin.gif

Eddek!!!! Uwazaj!!!!! lol.gif
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Piątek, 05 Marca 2004, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Majka :
nie nie identyczna.


Ufff... Bo bałem się, że od wycieczek rowerowych wymigiwać się będziesz, siostrę posyłając. wink.gif cool.gif
  
Re: <Berger> Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Piątek, 05 Marca 2004, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




wymigiwac???? od rowerowych??? NIGDY!!!! biggrin.gif lol.gif cool.gif
  
Re: <EDDY> Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 20:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Sorki, że wam się żalę ale w tej chwili nie mam komu
Hę? A może jemu? biggrin.gif Myślałam, że dla zakochanych święto jest codziennie. Ale jestem staroświecka. wink.gif
Cytat:
Nie wiem co mam ze sobą zrobić, chyba zaraz się położę spać, ale jeszcze przed tym wyślę mu smsa o treści dzisiejszej daty może wtedy się skapnie
Taa, że dziś jest dzień świstaka. biggrin.gif lol.gif
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Niedziela, 21 Marca 2004, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Czy Wy, Panowie, macie jakies problemy z zapamietaniem tak blahej rzeczy, ja malo znaczace daty, ktore co roku Wasza lepsza czesc domaga sie swieta? ....

Hm... jestem staroświecka i lubię daty - te ważne według swojego własnego kalendarza.
Rozumiem dziewczynę, mnie też byłoby przykro, bo to jest ich data, a nie żaden dzień imieni, czy dzień kobiet, czy dzień zakochanych - ICH WŁASNA DATA - najważniesza.
Z pewnością jest wielu ludzi co im wszystko jedno, ale też mam dzieci - dorosłe i one również pamiętają o takich datach przede wszystkim i wcale tego nie uważają za "błache rzeczy". Bo takim małym czymś sprawa się radość drugiej osobie, że jest się już szczęślwym tyle lat.
W tym roku mój syn będzie obchodził swoją 11 rocznicę ze swoją dziewczyną, zawsze ona dostaje tyle róż ile minęło lat, to jest naprawdę piękne.
Sama zresztą na ostatnią 29 rocznicę ślubu dostałam ogromny bukiet kwiatów - co prawda była to pomyłka życiowa, ale kwiaty jak kwiaty.
Moja córka jest jednak najlepsza, obchodzi każdy kolejny miesiąc - jedną wyjątkowo dużą i długa różą - kupiłam na tę okoliczność sepcjalny wazon.
To jest jakby innego rodzaju "zabawa w życiu", która jest sympatyczna, więc czemu nie pamiętać, skoro wywołuje to "jedyne światełko w oczach".
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Niedziela, 21 Marca 2004, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




głupio sie przyznać ale rok temu zapomniałem o moich urodzinach i skumałem się dopiero gdy dostałem prezenty :)
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Niedziela, 21 Marca 2004, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
głupio sie przyznać ale rok temu zapomniałem o moich urodzinach i skumałem się dopiero gdy dostałem prezenty :)

eusa_clap.gif lol.gif Dobre, widocznie z czasem nie będziesz w ogóle zwracał uwagi na swój wiek, ale to chyba pozytywne zjawisko wink.gif
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Niedziela, 21 Marca 2004, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




kazia :
[..]


eusa_clap.gif lol.gif Dobre, widocznie z czasem nie będziesz w ogóle zwracał uwagi na swój wiek, ale to chyba pozytywne zjawisko wink.gif


ja często zapominam o ważnych rzeczach ... i to nie ze sklerozy (17 lat i skleroza ? niemożliwe :) ) tylko bardziej z roztrzepania ;)

Podobno starsi ludzie bardziej pamięteją daleką przeszłość niż to co się wydarzyło około tydzień temu confused.gif dziwne

p.s to mój 800 post :)
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Sobota, 24 Kwietnia 2004, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MaLiNeCzKa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #880
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




No widzę, że mój dawny "problemik" stał się bardzo popularny cool.gif
  
Re: Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
PostWysłano: Czwartek, 06 Maj 2004, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek @ Niedziela, 21 Marca 2004 16:45 @ :
...
Podobno starsi ludzie bardziej pamięteją daleką przeszłość niż to co się wydarzyło około tydzień temu confused.gif dziwne ...

Chyba masz rację - wypowiadam się jako starszyzna tego Forum.

Chciałam również powiedzieć, że czasami można także bardzo sympatycznie i dowcipnie obchodzić wcale nie małe daty urodzin.
Otóż moja koleżanka w 60 rocznicę urodzin swojej mamy kupiła tort, gdzie umieszczony był napis "w 18 rocznicę urodzin". Wszyscy zaproszeni goście łącznie z jubilatką byli rozbawieni, bo akurat jej mama zawsze uważała się za osobę bardzo młodą, zachowała pogodę ducha i ten napis wyrażał jej osobowość.
Mojej córce w tym roku jej brat zrobił niespodziankę i w 20 rocznicę urodzin, na torcie (bardzo dobrym - mniam.. mniam..) paliło się wyłącznie 5 świeczek, a torcik był ozdobiony w różne misiaczki i pajacyki - od razu wiedzieliśmy dlaczego. Otóż moja córka urodziła się 29 lutego i ta data jest co 4 lata, z tego powodu wynika, że ma dopiero 5 lat i jak na takie "maleństwo" przystało ma wyłącznie 176 wzrostu, wink.gif - cosik troszkę nam wyrosła lol.gif
Dlatego uważam, że przyjemnie jest obchodzić rocznice, daty urodzin i ważne osobiste święta - bo to jest ogromnie sympatyczne.
Sama właśnie jutro będę obchodzić ważne dla mnie i kogoś tam jeszcze osobiste święto. Chociaż nie należymy do małolatów jednak jest szalenie miło, jak się pamięta o tym w jakiej dacie "polepszyło" się "samopoczucie". smile.gif
  
Daty->Rocznice->Skleroza->... :D
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010