Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Z okazji święta... Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Pragnę przypomnieć Panią, o roli jakiej wyznaczyła jej natura, oraz o zaszczytnych obowiązkach, jakie przyszło im spełniać. Oraz uświadomić, że oddanie i posłuszeństwo procentują, a nie umniejszają godności Kobietom.;):)
Tak, więc Drogie Panie, pozostawcie to co męskie mężczyznom, a świat odzyska pierwotne walory i kolory.

Niom, to tyle z luźnych uwag. A teraz zgodnie z tradycją, pozostaje mi życzyć, w imieniu swoim oraz zarządu KMS, wszystkiego najlepszego, pogody ducha i uśmiechu na twarzach.
A na podkreślenie szczerości mojej intencji, pozwolę sobie na przytoczenie, starego weselnego toastu:
„Oby mąż rósł w siłę, a żona żyła dostatniej!!!”:)))

Z wyrazami szacunku i uwielbienia dla wszystkich Pań

Prezes KMS

Marek D.


Ostatnio zmieniony przez Marek D. dnia Poniedziałek, 08 Marca 2004, 10:31, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Marek D.> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Z obowiązku jeno dodam (bo nikt chyba w to nie wątpił), że do życzeń dąłącza się cały Zarząd KMS wraz z Viceprezesem eusa_clap.gif
  
Re: <Wujek Zed> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




I jak donoszą doniesienia biggrin.gif
Wszyscy prawdziwi męscy szowiniści również! lol.gif
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Marek :
w imieniu swoim oraz zarządu KMS

Zed :
do życzeń dąłącza się cały Zarząd KMS wraz z Viceprezesem
Slepy, czy cus? tongue.gif
To i ja dolacze sie do zyczen, jako II Viceprezes KMS biggrin.gif
Wirtualne kwiatki posylam wszystkim Kobietom! smile.gif
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




No to ja na przekór pojadę nonkonformizmem. Mam zamiar bojkotować to święto, gdyż popieram kobiety w ich dążeniu do równouprawnienia płci.

PORADA DNIA: Jeśli chcesz się rozstać ze swoją kobietą, zrób to dzisiaj - nigdy o Tobie nie zapomni biggrin.gif
  
Re: <NAZIR> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że równouprawnienie płci to broń obosieczna!
  
Re: <NAZIR> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




jako kobieta dziekuje cool.gif biggrin.gif
a co do równouprawnienia to w tej kwestii jest ... jakis dzień chłopaka mi kiedyś przed oczami w kalendarzu przeleciał ...
a i kobieta psem nie jest... zapomni... porada dnia poszła sie bujać cool.gif
  
Re: <bzzz> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Przyłączam się, dziękuję i ... zapraszam do "kobiecego grona"
http://f.heh.pl/posting.php?mode=replypost&p=23563
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




No właśnie! "Jakiś dzień chłopaka" i "przeleciał". zly.gif
  
Re: <NAZIR> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Dołączam się do życzeń dla wszystkich kobiet odwiedzających to forum. Wszystkiego naj!
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




NAZIR :
No właśnie! "Jakiś dzień chłopaka" i "przeleciał". zly.gif

Spokojnie nie ma czego żałować - 4 kwietnia jest DZIEŃ MĘŻCZYZN - dlatego jeszcze nic straconego, "Dzień chłopaka" to nowość i nikt nie jest do tego przyzwyczajony.
  
Re: <Kowal> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wielbicielem tego święta nie jestem, bo to stalinowskie i w ogóle. Ale, że kobiety z reguły dzień 8 marca lubią, więc do życzeń się dołączam i liczę na wzajemność w męskim dniu, czyli już za dni dwa! biggrin.gif wink.gif
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Wielbicielem tego święta nie jestem, .... więc do życzeń się dołączam i liczę na wzajemność w męskim dniu, czyli już za dni dwa! biggrin.gif wink.gif

Przepraszam mogę być wścibska - to będą imieniny czy urodziny ?
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




i Ja spóźniony ... jak zwykle ostatnio wszędzie wink.gif składam najserdeczniejsze życzenia spełniania WSZYTKICH MAŻEŃ ... WSZYTKIM PANIOM ... miejmy Panowie nadziej ze nam na zdrowie cool.gif
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
spełniania WSZYTKICH MAŻEŃ ... cool.gif

Pod warunkiem, że te mażenia wokół twojej osoby będą oscylowały rozumiem ;)
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
to będą imieniny czy urodziny ?



Dzień chłopaka.
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
.. Dzień chłopaka.

Hm... sad.gif w moim wieku obchodzi się wyłącznie "dzień mężczyzn", bo jak bym składała życzenie "małolatom" to by sobie pomyśleli, że "baci" się cosik pomieszało lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <kazia> Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Toteż i wyżej napisałem ,,męskie święto". biggrin.gif
  
Re: <Berger> Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Chyba "starcze" w Twoim wypadku lol.gif
  
Re: <kazia> Z okazji święta...
PostWysłano: Środa, 10 Marca 2004, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Spokojnie nie ma czego żałować - 4 kwietnia jest DZIEŃ MĘŻCZYZN


Jak to?W jednym kalendarzu widziałem,że jest napisane,że Dzień Mężczyzn jest dziś, tj.10 marca.

Pozdrawiam
  
Z okazji święta...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010