Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Z okazji święta... Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Pragnę przypomnieć Panią, o roli jakiej wyznaczyła jej natura, oraz o zaszczytnych obowiązkach, jakie przyszło im spełniać. Oraz uświadomić, że oddanie i posłuszeństwo procentują, a nie umniejszają godności Kobietom.;):)
Tak, więc Drogie Panie, pozostawcie to co męskie mężczyznom, a świat odzyska pierwotne walory i kolory.

Niom, to tyle z luźnych uwag. A teraz zgodnie z tradycją, pozostaje mi życzyć, w imieniu swoim oraz zarządu KMS, wszystkiego najlepszego, pogody ducha i uśmiechu na twarzach.
A na podkreślenie szczerości mojej intencji, pozwolę sobie na przytoczenie, starego weselnego toastu:
„Oby mąż rósł w siłę, a żona żyła dostatniej!!!”:)))

Z wyrazami szacunku i uwielbienia dla wszystkich Pań

Prezes KMS

Marek D.


Ostatnio zmieniony przez Marek D. dnia Poniedziałek, 08 Marca 2004, 10:31, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Marek D.> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Z obowiązku jeno dodam (bo nikt chyba w to nie wątpił), że do życzeń dąłącza się cały Zarząd KMS wraz z Viceprezesem eusa_clap.gif
  
Re: <Wujek Zed> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




I jak donoszą doniesienia biggrin.gif
Wszyscy prawdziwi męscy szowiniści również! lol.gif
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Marek :
w imieniu swoim oraz zarządu KMS

Zed :
do życzeń dąłącza się cały Zarząd KMS wraz z Viceprezesem
Slepy, czy cus? tongue.gif
To i ja dolacze sie do zyczen, jako II Viceprezes KMS biggrin.gif
Wirtualne kwiatki posylam wszystkim Kobietom! smile.gif
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




No to ja na przekór pojadę nonkonformizmem. Mam zamiar bojkotować to święto, gdyż popieram kobiety w ich dążeniu do równouprawnienia płci.

PORADA DNIA: Jeśli chcesz się rozstać ze swoją kobietą, zrób to dzisiaj - nigdy o Tobie nie zapomni biggrin.gif
  
Re: <NAZIR> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że równouprawnienie płci to broń obosieczna!
  
Re: <NAZIR> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




jako kobieta dziekuje cool.gif biggrin.gif
a co do równouprawnienia to w tej kwestii jest ... jakis dzień chłopaka mi kiedyś przed oczami w kalendarzu przeleciał ...
a i kobieta psem nie jest... zapomni... porada dnia poszła sie bujać cool.gif
  
Re: <bzzz> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Przyłączam się, dziękuję i ... zapraszam do "kobiecego grona"
http://f.heh.pl/posting.php?mode=replypost&p=23563
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




No właśnie! "Jakiś dzień chłopaka" i "przeleciał". zly.gif
  
Re: <NAZIR> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Dołączam się do życzeń dla wszystkich kobiet odwiedzających to forum. Wszystkiego naj!
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




NAZIR :
No właśnie! "Jakiś dzień chłopaka" i "przeleciał". zly.gif

Spokojnie nie ma czego żałować - 4 kwietnia jest DZIEŃ MĘŻCZYZN - dlatego jeszcze nic straconego, "Dzień chłopaka" to nowość i nikt nie jest do tego przyzwyczajony.
  
Re: <Kowal> Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wielbicielem tego święta nie jestem, bo to stalinowskie i w ogóle. Ale, że kobiety z reguły dzień 8 marca lubią, więc do życzeń się dołączam i liczę na wzajemność w męskim dniu, czyli już za dni dwa! biggrin.gif wink.gif
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Wielbicielem tego święta nie jestem, .... więc do życzeń się dołączam i liczę na wzajemność w męskim dniu, czyli już za dni dwa! biggrin.gif wink.gif

Przepraszam mogę być wścibska - to będą imieniny czy urodziny ?
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




i Ja spóźniony ... jak zwykle ostatnio wszędzie wink.gif składam najserdeczniejsze życzenia spełniania WSZYTKICH MAŻEŃ ... WSZYTKIM PANIOM ... miejmy Panowie nadziej ze nam na zdrowie cool.gif
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
spełniania WSZYTKICH MAŻEŃ ... cool.gif

Pod warunkiem, że te mażenia wokół twojej osoby będą oscylowały rozumiem ;)
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
to będą imieniny czy urodziny ?



Dzień chłopaka.
  
Re: Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
.. Dzień chłopaka.

Hm... sad.gif w moim wieku obchodzi się wyłącznie "dzień mężczyzn", bo jak bym składała życzenie "małolatom" to by sobie pomyśleli, że "baci" się cosik pomieszało lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <kazia> Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Toteż i wyżej napisałem ,,męskie święto". biggrin.gif
  
Re: <Berger> Z okazji święta...
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Chyba "starcze" w Twoim wypadku lol.gif
  
Re: <kazia> Z okazji święta...
PostWysłano: Środa, 10 Marca 2004, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Spokojnie nie ma czego żałować - 4 kwietnia jest DZIEŃ MĘŻCZYZN


Jak to?W jednym kalendarzu widziałem,że jest napisane,że Dzień Mężczyzn jest dziś, tj.10 marca.

Pozdrawiam
  
Z okazji święta...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010