Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> teledysken / widełoklipen Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




było o konduktorce, to teraz pogadajmy sobie o wszystkich klipach. ulubiony / znienawidzony i takie tam :)

no a moim faworytem są oczywiście szuwary. :)
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




opfer :
było o konduktorce, to teraz pogadajmy sobie o wszystkich klipach.

Hm, chyba nie za bardzo potrafię o innych, bo chociaż widziałam wiele, to jednak przyznam, że te filmiki są w/g mnie raczej mało porywające.
Najbardziej lubię właśnie "Konduktorkę"... Jest zrealizowana z jajem. A reszta, czy ja wiem....?
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




a ja uwielbiam pudla z gwadeluby...

i saksofoniste grajacego na flaszcze smile.gif
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
carrie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #761
Posty: 30


[ Osobista Galeria ]




W pudlu z guadelupy najfajniejsza jest scenka w łazience z MM i gazetą.
W sambie mambie podoba mi się fragment jak Tekla wypuszcza Maćkowi w twarz dym z papierosa, ale rekordową liczbę wyświetleń ma u mnie teledysk "twist again"...no cóż-miut poprostu ;)
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




dobra, u mnie szuwary i pudel z guadelupy sa mniej więcej na równi, o czym nie wspomniałam wcześniej. ale zato nabiję sobie posta. cool.gif crazy.gif tongue.gif

a w szuwarach szczególnie rozbrajają mnie skacząca żaba i komar cool.gif wink.gif że też nie miałam takich zabawek crazy.gif


a, i witamy na forum. :)
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




U mnie namber łan to Samba-Mamba dzieki dlugopisowym dziarom wink.gif

A poza tym za mundurem panny sznurem
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ewidentnie 'Twist Again'.
Ten numer niesamowicie mnie pobudza sam w sobie, to kolorystyka i klimat klipu doskonale wlazi mi w oczy. SILA po prostu wink.gif

Bardzo lubie tez 'Nigdy Wiecej'. Scenografia tam uzyta a i sam smak wykonania bardzo do mnie trafia.

Czlowiek z Wiekiem natomiast to taki Malenczuk, jakiego lubilem najbardziej wink.gif

Najgorszym natomiast IMHO jest 'Uwazaj Na Niego'
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 03:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




fejwryt: 'pudel z guadelupy', 'szklane oko' & 'szuwary'crazy.gif

de łorst: 'uważaj na niego'. według mnie - bez wyrazu:/
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Marca 2004, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bastard
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #789
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Moim zdanie najlepsze są "Szuwary".Najgorszy?Moze najmniejszy sentyment mam do "Pudla"
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 15:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Moim ulubionym teledyskiem jest TWIST AGAIN!! POprostu fajnie zakręcony (czyt. ztwistowany biggrin.gif ) i skręcony...No i aż miło popatrzec na HT w tym składziku!! wink.gif
Z videoklipu lubie bardzo SAMBE-MAMBE - GANG CZARNEJ MAMBY JEST POPROSTU UROCZY... wink.gif ...również darze szczegolna sympatia PUDLA Z GUADELUPY wink.gif !!!
Jesli chodzi o krytyke tozaden z videoklipów nie zrobil na mnie szlego wrażenia - więc jest git!!! biggrin.gif MOgło by ich byc zdeczka więcej (zwłaszcza z HT!!)
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Czwartek, 09 Września 2004, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Ja najbardziej lubię "Dawną Dziewczynę"(gdyż mam bardzo bliziutko do Świerklańca, jakie to fajne uczucie tam być:), lubię jeszcze "Konduktorkę PKP"(bardzo miłe skojarzenia, z jednej strony, z drugiej nie za bardzo...:) Najgorszy..... szczerze mówiąc nie ma takiego, ale najbardziej mnie przeraża(nie wiem czemu?) "Miłość" Maćka, jakieś to takie..... crazy.gif
  
Re: <Margot> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Czwartek, 09 Września 2004, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GrzEla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #345
Posty: 84


[ Osobista Galeria ]




A mnie się podoba "Wolność słowa" <= za fajny pomysł.
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Czwartek, 09 Września 2004, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




moj ulubiony to "Pudel..."
  
Re: <Maga> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Czwartek, 09 Września 2004, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




THE MAN IN A COFFIN AGE (ew. THE MAN WITH A COFFIN LID) ;) czyli "czlowiek z wiekiem do trumny" jest moim faworytem.
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Sobota, 12 Maj 2007, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]





10. Festiwal Filmów Kultowych. Katowice, 13-27 maja 2007

16.05.2007, Środa
godz. 20:00
Klub Cogitatur, Pomieszanie zmysłów. Muzyka i film:
Paweł Bogocz: PUDELSI I INNE TELEDYSKI
Wstęp wolny
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Sobota, 12 Maj 2007, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Mnie też nalepiej do gustu przypadl "Człowiek wiekowy", choc i "Samba-mamba" sie podobała (pierwsza wersja rzecz jasna) - szkoda tylko, że Homo za czasów swojej świetności, czyli jak sądzę z początku - nie nagrał, żadnego powalającego didełoklipu.
A tak abstrachując zupełnie, to nie lada smaczkiem byłoby gdyby wreszcie wydano koncert Homo, na którym Maleńczuks i reszta bendu rozpiżdżają sprzęt... Ja piedykam - przyzam sie, że ciary po plecach przeszły jak po raz pierwszy to zobaczyłem. Wszystko w dwie sekundy stanęło dęba - ale też szybko opadło, bo to tylko fragmenty były. Pamiętam, że wtedy cholernie intensywnie to oglądałem;)
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Sobota, 12 Maj 2007, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elma Nevar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6819
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Witam, najbardziej chyba podoba mi się "Nigdy więcej", bo jest bardzo klimatyczny. A z HM to Demonologic. Świetny, a to spojrzenie MM na końcu... Trzeba zobaczyć:)
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Sobota, 12 Maj 2007, 16:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




"Człowiek z wiekiem do trumny " jak dla mnie, nie ma sobie równych. Piosenka jest utrzymana w dość szybkim tempie, więc bieg Miszcza w tym klipie nadaje niepowtarzalnego klimatu, a poza tym świetnie pasuje do tekstu.
  
Re: teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Sobota, 12 Maj 2007, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elma Nevar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6819
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




A co sądzicie o "Santa Maria Loei"? Mnie klip bardzo się podobał, taki... uduchowiony:)
  
Re: <Elma Nevar> teledysken / widełoklipen
PostWysłano: Niedziela, 13 Maj 2007, 01:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




"Santa Maria" jest taki porządny,za porządny.Mackos-widac-jest juz duzy i wyrosł z niektórych szczeniactw.Stateczny i powazny."Demonologic"natomiast:taaaaaa,jak najbardziej.Zresztą dobrze,że Maciej nie jedzie "w kółko Macieju",tylko jest taki elastyczny,no moze strechowaty.....Dzisiaj ide na HOMO lalala wink.gif
  
teledysken / widełoklipen
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010