Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Nowa płyta SOAD`a
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nowa płyta SOAD`a
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 23:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Mimo oficjalnej przerwy w działalności, dwaj muzycy System Of A Down rozpoczęli pracę nad materiałem na czwartą płytą w karierze tej amerykańskiej grupy. Co ciekawe, zapowiadają stylistyczną woltę i album, jakiego nikt wcześniej nie nagrał.

W powstawaniu nowych piosenek biorą na razie udział tylko basista Shavo Odadjian i gitarzysta Daron Malakian.

"Będzie to dość rewolucyjny materiał" - mówi Odadjian.

Jak twierdzi, grupa chce się odciąć od dotychczasowych dokonań.

"Zaczynamy od nowa, jako zupełnie nowy zespół. To wciąż będzie System, ale inny. Gdy zrobiliśmy to, co zrobiliśmy, ludzie mówili: 'Nikt wcześniej czegoś takiego nie robił'. Teraz mamy zamiar zrobić coś zupełnie innego, ale wywoła to podobną reakcję" - zapowiada Odadjian.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowe utwory System Of A Down będą gotowe do nagrania najpóźniej w październiku.

Równocześnie z karierą muzyka, Shavo Odadjian oddaje się nowej pasji, jaką jest reżyseria. Jego ostatnim dziełem jest teledysk do piosenki "Mine" zespołu Taproot. Shavo nie wyklucza również założenia własnej wytwórni płytowej, promującej młodych, niezależnych artystów.
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 01:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




lubie tego typu brzmienia. dla doroslych bardziej...(przynajmniej nie krzycza cienkim glosem i nie lataja w obcislych czarnych spodniach z lycry) lol.gif wolno i ciezko. powodzenia im!
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 08:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Z SOAD mja miałam dziiiwną historię - mam kumpla ktoory ich uwielbia i usialnie mnie namawiała do słuchania... Pożyczył mi "Toxity: i... nie podobałao mi się! Wiem że nie każda kapela podoba sie od pierwszego kopa , ale wzięłam to pod uwagę , przesłuchałam parę razy na słuchawkach , odłożyłam na poołkę , przesłuchałam po paru dniach i ... dalej nie podobało mi się!!! Po paru miesiącach usłyszałam na ViVie bodajże "Ariels" i wpadłam w zachwyt!!! Nie rozumiem tego , przeca słuchałam tego i zupełnie mi nie wchodziło...Teraz słucham SOAD maniacko - na dodatek w przeciwieństwie do wszystkich najbardziej podoba mi się "Steal This Album" biggrin.gif , no ale ja dziwna jestem... Zobaczymy co na tej nowej płytce będzie...
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




ja SOAD uslyszlem najpierw u kolegi, dlugo mnie meczyl glownie Needles oraz Toxicity i Aerials... ODrzuciło mnie to, a jego rozbawiło bo o ile zawsze prosiłem, żeby włączył coś lżejszego to wtedy prosiłem o Metallikę dla odmiany wink.gif

Potem zobaczyłem teledysk do Chop Suey i się zdziwiłem. Wokalista nie wyglądał na ten głos jakim operował, a i reszta zespołu bawiła mnie wyglądem... na początku. Potem przyszedł zachwyt kolejnymi kawałkami z Toxicity(Chop Suey, Prison Song, Aerials, ATWA, Jet Pilot, Deer Dance) by następnie dojść do pierwszej płyty i usłyszeć SPIDERS (niesamowicie śpiewa) oraz Sugar(utwór banalny na gitarę ) cool.gif ...

Ta nowa płyta tez miejscami cudowna... Innervision czy Fuck the system są równie fajne jak inne utwory, ale ogólnie mniej mi się podoba... jest taka mniej spójna.

Na początku SOAD mnie odrzucił, a teraz naprawdę ich lubię... Nie wiem czemu tak się dzieje, ale tak jest. Nu metal ale dla mnie ta kapela jest bezbłędna i wyznaczyła coś nowego jak Korn kiedyś (byleby nie skończyli jak Korn)


Czy to prawda że w slangu słowo "chop suey" znaczy mieszankę mix? Wiem, że to nazwa jakiejś potrawy ale czy ma tez znaczenie takie jak "mieszanka"?
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem co to znaczy , ale zapytam koompla ;-)
A "Sugar" to sobie śpiewałyśmy z koompelom ostatnio jak stopa łapałyśmy;-))))
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Nie wiem co to znaczy , ale zapytam koompla ;-)
A "Sugar" to sobie śpiewałyśmy z koompelom ostatnio jak stopa łapałyśmy;-))))


Spoko tez śpiewamy z kolegą (a kolega podkład na gitarze nawet czsem robi, bo ja po pijaku nie umiem grać jeszcze na tyle dobrze, aby zagrać nawet coś tak banalnego jak sugar :P)

Śpiewacie całość? Nawet ten ostatni fragment strofy:
People are always chasing me down,
Trying to push my face to the ground,
Where all they really want to do,
Is suck out my mother fucking brains, my brains (sugar).


To jest zaśpiewane w takim tępie, że wymiękam... na koncertówkach które mam to nie wymowa tylko bełkot wychodzi... ale i tak nieziemsko ma dykcję...
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 23:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Moja kumpela śpiewa całość , ja nie umiem ;-)))
  
Re: Nowa płyta SOAD`a
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




A co myślicie o nowej nowej płycie?
"Mesmerize" znaczy się?
  
Re: Nowa płyta SOAD`a
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




"Mezmerize" zdaje się.

Podoba mi się, uwielbiam "Radio/Video". Tylko jest jeden słaby punkt: "Sad Statue". Nie wiem, nie potrafię przełknąć tej piosenki bez niejakiego znudzenia. Podobnie jest z "Sience" na Toxicity, ale to nie ten topic wink.gif
Lubię klip do "B.Y.O.B", ale denerwuje mnie, jak na jakiejś VIVIE mi dadzą cenzurę i leci: "Where the <cisza> are you?" Na twarzy Serjia taka ekspresja, a z gardła nic wink.gif Teledysku do "Question!" niestety jeszcze nie widziałam. Chyba oglądam za mało telewizji lol.gif
A co powiecie o nowym image'u? Już nie tyle płyty, bo to słychać od razu, że jest inna od reszty smile.gif
  
Re: Nowa płyta SOAD`a
PostWysłano: Niedziela, 02 Października 2005, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




grusia :
"Mezmerize" zdaje się.


Faktycznie redface.gif

grusia :
A co powiecie o nowym image'u? Już nie tyle płyty, bo to słychać od razu, że jest inna od reszty smile.gif


Cóż, zbyt słabo znam ten zespół, by wypowiadać się na temat ich image'u. IMHO dużo za dużo się Daron wokalnie udziela, zdecydowanie lepiej było z jednym wokalistą (głos pana Malakiana denerwuje mnie, kojarzy mi się z kozą).
"Cigaro" z tej płyty lubię.

(za ewentualne dalsze pomyłki w pisowni przepraszam)
  
Re: <Mi>
PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2005, 18:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anetka_15
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5510
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Hejka ja kiedyś nie lubiałam wogóle rocka, żadnego. A jak słyszałam SOAD to dłużej niż 2 minuty nie wytrzymywałam i albo wyłączałam radio albo wychodziłam z pokoju.... Aż do momentu gdy pierwszy raz usłyszałam płyte Mezmerize...Po prostu zafascynował mnie ich styl łączenia ballad z ostrym rockiem...Im dłużej słuchałam SOAD tym bardziej ich polubiłam a z czasem wszystkie płytki...A te piosenki które kiedyś mnie drażniły teraz słucham każdego dnia na fulll......Do tej muzyki potrzeba czasu aby zrozumieć jej przekaz....Buziole biggrin.gif
  
Re: Nowa płyta SOAD`a
PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2005, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




amalie :
IMHO dużo za dużo się Daron wokalnie udziela, zdecydowanie lepiej było z jednym wokalistą (głos pana Malakiana denerwuje mnie, kojarzy mi się z kozą).


A mi od "Mezmerize" bardzo się spodobał smile.gif Zresztą nie tylko wokal [dlatego pytałam o image wink.gif ] Na wcześniejszych albumach trochę inaczej brzmiał, nie zwróciłam zbyt dużej uwagi, ale "Radio/Video" to dla mnie mistrzostwo biggrin.gif
  
Re: <grusia> Nowa płyta SOAD`a
PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2005, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anetka_15
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5510
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




A mi sie wydaje że głos pana Malakiana wprowadza jakieś urozmaicenie ; jest jakby taki delikatniejszy i naprawde śmiesznie brzmi .... Chociaż nic nie pobije głosu wokalisty Tankiana który dosłownie robi z nim co chce i sie nim bawi .... A co sądzicie o nowej płycie SOAD "Hypnotize" bo jak dla mnie to jest to już nowy zespół...Piosenki są świetne choć niektóre naprawde wkurzające jak np. Stealing Society ... Ale pomimo to i tak System jest the best .... Czy nie wie ktoś coś na temat najbliższego koncertu SOAD w Polsce bo chętnie bym się wybrała......BUZIOLE
  
Re: Nowa płyta SOAD`a
PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2005, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Z tego albumu, na tyle, na ile się na razie w niego wsłuchałam [czyli niewiele], u mnie rządzi "Attack". Później "Vicinity of Obscenity". Więcej jeszcze powiedzieć nie mogę.
  
Re: <grusia> Nowa płyta SOAD`a
PostWysłano: Środa, 30 Listopada 2005, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anetka_15
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5510
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Hejka grusia to przesłuchaj se całej płytki obiecuje że warto....... System jest najlepszy i nie ma żadnej konkurencji....Mi sie najbardziej podoba z tej nowej płytki "lonely day" "Vincity of obscenity" i "Tentative".......Ale i tak System uległ przeobrażniu ... To już nie jest ten sam zespół co kiedyś...... A co z tymi koncertami pomoże mi ktoś.....Tylko jedna rzecz mnie zdenerwowała że teledysk do "hypnotize" jest bardzo banalny i niestety nie wysilili sie....poszli na łatwizne......Ale mimo to i tak ich kocham...Buziak
  
Nowa płyta SOAD`a
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010