Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> O/C HDD Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
O/C HDD
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Nadchniony nowinka z The Inquirer, o ktorej pisal Tirinti postanowilem sprobowac stworzyc dodatkowa partycje z rzekomo ukrytego miejsca.

Wszystko zrobilem wg "przepisu", ale teraz nie mam jak utworzyc tej partycji i ja sformatowac.
Partition Magic 8 wysiada, pokazuje blad na calym dysku. SPFDISK pozwala na modyfikacje, ale nie chce zapisac zmian.
Moze pod linuksem zdzialam.
Na razie wrzucam sceen, jako dowod:



Co Wy na to? cool.gif
Moze znacie jakies inne narzedzie pod win?
  
Re: <EDDY> O/C HDD
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 00:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




format.com :)...

/q....bez sprawdzania bledow tez nie chce pojsc ?

EDIT: ups juz nie mysle...

nie chce stworzyc partycji, a ja pomyslalem ze nie chce zaczac jej formatowac...
  
Re: <hardtmuth> O/C HDD
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




o to chodzi że jeszcze partycji nie ma, więc nie ma co formatować ;)
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 00:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Oto co mi powiedzial fips:



Czyzby jednak dodatkowa partycja byla tylko nadpisem pierwszej?
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Chyba jednak nic z tego nie bedzie. Oto co pokazuje mi cfdisk:
Kod:
FATAL ERROR: Bad primary partition 3: logical partitions overlap
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Panowie! Dziala! Jeszcze tylko testy i pierwsze screeny wrzuce mojego Maxtora cool.gif
  
Re: <EDDY> O/C HDD
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




wiesz co??

lubisz trzymac ludzi w niepewnosci, jesli cos poszlo dobrze to bys chciaz zamiescil...co i jak sie udalo, a nie DZIALA i tyle :)
  
Re: <hardtmuth> O/C HDD
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




e no jaja se robi bo juz by wrzucił
  
Re: <J@ger> O/C HDD
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




EDDY zachowuje sie powaznie i nie sciemnia, wiec po co jakies tutaj niuanse :)

czekamy na wyniki :P
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
-=Dundee=-
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #774
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Czy do zrobienia tego OC potrzebna jest konkretnie ta wersja Ghosta?? Mam juz przygotowane 2 HDD zainstalowany XP i Ghost tylko chce sie upewnic. Jak macie moze link do tego Ghosta to prosze podajcie link albo wyslijcie na . THX. I powodzenia w robieniu dodatkowych GB. :>
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Rzekomo musi byc ta wlasnie wersja. Moj dysk juz za stary jest na takie zabawy i teraz mam problemy male z nim. Te 7.5gb, to fakt niezaprzeczalny, ale z powodu zlego utworzenia partycji (tu jest wlasnie ten problem z tym dyskiem) po zapelnieniu calego juz rozwala sie tablica alokacji na drugiej partycji :D
Teraz chcialem sprobowac inaczej, ale ghost nie widzi wcale tego dysku, wiec nie mam jak tego zrobic. Pewnie, to dlatego, ze partycje zakladalem pod linuksem, a formatowalem pod 98 biggrin.gif
PM8 juz na starcie oznacza go jako BAD, wiec najlepiej bedzie sprobowac na nowszym. Tylko nie mam gdzie zrobic backup doubt.gif

BTW. Ghosta ciezko znalezc, ale mnie sie udalo na HUB'ie w DC++

Jakbys nie mial takich problemow z zalozeniem partycji, co ja, to daj znac. Jak beda problemy, to tez daj znac lol.gif
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 07:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
-=Dundee=-
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #774
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




No własnie chce spróbowac ale niestety nie mam tego GHOSTA konkretnie. U mnie DC++ ciągnie w bajtach, więc jakbyś EDDY mógł podeslij Ghosta na Dzisiaj biore jeszcze 2 dyski 3 GB od znajomego i będę robił eksperymenty. :>
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Panowie! Dziala! Jeszcze tylko testy i pierwsze screeny wrzuce mojego Maxtora cool.gif


eusa_clap.gif ..........hm..ciekawe recenzje z zachodu nie byly optymistyczne - jak skoczysz zabawe to mam nadzieje ze podasz "recepture"... zeby pozbyc sie ewentualnych bledow
  
Re: <-=Dundee=-> O/C HDD
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 11:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




pociesze Cie ze ghost nie wejdzie na maila, zajmuje bodajze kolo 40MB...
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
-=Dundee=-
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #774
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Oj wejdzie stary.... i nie chodzi mi tu o jakies maxymalne pakowanie, a o skrzynkę poprostu. Wejdź na www.poczta.poprostu.net a się przekonasz. Pojemność skrzynki 100 MB i wilekość przesyłki-wiadomości nieograniczona (więc 100MB można przesłać:>).
  
Re: <-=Dundee=-> O/C HDD
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 14:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




dobra dzielenie, pakowanie i wysylanie, nie kazdy sobie zaklada skrzynki na takich serverach, a jak Ty masz transfery na dc zeby B/sek, to jak chcesz sciagnac poczte z tej skrzynki ? ?
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
-=Dundee=-
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #774
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Jak nie każdy zakłada to serio warto założyć. P2P jst u mnie blokowane , a raczej jest niski priorytet, natomiast ogólny transfer jest spox ostatnio Virtual PC ok. 70 MB odbierałem 15 min.
  
Re: <-=Dundee=-> O/C HDD
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to z ftp`ow kozystac ;P
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 15:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tasaq
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #784
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




I co działa ten maxtor czy nie ?
  
Re: <tasaq> O/C HDD
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Maxtor dziala. Niestety on juz od poczatku byl problemowy i musze wyprobowac na innym dysku to. Jednak nie zmienia to faktu, ze sie udalo. Zapelnilem ok 7.5GB na HDD 4.2GB biggrin.gif
  
O/C HDD
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010