Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> O/C HDD Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: O/C HDD
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




wszystko pięknie ale jak sprawa będzie wygladać na nowych dyskach ? Chodzi mi zwłaszcza o dyski SATA . Ma ktoś może jakieś doświadczenia ?
eusa_clap.gif
  
Re: <EDDY> O/C HDD
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Edek czym utworzyłeś partycję?? Z 20GB seagate zrobiło mi 29GB z groszami ale nie mogę tej partycji utworzyć :(
  
Re: <Bzdury> O/C HDD
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 17:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




fdisk, a pozniej format gui. Niestety w ten sposob utworzona partycja miala 251 GB, na ktora wchodzilo ok 3.5GB i po calkowitym zapelnieniu cala alokacja plikow sie psula na drugiej partycji.
:)
  
Re: <EDDY> O/C HDD
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to czemu tym z inquirera poszlo tak latwo, albo zle doczytalem ich informatorom poszlo tak latwo...
  
Re: <-=Dundee=-> O/C HDD
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Marca 2004, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pulsar
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #791
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam !

Może ktoś podesłać tego Ghosta na: ???

Z góry dzięki

Pozdro

Pulsar
  
Re: <Pulsar> O/C HDD
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




sciagaj z DC wersje z 2003, kolo 54-55MB i znajdziesz :)
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Niedziela, 18 Kwietnia 2004, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #867
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




A moje boje w tym temacie
Generalnie sprowadza się do tego, że to kiszka i nie działa.
  
Re: O/C HDD
PostWysłano: Sobota, 15 Maj 2004, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fobos
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #947
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




Czy liczycie sie z konsekwencjami takiego powiekszania ?

Moze to powodowac szybsze wysluzenie dysku, chyba wiecie o tym ze wtedy glowica jezdzi po calym talerzu, a co za tym idzie po jego krawedzi co moze prowadzic do uszkodzenia !

Odradzam takie eksperymenty z nowymi dyskami, no chyba ze stac cie na nowy :)

P.S Na tomshardwar maja sponsorow i otrzymaja tyle dyskow ile bedzie potrzeba oni sie nie licza z stratami moze im wyjsc modding 1 dysku na 50 pozostale 49 dyskow moga zdechnac...

Ale ja jako przecietny uzytkownik wole sie nie bawic w taka zabawe i odradzam to pozostalym ktorzy nie maja zamiaru zmieniac HDD :)
  
O/C HDD
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010